Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bok i s celou smeckou chartistu pod drn jako prvni!
  • Jestli má někdo chcípnout ,tak ti,kteří tuto republiku pod rouškou demokracie rozprodali a zradili!!!!!!!!
    Jste směšný ,p.Boku !!!!!!!!!!
  • A dnes bych se nejraději kousnul vzteky do zadku. Komunismus jsem zažil, vyrůstal jsem v něm a vždycky jsem ho nenáviděl. Nikdy by mě nenapadlo, že jednou sem napíšu, že bych se do těch starých časů klidně vrátil. Ano.. nemohli jsme cestovat kam jsme chtěli - dnes prý můžem, ale není na to. Co se kvality potravin týče, tak to co jsme jedli za komoušů je dnes luxus - ty západní sajrajty jsou hrozný humus. Když se podívám zpět, na naše zemědělství, které bylo schopno uživit půlku RVHP včetně nás, a na naše strojírenství, těžký průmysl a jiné věci které dnes už neexistují, tak je mi do pláče. Jsme psanci ve vlastním státě, kdejaký cigoš, kterej nikdy nemakal nám diktuje jak se k němu máme chovat, darebáci ve sněmovně a na úřadech nás okrádají jak jen to jde a ještě mají tu drzost nám říkat,,Uskroměte se,,......Takže klidně říkám - ZLATÝ KOMUNISTI - A´pochcípaj ti hajzlové a zrádci co naši republiku rozkradli a rozdali. *11* *11* *11*
  • Ten pán bok je pěkny slimpon´.. CHtěl bych ho vidět jak by se ukázal při nějake užitečné praci .Tlachat hloupě umi i blbec .
  • Jsem rád,že Bok,Štětina zůstávají osamoceni a trapní,což je dobrý signál do budoucnosti,která jinak nevypadá dobře...
  • Pane Bok, jestli něco má vychcípat, tak nenávist ! ! ! Hodíte-li po sobě okem, zjistíte, že vypadáte tak na dva dny ! ! !
  • Bok - to je jenom heslo. Nic víc. Výkřik do tmy. Musel by být hlupák kdyby to nevěděl. A hlupák není, takže to ví. Ale tím zase potvrzuje že je hlupák.
  • Je mnoho srážek v životě, nejhorší je s blb.cem.
  • Džone Bobku,ty se toho vychcipání nedožiješ!!! Troubo!!!
  • CHcípni první ať jsi vzorem celé té vládní a parlamentní sebrance,bude to vlasti k oslavě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit