Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pane Bok, jestli něco má vychcípat, tak nenávist ! ! ! Podívejte se na sebe, jak vypadáte ! Tou nenávistí jste tak nasátý, že vypadáte na dva dny ! ! !
  • Tomu se říká trefit hřebíček na hlavičku. O tom to přesně je a nikoliv o komunismu a antikomunismu,levici a pravici,ale o nenávisti kontra lidskosti a slušnosti. *4*
 • Už aby chcípl Bok a jemu podobní příživníci, netáhl a hlupáci a to pak bude dobře na světě! *1* *2* *1*
 • Již vzhůru psanci této země,
  již vzhůru všichni, jež hlad zhnět!
  Teď právo duní v jícnu temně
  a výbuch zahřmí naposled.
  Od minulosti spějme zpátky,
  otroci, vzhůru k cílům svým!
  Již chví se světa základ vratký,
  my ničím nejsme, buďme vším!
 • John Bok ,asi mluví v deliriu.Bude patřit k těm,kteří po údajné revoluci nahrabali.Ti mluví a myslí úplně jinak,než ti,které po údajné revoluci režim posledních jednadvaceti roků, zbídačil.Těch je mnohem více.Ty nezajímá zda komunisté vychcípají.Ale zda ty lumpy,kteří za posledních jednadvacet roků ,tuto zemi zbídačili pověsit,nebo narážet na kůl,po řádném stažení z kůže.
 • Všechny zprivatizované podniky jsou v rukách bývalých členů KSČ, na všech úřadech dožívají členové partaje a ve vládě se to hemží bývalými členy SSM a kandidáty strany, nomenklaturními kádry pane Boku, tak co s tím uděláte?, ti co zůstali a nepřevlékli, to jsou obyčejní lidé se vztahem ke straně a ti co převlékli a vlezli do OF, ODS, TOP 09 apod., to jsou ti, co by měli vychcípat pane Boku.
  • Také s tím vaším názorem souhlasím.Ale ,za komunistů byli i ti,kteří sice v KSČ nikdy nebyli,ale komunistům dělali,co jim na očích viděli.Za to byli odměnováni dobrými posty.Často byli horší,než ti s rudou knížkou.Právě těmto začal po údajné revoluci ráj.
 • Bok, Šinágl, Štětina a další, to je pakáž, která musí vychcípat, pokud nevychcípají, musíme je umlátit železnými tyčemi. České země byly vždy vyspělá průmyslová oblast. Bylo tomu tak za Rakouska-Uherska, za 1. republiky, za Protektorátu i za socialismu. Až prašiví chartisti všechno zničili, v divoké privatizaci všechnu zplundrovali. Z vlády prašivých chartistů se budeme jen těžko vzpamatovávat. Chcípni ty prašivý Boku i ostatní kriminálníci.
 • Nikdy jsem u komunistů nebyl, ani s nimi za jejich vlády nesympatizoval. A
  dokonce jsem v 89. nejen cinkal klíči, ale aktivně se podílel na jejich pádu...
  Dnes mám ovšem sto chutí k nim vstoupit, neboť jsem za polistopadovou éru reálného kapitalismu přišel na to, že všechno, co o něm kdysi tvrdili, je pravda, a že socialismus padl jenom a pouze kvůli agresi kapitalistického světa, který ho chtěl zlikvidovat. Dnes už také vím, že nejen uzavřené hranice, rušičky jejich štvavých a dezinformačních stanic (mimochodem dodnes fungujících směrem k dnešním nepřátelským zemím), cenzura atd. byly oprávněné, a nebýt onoho vstupu Varšavské smlouvy v 68., byl by tady - pod rouškou demokratizace - onen současný humus a zmar už tenkrát.
  A my všichni pamětníci, kteří jsme prozřeli, sdělujeme tuto skutečnost mladé generaci, aby se z ní náležitě poučila...
  Řekl bych tedy, že spíše vychcípou ti všichni zloději a paraziti, nežli myšlenka a touha zbídačované a zotročované většiny po svržení tohohle zločineckého neřádu a opětovné nastolení spravedlivější společnosti...
  Kéž by si po přečtení tohoto příspěvku pan Bok vsteky rozmlátil tu svoji pomatenou makovici o zeď *1*
 • Ano, antikomunisté musí prostě vychcípat.
 • Pěkný večer přeji všem.Už dluhou dobu pročítám příspěvky typu:vláda je špatná,dnes napsal vůl!atd.Ve všem svámi souhlasím,mám ale pocit že psaním tady moc nevyhraje nikdo.Zeptám se,proč to neřešit jinak!Spojit se,bandu blbcú vyházet z oken!!Jednou už to tady bylo!.........A začít od znova,jak dlouho jsi necháme srát všichmí na hlavu?
 • Pane Boku. Ten Váš pokřik zní na můj vkus až příliš "studenoválečnicky" přízemně, ne-li blboučce. Jakoby od bojovníka, který vůbec nepochopil dobu. Jsem přesvědčen, že v 21.století by se společnost neměla dělit na ty vpravo a vlevo, protože to pouze odvádí pozornost od nešvarů, které společnosti škodí. Kdyby komunistická strana nebyla, kým by nás ta dnešní rádobypravice strašila ? Potom by i takoví jako vy přišli na to, že i ta naše"demokracie" není úplně demokratická.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit