Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zcela nemožné, aby zde někdo šířil ruskou propagandu!
  • Primitiv soudruh BTW byl zase na ruské ambasádě zaúkolován, dstal stakan vodky a tak tady šíří primitivní ruskou propagandu ve prospěch medvědů z Kremlu. *1* *1* *1*
    • tak strašně zuřit sajmon, děláš překlepy
  • A tady už vůbec nikdo nešíří ruskou propagandu! Vůdce Stálin je mi svědkem!
  • Teplýho blbce Semjona Gayínka každej pozná, ať má jakejkoliv nick, a vždy je po zásluze odměněn!!!
    Nesouhlasy!!!


    CHICHICHÍÍÍ !!!
    • to dá rozum, je to logické....

      vivat Ovčáček
  • ruský kolaborant svými kecy zase ničí diskusi.
    • jj simona to tu ničí to je pravda
    • pan prezident ing. Miloš Zeman byl zvolen drtivou většinou občanů ČR a příští volby tomu nebude jinak *3*
      • 54% zblblých tupých ovcí je většina? *1* *1* *1*
  • Z toho imrwere vysedávání tady na Tiscali má teplouš Semjon Gayínek bordel v denních časech, už vytáhnul svůj noční nick ´blbec pitomečků´!!!
    Počkejte chvíli a on se buzňák začne jakoby hádat sám se sebou!!! No blbec!!! Teplej blbec!!!


    JUCHUCHUCHŮŮŮ !!!
    • já jsem tady šéf, ty fixlovací homopárku *7*
  • ... pěkně si to užívám, jak seeru na trosky :)))
    • ... ano perfektně si to užívám, teď si narvu do prdeléé mrkev a budu čekat na Simču, pak si čmuchnu k prochcanejm kalhotkám Simonky a bude to super strávený večer a když budu mít štěstí, tak mě Simonka nechá líznout a to se snad poserůů štěstím :)))
    • Včerrra to bylo parrrádní číslo. Díky *14*
  • Spíš měli zabít medvědy z Kremlu. *1* *1* *1*
  • ježíš marja, zlej trolle ty jsi se už fakt zbláznil, podívej se níže, vždyť ty si zase povídáš sám se sebou, on už tu kromě tebe nikdo není

    Tiscali je jen tvoje ty ruský lejno *15*
    • Tak jako ty hnido Simone, když se večer proměníš na blijce pitomce, tak si celou noc povídáš sám se sebou, ty teplej blbče..hi..hi
  • Pamatujete jak vožralej Chrchla sletěl v Thajsku ze schodů do bazénku a dolámal si žebra???



    JÁ JO !!!
    • Já ano. To byla ostuda, kterou zatím žádný náš prezident nepřekonal. Ani to Klausovo ukradené pero na to nemá...
    • No a první výlet do Německa to byla pecka, Havla a spolek na Ruzyni vykládaly jak pytle brambor byli na šrot ! *11*
      • bratranec byl tenkrát u hradní stráže. Co ten vyprávěl o hradních mejdanech a nočních akcích na Ruzyni, to by jeden nevěřil
      • V tom Německu k Chrchlovi volali doktora, měl otravu chlastem, jó ten dovedl reprezentovat!!!


        CHI !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit