Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... trotlík jura překonává svým intelektem s velkým náskokem celodenní zdejší chátru :)))
  • Putin trpí aspergerovým syndromem, tvrdí důvěrná zpráva Pentagonu

    http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/putin-trpi-aspergerem-vypozorovali-v-pentagonu/r~e3b6d404ad4911e490f70025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_campaign=1&utm_term=position-2
    • já zase myslím, že Pentagon a jeho páni trpí syndromem zvaným "tonoucí se stébla chytá" a pokud se Putina a jeho reakce na ty blbosti týká, pak ten se řídí jiným a sice - "Orel much nelapá" *3* *3* *3* *2* *2* *2* *2* *2*
    • Zcela věrohodné.
      • ... musíš se víc snažit, když kradeš nicky, balíku :)))
  • až pochcípají všichni komunisti, bude na světě mír
    • Juro, ty jsi takový nadaný, nevstoupíš do TOP? Kalouisek bude potřebovat místopředsedu *15* *15* *15* *15*
    • Před rokem 1920 komunisti nebyli a přesto byl svět plný válek.
      Nejhorší je slepý fanatismus. Juro pozor na to.
    • ... až chcípneš ty, debílku, nikdo si ani neuprdne :)))
    • a všichni fašisti a banderovci na ukrajině,to bude teprve mír,ať žije hrdinný lid z východní ukrajiny
  • hrábě khárl fon sajrajt bilderbergu,opravdu končí?doufám,že půjde do pekla, to abych otevřel flašku
    • ... na tebe, až se zhebneš, si nikdo nedá ani lák z okurek, primitive :)))
  • Ne každý, kdo má jiný názor, musí být sympatizant KSČ.
    Někdo třeba nevěří všemu co vydá ČTK a zjistí si fakta
    i z jiných zdrojů.
  • Konečně se ten mazaný sralbotka pochlapil a jede do toho, místo aby se zbaběle krčil vzadu za Karlem. To mu to trvalo.
    • ... od trosky jako ty to sedí :)))
  • Mirek Kalousek se od zdejších komunistů dočká jen urážek. Jako já.
    Jen připomenu že jsem byla označena za Bůů Mééé Gaga ...
    Byla jsem tu veřejně zneuctěna.

    Když vládla TOP 09 s s podnikatelským projektem Víta Bárty křičela ČSSD že je to
    nepřijatelný střet zájmů. Nyní ta stejná ČSSD vládne s ještě větším podnikavcem.

    Sobotka říká že za vše může Kalousek. A kdopak to vládl na ministerstvu financí s
    Kalouskem ve vládě ČSSD KDU? No nějaký soudruh Bohuslav Sobotka. *2*
    • jak by se mohl Kalousek, budoucí čelná hvězda pražských varieté (brněnská zničili naše milé "porevoluční" projekty, dočkávat urážek. Myslím, že komunisté, se stejně jako já baví tím, jak marně, jak snaživě se snaží, ještě, ještě ještě něco říci pod světly lamp. Je mi vás lítu, chemiku, ale ve varieté to bude zase dobré, vezmete si červený nos a hned bude veselo *15* *15* *15*

      ani v tvém případě nešlo o urážky, jen trefná přirovnání *3* *3* *3*
    • Bc. Kak-VS změnil pohlaví a je z něho soudružka Pusinka? *2*
    • soudružka Pusinka má nejspíše patent na rozum.
      Vyjadřuje se neustále a ke všemu.
      Někdy ovšem platí, že méně je více.
      Většinou se vyplatí více přemýšlet a méně žvanit.
    • ... máš pravdu, všichni se na tebe měli dávno zvysoka vysr.....
  • Tady zas bude od fašounů z KSČ nablito...
    • Alino, změnili ti scénář?
    • ... to dem*ntovi jako ty vyhovuje, blbe :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit