Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádný vole, hladkej krr. Druhé platí pro tebe.
  • Teď se bohužel říká, co oba to zloději.
  • Tečka, tečka už zase, sám chlastáš a potřebuješ kamarády. Více ti bude vyhovovat lump Kalousek, Třeba se s tebou o nakradené rozdělí.
  • Nevím proč by moje děti měly patřit do blázince. Pochopil jsem. Je potřeba převést konkretně jmenované k Chocholouškovi na vyšetření. V tom je problém - je jich dost. Pod Chocholouškovu kliniku vestavět cely.
  • Volte Okamuru!
  • Jo, souhlas, překlep díky 31.12 1992...
  • Všichni patří ne do blázince, ale do lochu... :-)
  • Na hradě nezžačínej, radši zžačni na své zžahradě uklízžet flašky od chlastu! Je ovšem otázžka, jestli je v těch kopřivách najdeš. Kopřivy ti tam rostou protozže čůráš zž okna, jelikozž nemáš čas jít na WC, protozže furt písšeš lzži do počítače!
  • Pokud jste chtěl jít na prestižní školu, tak bylo lépe být v SSM. jestli jste šel na řezníka, tak jste to asi nepotřeboval. Také jsem nebyla v SSM. No a co jako? Tady se probírají jiné věci.
  • Získání ukradeného majetku nazpět !!! Zdravím Kchárla - servus.
  • Slovenskáý kléro-fašistický štát (1939-45) se po válce vůbec neměl OPĚT přizvat zpět do obrozeného Československa !!! To byl těžký historický omyl.
  • A taky jeden poloJaponec ! Neházejmě to jen na Rakušany ...
  • 1993. POkud to nezměnili ...
  • Ne rozhodně šťastný nejsem když vidím v jakém stavu je naše země a v jakém je naše společnost, už jen tato diskuze o tom svědčí.
  • Ale mohl svazáctví bylo dobrovolné, já tam rozhodně nebyl.
  • Ano, a krade nicky.
  • Já bych začal na hradě. Je ovšem otázka, jestli protialkoholní léčebnu lze také nazžvat blázincem. *1*
  • Perte se a žerte se. *1*
  • Vono by jich do toho blázince patřilo víc! *5* *5* *5*
    Tj. politiků *6* *1*
    Např, Sobotka, Paroubek, Kalous, knížepán,.................. *2* *2*
  • Pardon, jen technickou. Typický bývalý komunista, potom kabátník, v současnosti typický kapitalista" !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit