Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boku, na jedné straně píšeš, jak si se měl za komančů a na straně druhé takový bludy. Šňupeš, nebo si i pícháš. Disidente. Ty chcípni. *16*
  • Kefrej si tady jak chceš.....za komanče bylo o hodně lépe.A ti co tu chtěli stejné ideály jako v USA tak at táhnou do Ameriky *16*
  • Bok je klasický bolševik s obráceným znaménkem,tak dlouho bojuje s bolševikem,až se sám bolševikem stal.Boka by měli ukazovat dětem v hodinách psychologie v tématu nenávist a černobílé vidění světa,ale bohužel i v dějepise,kdy se dělí lidé podle barvy pleti,smýšlení,původu,atd..Věřme,že v této zemi bude Bok kůlem v plotě!!!
  • Takové vyjádření veřejně je opravdu chlapské ! Za vlády komunistů sem měl práci,bydlení,sociální jistoty,ROH se slušnou dovolenou,jídlo se dalo jíst a dalo se i stěžovat když byl důvod.Dneska mám strach,žiju ve stresu a zdraví v prdeli.Jídlo není jídlo,ani pes to nežere ! všude se krade a podvádí,na nic nemám nárok a stěžovat si už teprve ne.Nemluvě o tom že ani na slušný pohřeb nemám,vlastně na žádný.Tak nevím,připadám si jak v koncetráku.To už není dávno život,jeho smysl je nenávratně pryč.
  • A dnes bych se nejraději kousnul vzteky do zadku. Komunismus jsem zažil, vyrůstal jsem v něm a vždycky jsem ho nenáviděl. Nikdy by mě nenapadlo, že jednou sem napíšu, že bych se do těch starých časů klidně vrátil. Ano.. nemohli jsme cestovat kam jsme chtěli - dnes prý můžem, ale není na to. Co se kvality potravin týče, tak to co jsme jedli za komoušů je dnes luxus - ty západní sajrajty jsou hrozný humus. Když se podívám zpět, na naše zemědělství, které bylo schopno uživit půlku RVHP včetně nás, a na naše strojírenství, těžký průmysl a jiné věci které dnes už neexistují, tak je mi do pláče. Jsme psanci ve vlastním státě, kdejaký cigoš, kterej nikdy nemakal nám diktuje jak se k němu máme chovat, darebáci ve sněmovně a na úřadech nás okrádají jak jen to jde a ještě mají tu drzost nám říkat,,Uskroměte se,,......Takže klidně říkám - ZLATÝ KOMUNISTI - A´pochcípaj ti hajzlové a zrádci co naši republiku rozkradli a rozdali. *11* *11* *11*
  • Fanatičtí a ublížení blbci musí taky vychcípat, aby bylo dobře, vidˇBoku *3*
  • Chcípni zmrde.
  • Klídek, vstanou noví bojovníci.
  • S použitím primitivního a nenávistného výraziva páně Bokova Paměť národa usuzuje, že vychcípat musí bolševici napříč politickým spektrem se zřejmou koncentrací ve stranách opoziční smlouvy
    a především vy, pane Boku, ať už sloužíte komukoliv, což je mimochodem úplně zřejmé! *12*
  • Jestli má někdo chcípnout ,tak ti,kteří tuto republiku pod rouškou demokracie rozprodali a zradili!!!!!!!!
    Jste směšný ,p.Boku !!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit