Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude to velmi dobrá prezidentka, narozdíl od toho našeho praseodýna.
    • popelníček ? *15*
  • "Jestliže včera byly části Rumunska, které prostě nevěděli, co je to být na mušce, pak nyní budeme muset podniknout určitá opatření, která zajistí naši bezpečnost. Opakuji — jde o odvetná opatření. Odvetná. Neděláme žádné kroky jako první, ale amrdóly kopneme doprdele kdy si usmyslíme", řekl prezident Putin.
    • to PRO v Rumunsku, bohužel toto je jen divadýlko pro ožralý, primitivní ruské obecenstvo, Putler si možná tak dovolí zaútočit na slabé ukrajince, ale na NATO jen štěká jak vykastrovaný pudlík *15*
      zmůže kulový *15*
      • josef.servit.9
        Ukrajinci nejsou slaboši, okupovali nás tolik let a nikoho nenapadlo myslet si takovou blbost.
        Je jasné, že okupace Krymu byly nařízena Ukrajincem co si rozuměl s kukuřicí! Bylo jen otázkou času jeho osvobození! Putler není naivka , což ukázal v Syrii Válku začnou Turci, zabíjení opozice jim neprojde, jako Arménce !! Jen Makrela s Jokrem to nechtějí slyšet.Evropská Unie jim nevěří, že je neovládají Mandelinky ?
      • nechtějme to zjistit.
        a pokud to ty chceš běž nám příkladem jdi do první řady *3*
        • myslíš na Donbas, poměřit síly s ruskými okupanty ?
    • http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/13892-prehledne-kde-vsude-po-svete-jsou-rozmisteny-vojska-usa-a-ruska-podivejte-se.aspx
      • sněte dál vy ruská chátro a žijte si svůj bolševický sen zde na tiscali *15* *15* *15*
        • proč snit že když nám bolševici sedi v parlamentu a vládnou nám všem
  • http://www.novinky.cz/domaci/404832-pout-smireni-v-brne-opet-vyvolala-rozporuplne-reakce.html

    ještě se omluvíme rakousku že jsme se trhli a bude to v pohodě
    • ... starej se o sebe, ty trapná zdegenerovaná zakomplexovaná hromádko neštěstí :)))
      • Zkurvenino nevzdělaná
        • ... jsi neškodný primitiv :)))
    • běž jim dát školení zlej trolle, tvé podlejzácké podkuřování ruské sebrance je vzorem servilnosti *15*

      byl by jsi dobrý učitel
      • tvé podlejzácké podkuřování americké sebrance je vzorem servilnosti *3*
        • neumíš vymyslet vlastní text ty ruská řípo ?
          • ruská řípa jsi ty já jsem už čtvrtý rok němec *2*
            ale dle reakce jsem ťal do živého *1* *1* *1* *1*
            • ... němci nejsou trosky jako ty, chudáku :)))
            • Na tu jedeš ty simonko co pět let nohy do praku.
            • ojój ty němče *15* už čtvrtý rok ? *15* blahopřeji, za rok budeš mít splněnou pětiletku
  • Aneb muže být s Ukrajinou ještě hůře.
    Rekapitulace:Chtěli do EU jejich prezident ne.Majdan ho svrhne,začne občanská válka.
    Novej prezident je zloděj a krade pozemky.USA ani Holandsko nechtějí Ukrajinu v EU.
    A teď ještě možnost že bude prezidentka ženská, co ráda mučí.
    *9*
    • mučeníčko to je moje potěšeníčko
    • ženská co ráda mučí ??? *15* *15* *15* zlej trolle péééécka, jsi fakt dobrej, tvá kabaretní vystoupení nemají chybu, za mě palec nahoru *3*
      • nevím koho oslovuješ, ale fakt že ráda mučí nepřekroutíš *3*
        • nemá zájem překrucovat sovětskou pravdu, neměl bych se čemu chlámat *15*
          • ty žiješ v zemi kde je ještě sovětský svaz to tě lituji *1* *1* *1*
            • to patrně žiješ *1* *1* *1*
            • nemusíš mě litovat, jsem v pohodě *1* ale chtěl bych žít v zemi kde dnešek již znamená včera *15*
  • Proč je Semjon Gayínek takovej debilní teplouš???
    Po svých debilních romských rodičích???
    • bingo, vyvážené, za mě palec nahoru *3*
      • Vlastni nick nemáš zloději komunistická
        • promiň, překlep
  • je dobře že má Putin zájem rozstřílet Rumuny, stejnak je ta DACIA k ničemu, to nová LADA to je jiná raketa
    • simone tys tady v gay klubu tě už nechtěj že tu otravuješ
      • nechtějí *13*
    • přéésně, pamatuji si když v čechách brázdili dálnice ty mocný žigulíky, to byla paráda
      • co máš na sobě ? *14*
        • jsem těhotná ouchyle *2*
  • tisíce odpůrců fašingtonského konvoje, se pokusilo zabránit přesunu okupačních vojsk, bohužel policie uplacená pražskou kavárnou tomu zamezila *10*
    • souhlas, akorát se vracím z protestní akce
      • dobrá Noční Vlku, jak to probíhalo ?
        • asi se budete zlobit, ale ten boršč moc na odbyt nešel *13*
          • *10*
            • *9*
  • ... hlasy primitivů mě nezajímají :)))
    • ale já fakt nejsem homosexuál, fakt ne *13*
      • ... nezajímá mě žádná z tvých úchylek, balíku :)))
        • to že jsem chtěl vidět nahého komsomolce ze mě přeci neděla gaye ? *9*
          • ... nečtu tvé choré bláboly, gay je zlatý stav proti tvé tuposti, už tě mr*ám, zoufalče :)))
            • mě mr.at nebudeš, na to zapomeň ty bukvice *11* fuj
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/404824-turecti-muslimove-chteji-z-chramu-hagia-sofia-udelat-mesitu.html
  • V podstatě se vracíme do dob amerického McCarthismu a tuzemských procesů v 50tých letech nebo, nedej bože, ještě do 30tých let minulého století, kdy se masáží o hrozbách a falešnými sabotážemi vyvolávaly záminky k přibližování, obkličování, obsazení a napadení… Takže z Evropy bude díky tomu zase bojiště. Zámoří si ovšem tentokrát mylně myslí, že z toho bude zase jen profitovat. Obávám se, že tentokrát z toho profitovat nebude nikdo, tím méně ti, co chtějí odbyt pro zbraně, aby jim nezkolabovala ekonomika.

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kam-vkroci-muslim-tam-vnucuje-vsem-svou-dokonalou-viru-Znicil-nas-mor-pseudokorektnosti-jsme-o-tricet-let-zpatky-Skutecne-brutalni-slova-z-hnuti-ANO-437706
    • ... piš za sebe, tupče :)))
      • Piš za sebe, tupče :)))
        • ... já vím, jsi dávno jasný dem*nt :)))
          • my víme že jsi z dvojčat nejdřive šlo hov.o a pak ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit