Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chovance nemusím pro jeho velkou hubu prázdné řeči. Ale v tomto má v něčem pravdu. Nedomnívám se, že by měly být kontrolovány a řízené agentury, ale spíše do udělování povolení zařadit požadavek o bezúhonnosti. Potom by povolení k práci a pobytu dostávali lidé odkudkoliv pouze ti, co by zde měli zájem pracovat a nedělali problémy.
  • Pobavil pan Dlouhý, prý v čr jsou lidé líný stěhovat se za prací.Za prvé to v žádném případě nepomůže regionu když třeba z Bruntálska kde práce není se lidi odstěhují do tramtárie. To se nebavím o tom že tam musejí pod cenou prodat domy a byty a za ty peníze si opravdu jinde nové nepořídí.
    A taky pochybuji že propuštěný horníci z OKD pojedou do Karlových varů otvírat dveře v hotelu.
  • Pro bijce pitomečků by mohly udělat samostatný stránky, on by si vystačil sám.
  • si co tím blbcem hrebeňárem vyvádím, legrační, že?
    • ... má poslední slova k blbečkovi: nikdo zde není, pouze my dva, ty blbec a já inteligent, sračko :)))
    • ... omyl blbečka, primitiv nikdy s inteligentem nevyvádí, nemá na to, jsem nadšen, že si primitiva jako ty budu navždy pamatovat, že ze sebe udělal hlupáka, jakého bych si nedokázal představit
      • Ty jsi musel mít opravdu hrozné mládí. Kde bereš tu odvahu a myslíš si ,že se schováš za anonimitu. Jednou ti to nevyjde a tááák ti někdo naloží do frasny , že si vzpomeneš na mládí, kdy tě také asi mlátili. Jinak by jsi nemohl být takový pako. *3*
  • ... primitiv primitivů klasicky vytuhnul u krabic za dvacku, u kterých záhy zdechne, konec :)))
  • ... s pocitem dokonale provedené degenerace již na dno zdegenerovaného póvlu vesele mizím :)))
  • ... neskutečně rafinovaně jsem navedl nekvalifikovaného primitiva, aby se otevřeně představil :)))
  • Na své kárce pro impotenty odjíždím do továrny k pásu na noční!
    • ... jsi chudák bez vzdělání, kvalifikace, holt póvl a oběť mého vyhledávání lidského odpadu :)))
  • ... udupal jsem primitiva, hezoučká rozloučka s dementními kecy na tiscali.cz, božský pocit :)))
  • ... dobře, nebudu již vyhlížet blekot ožralého kripla, mám perfektní výborně honorovanou práci :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit