Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čekám, že po uvedení Bidena do úřadu bude následovat druhý dopis Miloše Zemana ve kterém se submisivně a pokorně nazve českým Bidenem.

    • Jenom aby ho nenazval pitomcem. Jde o to , v jake fazi se nachazi. Svetlych chvilek u nej kvapem ubyva a jinak uz to nebude. Je to jednosmerna cesta bez moznosti navratu a zastaveni. 

  • Americkým prezidentem jakože severní i jižní ameriky?proč je myšleno,že USA je automaticky celá amerika?Proč se místní média vůbec zajímá nějakými volbami v cizí zemi?koho zajímají volby v ČR v USA?povídám kamarádovi,jedu do ameriky,aha a kam?do Montrealu,to je ale v Kanadě,říkám a Kanada není v americe?

  • CNN a Ap  vyhlásí výsledky, nikdo se nazamyslel nad připomínkama ve věci regulérnosti.  Jégl si  hned  přihřívá polívčičku, co kdyby ho někdo označil za málo akčního.

    • Pavel.Jegl

      Máte skvělé informace, Romku. Právě jsem povečeřel polívčičku - skvělý boršč.

      • Jak bude reagovat náš nestranný reportér až Biden prosadí stop těžby ropy a foto šílenství. Obama Care = zadlužení ještě horší než za Obamy, Taky budeš klekat před né-bílím a prosit za odpuštění????? 

        • Můj tatínek říkal, až naprší tak uschne....a to vaše až, směšné...

          • Obrovská váha tvých argumentů mne dostala.

  • Je zajímavé, že když před pár lety vyhrál Trump, celou dobu jsme slyšeli konspirační teorie, že prý zato můžou Rusové. Teď prý vyhrál Bidet a volby byly údajně regulérní, žádné podvody. Co dělají mystičtí ruští agenti kteří prý Trumpa posledně dosadili? Spí? 😉 Amerika si vyhrazuje právo označit jakékoli volby jinde ve světě za "zmanipulované" pokud není dosazen jejich lokaj. Ovšem stejné právo světu, zpochybnit volby v Americe, upírá. 

    Jedním jsem si jistý. Pokud Biden opravdu usedne na prezidentské křeslo, Deep State se bude snažit opět uchopit moc, o kterou s Trumpem nakrátko přišel. Takže se bude ve světě opět bombardovat, přepadat suverénní státy, dělat Majdany, vygraduje hysterie s koronavirem, očkováním a čipováním a možná se dokonce dočkáme i války s Ruskem. Nedělejme si o té tlupě gangsterů z FEDu žádné iluze.........budou se snažit vrátit do starých pozic.....

  • Pokud je to konečný verdikt, tak dobrá. 

    Pokud byly volby v pořádku, tak dobře. 

    Pokud někdo zpochybňuje fungování demokratických mechanismů v takové zemi, tak by měl vědět o čem mluví a měl by mít důkazy. 

    Takže na gratulace je asi brzy. Uvidíme za čtyři roky, jestli je k čemu. 

  • Chybycka se vloudi kdekoliv . Prezident ok , viceprezidentka , mno tam to zaskripalo. Domnival jsem se mylne , omlouvam se , nemam info z prvni rady , ze viceprezidentkou se stane ta Jermanova . Krestni nevim , ani nepovazuji za dulezite si pamatovat . Rikali ji pry take Dorota z Benesova . Nejak pro tu hvezdu nemate v soucasnosti vytizeni. Kadernictvi jsou ze zakona zavrena , takze ani tam zametat lidske chlupy na vedlejsak nic ???? Smutne. No many , no fany ... 

  • OvcanHavel

    Mezitím někde u nás:

    Když jste ministr berete v základu 150 000,- musíte mít fakt perfektní angličtinu.

    https://www.youtube.com/watch?v=sVyGfj3C3ms

    • Jazykova skola vedena jistou Schillerovou nebo jak se to zvire nazyva , vas tomuto jazyku rada douci na perfektni uroven. 

      Mate zajem o cesky jazyk na stejne urovni ? Langue skuuuul bures & babis . Rychle , spolehlive , dokonale .

       Vy pitomci . To posledni je vzkaz z LDN Lany . 

      • Na co si hraješ??? Na uliční soud , touž tu bylo, pamatuji.

        • Asi si pamatuješ tolik , že už z toho zapomínáš . Nemá každý to štěstí být na stáří zaopatřen jako třeba tenhle Biden , případně Eman obecný . 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit