Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud nás naši vládní lumpové zatahnou do dalšího válčení,tak to chce vyrazit do ulic a tuto lumpárnu už jim začít vytloukat z hlavy katovskou sekerou.
  • No vida.Předminulou sobotu tady jeden pitomec psal že po zahájení bezletové zóny bude do dvou dnů hotovo.Kde jsi pitomče? *7*
    • Kvák: myslíš toho Hurvínka alias Muamarapověsit, že? Tak ten radši čestně zmizel *5*.
  • Asi to většina lidí již pochopila správně, v tomhle konfliktu nejde nikomu o nějakého kadáfího ani vzbouřence ale jen a jen o černé zlato (ropu) jako to bylo ve všech konfliktech v zemi která disponuje ropou a bohužel arabských. Ono se to svede vždycky na něco, tentokrát na útlak lidí nebo na alkaidu ale není v tom nic jiného než kontrola nad vývozem a cenami ropy. To co se tam děje se tam dělo již dávno ale to se nemedializovalo a bratříčkovaly se s Kadáfím jenže vzbouřenci nabídly ropu leciněji a už je problém. Jsem jen zvědav až budou chtít ovládnou trh s ruskou ropou naco se to svede a co s toho vznikne *12*
  • kdyz jsem na zacatku tvrdil ze proti kadafimu bojuje al kaida a ze mi ji podporujeme tak se mi tady smali.nato podporuje al kaidu a plati ji za to.abychom mohli vrazdit.nato je fasisticka organizace na cele s fasistrou obamou.kdyz jde o naftu tak nezname bratra.
  • ROPA ! konečně padlo to hlavní slovo co v Lib. tolik zajímá naše tržní prasata s věčně špinavým rypákem.
  • Tak vida.Nejprve má NATO dohlížet na embargo v dovozu zbrojního materiálu do Libye a najednou by ti rádoby demokraté (USA a Anglie)dodávali zbraně povstalcům v jejichž řadách jsou příslušníci Al kajdy a Hizballáhu.Ale proč né,vždyť jsou Američané ještě dlužni Al kajdě za ty dvojčata v New Yorku.A co takhle zrušit Libyi a přiřadit ji jako další stát k USA.To by potom ta ROPA byla skutečně zadarmo.
  • Tak co, s tím Kadáffím provést? Že by NATO šlo do pozemního útoku? Když to ovládnutí ropných polí je pro amíky a frantíky tak lákavé.
  • Pokud bude chtít Kaddáfí pořádně zavařit EU,tak umožní co největšímu množství uprchlíků z Afriky dostat se do Evropy.Tak to zavaří všem lumpům v Evropě.
  • To s těmi uprchliky je pravda .Par by si jich měli vzit na hrad na zakřiženi .Mame jich malo z vychodu.
  • kadáfí je frajer-všichni si s nim plácali po ramenou-berlusconi s ním na jachtě kosil štětky a ted na něj sypou bomby-ale to není takovej sráč jako v okolních státech-to má za to že jim sral prachy-ted musí bojovat a já mu fandím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit