Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč to pan Kalousek radši nedá bezdomovcům nebo na nezaměstnané, kteří vznikají díky jejich vládnutí a plánovanému rozkrádání státu jak na běžícím pásu. Viděl jsem kousek již zmiňovaného pořadu a pan Kalousek se tam tvářil jako kluk přistižený při kradení jablek a svelikou nelibostí poslouchal pravdu. Kterou se snažil vyvracet již ohranými prolhanými pravdami, jak jsou dobří, jak to dělají správně apod. Prostě jsou to machři. Na vlastní lidi bič a pokuty, pro cizí med. Jen tak mimochodem, je to pěkný škrt.
  • jako prase si žije pan kalousek protože jej adoptovala nesprávná volba v roce 2006 do vrcholné a velmi dobře placené funkce a to za naší finanční podpory.
  • Pane Haryk, většina slušných lidí v tomhle státě poctivě pracuje a musela pracovat i za minulého režimu. Patřím mezi ně a rozhodně se nespoléhám na bezmeznou pomoc státu, ale stavět nás na roveň Afrických lenochů mně taky uráží. Nežiju si špatně, ale rozhodně za to nevděčím Kalouskovi a takovým demagogům jako jste Vy. Kalousek a jeho parta patří do kriminálu.
    • já bych byla opatrná, Afrika měla svou civilizaci do doby, než ji Evropané rozbili a zkusila jste někdy pracovat v takovém horku, jako je tam, tedy musí nastoupit siesta, protože jinak by ti lidé nevydrželi ani týden. Nechte si proto své poznámky o lenoších afričanech na příští sjezd ku-klux-klanu
  • Mnoho lidi v CR, mozna, ze dokonce vetsina, si vubec nedokaze predstavit obsah pojmu 'bida', jak ostatne potvrzuji i nektere tupe prispevky v teto diskusi. Po tragicke vsestranne devastaci zivota nasi spolecnosti komunisticko-estebackou mafii, jsou struktury hodnot mnoha lidi tezce poskozeny a nejsou schopni se chovat jako svepravne bytosti odpovedne za sve zivoty. Naprava toho bolsevickeho marasmu bude trvat generace a kdo vi, zda se vubec podari...
    • a ta náprava bude spočívat v tom, že se budeme mít jako v Ugandě: no nazdar
    • Naprava toho bolsevickeho marasmu bude trvat generace a kdo vi, zda se vubec podari, vážený, strašit malé děti je normální, ale strašit dospělé občany komunisty, je v současné době již zastaralé a zbytečné, pokud píšete za TOP 09 a nebo za ODS, pak vám asi velmi dobře platí, ale občan ví své.
    • haryku haryku umíš jenom štěkat jistě jsi v té době nežil tak nekecej a štěkej dál
    • Jdi štěkat jinam Haryku, nevím jaké hodnoty myslíš, ale zřejmě máš sám hodně nacpané břicho. Ještě dneska hledáš důvod ve zbídačovaní této země v historii staré takřka 25 let. Tenhle strašák přestává fungovat. O žebrácích a bezdomovcích jsem slýchával pouze ze špatných zpráv komunistické televize, dnes je potkávám denně a to nejen profesionály.... Něco je špatně, nemyslíš
      A Kalousek je pro tebe představitel toho správného zdravého směru ve společnosti???
  • pražáci to Kalouskovo *12* měl někdo vzít heverem přes tu jeho držku ožralou!
  • No není to pánské přirození, pan Kalousek? Za chvíli nám bude tvrdit, že se máme mít, jako v Bangladéši, tenhle krypl.
    Kalousek patří za mříže, odsoudit lidovým soudem a popravit, utržením hlavy, lempl.
  • V Ugandě nevstávají 1000 let a nepracují od tmy do tmy proto se mají podle podílů práce tak jako naši cikáni . *6*
  • Politické prasata se maj , když se dá chudinaa ždímat.
  • Nic jiného než UKURVENEC , srovnávat je ubohé , mám tři malé děti , jestli chce přenechám mu měsíční výdaje na 4letou dcerku a 2,5 Dvojčata , a at ukaže co dovede z 13.OOO,- na měsíc.
  • Tak za tohle by potřeboval už pořádně přes hubu, když nás srovnává s Ugandou. Jednou ho lidé pověsí.
    • No to doufám !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit