Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď jsem dočetl komentáře na S.znamu a z nich vyplývá jak ho "někteří" chválí za to, že letěl "turistickou", ale nikomu nedojde, že tu taky platila ČR. Kdyby letěl vládní letkou se Zemanem tak by Náš stát ušetřil!!!!!!
    • Ale, jdi Ty! Jdi Ty do Putinovy znormalizované pudele!
  • Mezi naše hlavní vývozní komodity lze zařadit chemikálie potraviny a živá zvířata ,asi považovali toho exota za živé dovozové zvíře *1*
  • Ve Francii mají holt dobré celníky, agenta poznají na první pohled. A že nevěřili tomu, že STBák může být ministrem, chápu - já tomu nevěřím doteď, ještě nedávno jsem si myslel, že to bez čistého lustračního ověření ani nejde.

    Ale co, když můžeme mít ministra a poslance, který není politik, asi jde všechno...
    • Vážený ríšo :-), Ty jsi nula a vždy budeš. Tak se i nadále onanuj na diskuzích *1* Překvapuje mě, že jsi myslel . *1*
  • To je naprosto pochopitelné. Podobná kreatura by v normálním státě na letišti nemohla ani čistit boty. Když něco takového vyvrávorá z letadla a s výrazem retardovaného podvraťáka to začne blekotat že je ministr, může být velice rád že neskončil v nejbližším blázinci. Pochopitelně že je to navíc příslušná vizitka pro koblihožrouty kteří podobnou věc do této funkce instalovali. Alespoň už víte milí kobliháři proč jste všude ve světě považováni za spodinu.
    • Prokoblížek: Je moc dobře, že takového ministra máme. Kdyby jsme měli třeba tebe, Ty, H-o-v-a-do,Tak by se stát jmenoval Bohnice. *2*
    • kazdy nejak vypadame ... podle vzhledu hodnoti jen vylizanej pravicak, kdyz uz nevi kudy kam
  • V jakem jazyce pan Babis s tím celníkem hovoril ? Jestli "ceskoslovensky" nebo anglicky, tak chapu, ze mu nerozumel.
    • Dara: Zcela jistě francouzky. Dále mluví anglicky, německy a rusky. A co Ty znáš přiblblo *1*
  • Je to ostuda! Že tě hanba nefackuje.

    Člen kariéristické rodinky z KSČ jezdí na kapitalistický západ který desítky let odsuzoval.
    Jeho kolega Komárek za komunistů jako redaktor psal že Sovětská ústava dává lidem
    větší svobodu než mají občané v západních státech.
    Exsoudruh dnes zástupce podnikatelů Dlouhý varuje před Ruskem které není demokratické
    a vadí mu rok 1968 - když jsi byl ve straně a tloustnul tak ti nevadil.

    podobných převlékačů kabátů tu máme hodně. Dnes si hrají na podnikatele a stoupence
    tržní demokracie. Jejich heslo je: hrabeme za každého režimu i počasí.
    • Pavouk: Pak tu máme skupinu lidí, kteří nic neumějí a jen nastavují dlaň na úřadu práce. Popřípadě vzpomínají jak bylo krásně s prázdnou hlavou v úřadě přiděleným stranou. *12*
  • Ono není divu, koho soudného by napadlo, že slovenský STBák je ministrem ČR???
  • vytahoval se ze je ministr tim spis ho meli zkontrolovat!
  • zcela evidentní, že francouzští celníci mají čuch na mafiány.To jen v česku si blbové zvolí oligarchu a dosadí ho na nejvyšší post.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit