Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jordánský král dostal od Zemana řád, který Zeman nepotřebuje a jordánský král mu za to dal flašku, kterou taky nepotřebuje, protože jako islamista nesmí pít alkohol. *2*
  • ...a navzájem si potřásli údy (nikoli pohlavními!!!). No aspoň ze se už neochlemstávaj jako bolševický pohlaváři, vidět fotku, jak si Gusta Husáků dává soudružskýho francouzáka s Rézou Páhlavím, s těma voslintanejma pyskama, to bylo na poblití... *11* *11* *11*
    • *1* *1* *1*
  • Mě nevadí že Zeman odlétá ale to že se pořád vrací.
    *15* *15*
    • Chtěla jste do USA, tak leťte a už se nevracejte!
    • Máte 1000..00..00.00% pravdu bohužel. ale nezoufejte jednou budeme mít štěstí a potáhne do pekel.
      • do pekel,jo tam už přikládá na oheň zrádce vašek veškrna
        • o tom kdo je zrádce bych komoušku pomlčel. Koukám jak se nedákážete zm.di zbavit vašich starých zlozvyků, takže zklidni hormon hajzliku.
          • Jste nahlášen za nadávání! A zejména Vy sklidněte hormon, na vaše urážky tu nikdo není zvědavý. A Vaše komplexy z hlupáctví taky ne!
            • To je fakt, když se pasou husy tak není čas na pravopis a to vás omlouvá.
            • O vlastizrádcích a hlupácích bych pomlčel. Ono je to "dobro" vidět na každém kroku. A vyprošuji si soudruhy a trouby, Husy na vesnici jsem s Vámi nepásl. A tu Chybu dělám záměrně!
            • Došli Vám argumenty? Jediný kdo odbíhá od tématu jste vy!
            • soudruhu worldonline k věci a neodvádějte pozornost. Ptám se ještě jednou, proč jste tedy volili zrádce, jak zde píšete, copak nemáte vlastní názor. Přece vím koho volím. O hlupáctví se radši nevyjadřujte, potřeboval byste lekci češtiny. Zklidněte hormon troubo.
            • Pane chytrý, moc dobře jsme věděli, koho volíme, a nešlo jen o komunisty. To je Vaše doměnka spíše hloupých lidí. Ale já jsem Vám odpověděl, znamená to, že na rozdíl od Vás mám názor, umím ho obhájit a v naposlední řadě umím číst!
            • soudruhu worldoline, volili jste ho vy komoušové v komunistickým parlamentu, tak já tomu nerozumím, asi nejste tedy svéprávní, když nevíte koho jste volili.
            • Toho bývalého lidi nevolili, ten byl dosazen, tak když jste hlupák, nemáte to tady ventilovat. Večerníček už skončil!
            • to vy už jste nahlášený dávno, jak si tady léčíte komplexy. Od vás to sedí, když tady urážíte bývalého prezidenta, takže klídek soudruzi.
      • třeba jednou poletí vládním speciálem do Smolenska... *1* *1* *1*
        • Jóóó´a kdy?? Už zítra??? Huráááááááááááááá!!!
    • Také odleť a už se nevracej!
  • pan prezident Zeman je holt borec,toto je čin prezidenta,děkuji
    • zeman jednak není pan - to by jste měl vědět soudruhu, že nás rudé označení pan uráží a soudruh milouš miloušovič emanzeman je soudruh non plus ultra.
      A že je to prezident - čeho prosím vás. Takové .... může být prezidentem tak max. jako chovanec uzavřeného oddělení cvokárny a nebo zaplivané zasmrádlé putiky 5.cenové skupiny.
      • Nahlášeno, urážka Pana Prezidenta totální nulou!
        • Bonzáčku, doufám že si prásknul i svého spolusoudruha, ten tady taky drští síru a nebere si servítky.
          • Rozdíl je v tom, že já soudruh nikdy nebyl, ale Vy hlupák jste! Hawk skončil jsem!
            • Jo mysli si hysteriku, že jsem hlupák, jinak by to narušilo tvoje ego komunistického génia.
          • Dokud zde budete urážet do soudruhů hlupáku, nehodlám se s Vámi bavi. Samotné slovo mě neuráží, uráží mě, že nemáte potuchy o čem píšete a co víc, myslíte si, jak jste chytří. Ale jste hlupák, dost možná pod jedním nickem.
            • Tak se mějte soudruhu a o těch hlupácích se radši nezmiňujte nebo se to obrátí zase proti vám.
          • Z jakého důvodu?
            • spíše Vám, když to tak čtu, nebo píšete neviditelným písmem.
            • Tak Vám došli argumenty že?
            • aha vy jste soudruh, tak to chápu, že jsme neprošli komunistickým sítem slušného chování a váš soudruh dlaždič ano.
        • Hele sračičko komoušská spletl jsi si dobu asi tak od 25 let.
          Uliční organizace a domovní důvěrníky vaší zločinecké partičky - KSČ (dnes se směšnou příponou M) už dávno zrušily.
          Tak můžeš jít tak max. žalovat vašemu genitálnímu nájemníkovi ÚV vaší vrahounské a loupeživé tlupy soudruhu konfidentu STB skřetu filipovi.
          • Zákony platí stále a o tom s Vámi, jakož to s gaunery nehodlám diskutovat!
            • No tak klídek bonzáčku, abys prošel dveřmi, jak ti narostla ramena.
            • Cože Vy jste jako ty "lidi" to snad né, to je legrační. A o mého otce nemějte starost. Spíše ten Váš by zasloužil po držce za to co vychoval!
            • Nahlášeno, urážka!
            • A je-li gaunerem tvůj fotr, tak si tak tituluj jeho a ne lidi.
            • Jaké - rudý zemanofilní přizdisráčku?? Prozraď rád se poučím!!!
      • Ano, vždyť jste právě definoval podstatu české republiky. Právě toho je presidentem... *1*
    • Jistě tam taky dal jordánskému králi nějakou radu a prohlásil nějakou moudrost, která vejde do dějin. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit