Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento obyčejný odpad a hnus už nevi jak na sebe upozornit.Méli ji rusáci zhasnout a byl by klid.Nikomu by nechyběla.Je takovým odpadem společnosti.Jistě ji co nevidět někdo sejme - pro pořádek.Ale do té doby nadělá škody a škodý.
    • ty by jsi měl především zhasnout u vás na ubytovně aby jsi ráno nezaspal na šichtu do tesca
  • Tento obyčejný odpad a hnus už nevi jak na sebe upozornit.Méli ji rusáci zhasnout a byl by klid.Nikomu by nechyběla.Je takovým odpadem společnosti.Jistě ji co nevidět někdo sejme - pro pořádek.Ale do té doby nadělá škody a škodý.
  • může se stát prezidentkou....ale nevím jak obšťastní všechny ve vládě............
  • Celý svět ví, že jsem nejteplejší teplouš. Nestydím se za to!!!
    • Ty jsi jistě mluvčí prezidenta Zemana.
    • zlej trolle, nevytahuje se pořád a zaGayjínkuj pěkně tu ruská fuchtle
  • Celý svět ví, že jsem fašista. Nastydím se za to!
    • tak znova Ital nebo španěl?
  • Fakt jsem fašista. Z atím si stojím!!!!!!!
    • ... si pííííííča, za tím si stojím :)))
    • Ital nebo španěl?
  • Obama měl projev Hirošimě o snižování jaderných zbraní.Jen nikdo pořádně neposlouchal.On přesně řekl že chce jen aby se nerozšiřovali do dalších zemí.Proč upírat právo na jádro komukoliv.Když muže mít jádro země jako KLDR,Izrael,Iran,Egypt,Turecko?
  • Co Rusák, to fašista!!!
    • Promiňte proč mně kradete přezdívku? *16* *16*
      • Nas.al Franta na trabanta

        vivat žugulík
  • My, Ruští fašisti uděléme všecko pro to aby prezidentkou nebyla!
  • Nevím jak je na tom NATO ale, asi ne moc dobře.Když nás nedokáže v Evropě uchránit od uprchlíků a teroristů.A pokud nedokáží tohle jak se asi chtějí stavět případné hrozbě z Ruska?
    • *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit