Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má naprostou pravdu. Takovýchto hloupých blondýn (i blonďáků), které mají tendenci neustále se k něčemu vyjadřovat a někoho poučovat, je na druhé straně Atlantiku mnoho a mnoho.
  • No bóóže, když bude chtít, tak z ní do zítra bude bruneta. *2*
    Za prvé to od starosty je netaktní, i když si může myslet co chce. A za druhé čím víc se do ho.na šťourá, tím víc smrdí.
    • Jo ale to by byla potom "umělá inteligence" i když v jejím případě jen umělá .... *1* *1* *1*
  • To je neslýchané! Skandální!

    Zdejší muži jsou stejní jako Ankarští! Protože jsem chytrá jsem posílána do
    kurníku nebo ke sporáku. Je to tak ponižující.

    Jak by se vám pánové líbilo kdybych vám napsala ať nekvokáte. Asi moc ne že. *16* *16*
    • Ale no tak. když se doma pěstují slepičky, tak pro vajíčka musí holt do kurníku někdo vlézt. A u toho sporáku to není žádná legrace, já jsem tam nikdy puštěn nebyl, ale vím, že se to musí umět. *2*

      A pokud jde o kvokání, tak pokud vím, tak kvokají slípky, kdežto kohouti kokrhají. *2*

      A ještě jedna na odlehčenou:
      Proč kohout kokrhá hned za svítání?
      Protože když se potom probudí slípky, tak se ke slovu nedostane.
      *1* *1* *1*
      • a pomlouváš svou názorovou oponentku. Jsem holka narozená v roce 1990! Jo, a Putin je skřet a Rusko ukradlo Ukrajinu...je to všechno?...jo, je, uf....to je fuška pro pár blbejch doláčů, zlatí komunisti. *1*
    • "Protože jsem chytrá" .... no především rozhodně netrpíte komplexem méněcennosti :) protože nevím jak moc jsem chytrej já, nenapsal bych takovou stupiditu.
      Opravdu chytrej člověk dokáže okamžitě zamést s kýmkoliv, kdo se "povyšuje" ... ten méně zdatnyý bude trpět bolestínstvím :) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit