Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kryl také ne.
  • Myslíš 30ti letý? To ano.
  • Měl jsem otázku koho volit a po včerejší komedii v parlamentu mám jasno a díky hlavním představitelům Kalouskovi,ODS,KDU , a dalším v hlavní veselohře psané těmito lidmi již 30.let a jejich ujišťováním jak se máme dobře.Ulice to tak nevidí jako ve žvanírně na malé straně.Proto jednohlasně Babiše a hnutí ANO ! Nerad bych se dožil v deformacii,aby omilostněný Kájínek,dr,Ráth případně Babiš byli v tomto státě za celebrity jako po r.1989 a jen se platilo odškodné ze státního rozpočtu montoven a pár zoufalců,kteří ještě věří tomu,že tento demontovaný státní útvar Česko - Slovensko se dá ještě na vlastní nohy.Čapí hnízdo opravdu není OKD,padáky pandury a další tunelované objekty např.Poldi KLadno,ČKD,Tatra ,Praga a další a další.
  • Souhlasím s vámi.Neznám jaký zákon byl porušenJe tam možná jen morální vina.Lidé,buďte si toho vědomi a volte dál ANO.
  • Souhlasím s vámi.Před vyžraným Kalouskem volte ANO.
  • Kavárnice,méně sklínek by nebylo na škodu.
  • Souhlasím s vámi.Babiš nebyl jediný,kdo podojil republiku a ani v žebříčku nevelí.Ale určitě nebyl mezi desertimiliardovými pokušiteimi.Ten pozvolný růst Agrofertu je evidentní.
  • Asi o tom,že při způsobylém životě jsem se na pryčnu nemusel dostat.Tak piš.
  • Obé by mělo být varováním pro českou politickou scénu.Snad to zaqse nebude ostuda.
  • Co chcete oslovením "Sajmone" vám říci.Asi nic,tak si trhněte,ubožáku.
  • Jaký je přínos cyklistických stezek,jaký je přínos chrličů v Plzni.jaký je přínos bydlení pro nepřízpusobylé s dotací státu,jaký je přínos příměstských ZOO,atd.Mám za to,že je čím se chlubit.Zajeďte tam a vciťte se do tohoto úžasného letoviska.A záviďte Babišovi.
  • Máte pravdu,pane "G".Ve všech případech nebyla řeč o nezákonnosti jednání.Co vy na to,žalobníci?Voliči,nenechte se zdeorientovat,protivníci ANO lžou.
  • Co by na to asi řekl major Terazky?

    -Na čo je Babišovi také Bocianie hniezdo? Fšetko popílit!
    Hádam, němajú Cesi tak veľké ftáky? Tie nemali ani v Rusku-

    Ale vážně. Jaký je přínos Čapího hnízda pro občany tohoto státu? Architektonický skvost?
  • Pane,vy jste neřekl to zásadní-že je třeba volit Babiše.Rád jsem to udělal za vás.
  • Paní kavárnice,než budete přispívat,uberte frťany.Pak si porozumíme.
  • Ano,pane,mluvíte mi z duše.
  • Obě štoudve,do kterých můžete spadnou jsou vám nedůstojné.Spadněte,nebo shnijte.
  • Třeba proto,že by ses takového zvěrstva nedopustil.
  • Ctím toto tisícileté moudro.Ostatní příspěvky považuji za nepatřičné.
  • Tu rozporutelnost nechci ani komentovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit