Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sestřičko zase lžeš.

    Krym nebyl k Rusku připojen. Rusko Krym ukradlo Ukrajině.
    Putin tak pošlapal smlouvu z 90 let ve které se Rusko zavázalo respektovat
    celistvost Ukrajiny.
    Svět nic neakceptoval. Ruský agresor se pod tíhou sankcí ekonomicky hroutí.
  • Ty pomlouváš celý první odstavec kecale.

    Zeman je milovník alkoholu. . Tato skutečnost se dá snadno dokázat.
  • mně se zamlouvá, že připojení Krymu k Rusku je už všeobecně akceptováno, to je dobře *4* *4*
  • ty toho zavedeš *15* *15* *15* *15*
  • ty jsi nervy ztrácející ubožák, hloupý až na půdu, který nadává lidem, u nichž by nebyl schopen ani čistit boty, ty ubohá trosko, podívej se na sebe, co z tebe padá za h...a jsi jen nebožák před kterým je třeba uplivnout, ctitel vrahů a nácků a notorů z Hrádečku, fuuuj

    Kdyby byl Zeman tak hloupý, jako Kája s čírem, už by tě, nulo, žaloval a věř mi, že pomluva je snadno dokazatelná a dobře trestná, ovšem takový Zeman se nicce tvého kylibru jen zasměje. *3*
  • podle pověr?
  • no jo, prostě vaše výmysly se nepoptvrdily, CIA to jako obyčejně zvrzla, a to se asi těžko přijímá *15* *15* *15*
  • jak vojáci milují své=ho prezidenta: http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/115027-zku-venej-porosenko-dovedl-jsi-zemi-do-p-dele-pochcipame-tu-vzkazuji-prezidentovi-ukrajinsti-vojaci/ojáci milují svého prezidenta
  • Ale uznejte - vymysleli to v Kremlu hezky. Vlk se nažere a koza zůstane celá. Viník bude ten na němž nikomu nezáleží, nikdo se ho nezastane a nebude spojován ze žádnou stranou či státem.

    *1* *1* No schválně - můžete objevit lepšího viníka než jsou čečenci ??? *1* *1*

    Bravooo Putin. Následuje dlouho trvající potlesk. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Připomíná mi to, jako když Hitler obvinil chudáka van der Lubbeho z vypálení Sněmu.
    Všichni víme, kdo je vrah. *12*
  • Zloději nicků a ruskej lháři.

    Pokud tě straší Tečka tak zajdi za psychiatrem. On už ti tvého imaginárního
    kamaráda z hlavy vyžene.

    Jsem Simona a ty máš na krku trestní oznámení za neustále pomlouvání.
  • Jsi ubožák a lhář.

    Neboj tvůj alkoholik Miloš Zeman na něm brzo s cirhozou jater skončí.
  • Jestli tam tečka soudruzka pojede na vozejku tak mu tam ustřelí kulky. *15* *2* *1* *3* *3*
  • tečka soudruzka pojede na Ukrajinu na svým vozejku, *15* *2* *1* *3*
  • Takže popíráš pravdu. Zklamala jsi mě sestřičko.
  • no jo, to je určitě pravda pravdoucí, zloději volají "chyťte zloděje" a Putin ty veliké zloděje bud chytil (Navalnyj), nebo o to, co ukradli připravil (nerostné bohatství) a proto vadí - ale dělá to velmi dobře
  • Putin je taky zloděj a přesto ho podporuješ.

    Odhalila to v 90 letech Ruská kontrola na Petrohradské radnici kde Putinek
    rozkrádal státní majetek.
  • jo, zdá se, že te pravda zabolela
  • dobrý by taky bylo, kdybychom všem jejich zlodějům dali azyl a vzali je sem, starej Tymošenko tady už je, Krejčíř naproti tomu vycestoval, takže teď máme zlodějů málo *15* *15* *15* *15* *15*
  • nevím, nevím, ti v sudech v Orlické přehrady by k tomu možná řekli něco jiného... a kromě toho , Navalného neodbouchli, ale zavřeli, takže vše v cajku *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit