Přejít na výpis diskuzí

Jsou tablety s vitaminem C v zimě jen placebo?

24.3.2019 16:49
3 příspěvky

Tablety s vitaminem C patří do lékárniček nejedné rodiny, která se jím v zimě ochrání proti virům. Jenže tomu skutečně tak? Bez konzumace ovoce a zeleniny jsou tablety jako potravinový doplněk k ničemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem přesvědčenej, že mi pomáhá, tak se s ním krmím. Zeleninu nemusím. A protože tomu věřím, tak je to pravda a pomáhá mi. Psychologie je šílená věc, že jo? 😎

• Mýty o správné výživě a tedy i o vitamínech permanentně procházejí inovacemi a nyní jsou tyto inovace poplatné parciálním zájmům nejagresívnějších struktur. Pohádky o tom, co je pro zdraví přínosné a naopak škodlivé, se stávají nebezpečnou propagandou v hájemství zdravotnických inkvizitorů, kteří jsou už nadržení na prosazování dalších restriktivních opatření. Po zákazu kouření přijde koketerie se zákazy požívání alkoholických nápojů a dalších "škodlivých" potravin, až nakonec bude vše zakázáno a zdravotnickými inkvizitory přísně kontrolováno. Vše plně zapadá do budování eurohujerské diktatury. Přijdou časy, kdy bude jakákoliv debata o vitamínech bezpředmětná, lidé budou už mít jiné starosti. V eurohujerské žumpě stoupá teplota a nakonec se v této žumpě uvaříme. Nechápu proč Telička, Šojdrová a spol. pořád vydatně přikládají pod eurohujerský kotel.
    • MartinZikmund

Mohl byste napsat jedinou potravinu, která je v EU zakázaná?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit