Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

 • Kupuji
  si tento přípravek https://www.benu.cz/lipo-c-askor-forte-120-kapsli .
  Objednávám ho vždy z internetové lékárny. Vždy se přes heuréku podívám, kde
  ho mají nejlevněji. 


 • Jestli
  jsou tam i testovací proužky, tak je to super. Co si to přesně kupujete? 


 • V
  této době, kdy potřebujete co nejlepší obranyschopnost, je to opravdu velmi
  důležité. Vitamín C totiž dokáže tělu vybudovat mnohem lepší imunitu. Teď v
  době covidu jsem se rozhodnul brát ho pravidelně. Začal jsem si kupovat
  přípravek s lipozomálním vstřebáváním. To znamená, že tělo dokáže vitamín
  daleko lépe vstřebávat. K přípravku jsou navíc i přibaleny testovací proužky,
  díky kterým se můžete otestovat, jestli má tělo dostatek vitamínu C. 


 • Je
  důležité si hlídat pravidelný příjem vitamínu C? Jaký na to máte názor? 

 • Určitě, podívejte se na stránky https://enerex-vitaminy.cz/vitaminy-a-mineraly/16-bio-c-1000-628557121803.html odkud se dá objednat. Pokud brát vitamín C, tak rozhodně tak ať to má smysl. 

 • Tohle slyším asi poprvé, můžete mi poradit kde to koupit? Kde to mají prosím? 

 • Vitamín C je pro tělo zcela jistě potřebný, ale pokud si budete kupovat běžné doplňky, které ho obsahují, tak ho tělo z velké části nedokáže absorbovat. Přesně z tohoto důvodu jsem si našel doplněk stravy obsahující vitamín C a citrusové bioflavonoidy, které tělu pomáhají se vstřebáním vitamínu C. 

 • Já s tím vitamínem C tak nějak pořád nevím, četl jsem hodně názorů, že je to opravdu spíš jen placebo. Na druhou stranu to mám tak nějak zažité, že se vitamín C bere hlavně při nachlazení...

 • Myslím si, že vitamíny mají zcela jistě svůj účel. Já jsem byl před pár lety pořád nemocný. Od té doby co si příjmy vitamínů hlídám a pravidelně konzumuji doplňky stravy z https://www.jml-zlin.cz/cs jsem naprosto fit.

 • Nemyslím si, že Vitaminy C jsou pouze placebo. Tedy, člověk od toho nesmí očekávat rozhodně žádné zázraky, ale určitě to pomáhá alespoň nějak. Je to furt lepší, než nebrat nic a poté si stěžovat, že je člověk nemocný nebo tak... Určitě nějaké vitaminy berte a snažte se zlepšit si imunitu.

 • MartinZikmund

  Mohl byste napsat jedinou potravinu, která je v EU zakázaná?

 • Jsem přesvědčenej, že mi pomáhá, tak se s ním krmím. Zeleninu nemusím. A protože tomu věřím, tak je to pravda a pomáhá mi. Psychologie je šílená věc, že jo? 😎

 • Mýty o správné výživě a tedy i o vitamínech permanentně procházejí inovacemi a nyní jsou tyto inovace poplatné parciálním zájmům nejagresívnějších struktur. Pohádky o tom, co je pro zdraví přínosné a naopak škodlivé, se stávají nebezpečnou propagandou v hájemství zdravotnických inkvizitorů, kteří jsou už nadržení na prosazování dalších restriktivních opatření. Po zákazu kouření přijde koketerie se zákazy požívání alkoholických nápojů a dalších "škodlivých" potravin, až nakonec bude vše zakázáno a zdravotnickými inkvizitory přísně kontrolováno. Vše plně zapadá do budování eurohujerské diktatury. Přijdou časy, kdy bude jakákoliv debata o vitamínech bezpředmětná, lidé budou už mít jiné starosti. V eurohujerské žumpě stoupá teplota a nakonec se v této žumpě uvaříme. Nechápu proč Telička, Šojdrová a spol. pořád vydatně přikládají pod eurohujerský kotel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit