Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oprava....překlep....má být schopnostmi
  • ....a neb, jak lze zlikvidovat inteligentní národ lidmi, kteří zkoušejí své zchopnosti s vedením státu, ale nemají na to.
    Takoví by ani nemají právo nosit květiny a věnce k hrobům sv.Václava, Masaryka, padlých za války. Tito lidé by to určitě od nich nepřijali.
    • Máš pravdu to je opravdu posmrtná urážka našich velikánů tito lidé se musí obracet v hrobě.
  • Kdo má tu možnost a komu se to vyplatí tak nakupuje zboží v zahraničí kde je stále více laciněji než u nás a nechává DPH tam. Na to nepotřebuje člověk ani střední školu aby to pochopil.
    • Ano pitomče sedni si na kolo a zajeď si tam nakoupit, máš dobré nápady.
  • Je čas předložit účty. Takřka 25 let jsme pány podobné Kalouskům nechali vládnout a oni se nám "odměnili" vytvořením mega dluhu, likvidací sociálního státu a tento polostát (z původního Československa) zavlekli do rukou bank a nadnárodních společností. A na závěr chtějí kus země věnovat Vatikánu (pod zástěrkou vyrovnání s církví *1* ). Za každou práci je nutno odměnit - né holé ruce, ale hole do rukou.....
    • Velký souhlas, i když tohle by chtělo udělat už daleko dříve, zem je prakticky rozprodána a cizí kapitál svojí "kořist" už asi nepustí. Ale asi málokdo tušil před více jak 20 lety, že se k moci dostane taková prospěchářská politická sebranka, Havlem počínaje a dnešní vládou konče. Záleží jen na nás, jestli ještě dokážem povstat a tuto zem zachránit, či to co z ní ještě zbylo.
  • I tento pán (Kalousek) na podzim, kdy se začínala v západní Evropě rozbíhat hospodářská krize, tvrdil, že my v ČR se nemáme a nemusíme ničeho obávat, že nás to nepostihne. Jakoby nevěděl, či neznal, že vzhledem k postavení našeho státu a vázanosti jeho ekonomi-ky "na západu", krize v Československu se rozvinula o něco později a s důraznějším dopadem. Toto si zřejmě pan Kalousek dnes již uvědomuje a proto píše tuto svoji novou
    prognózu, k jejímuž přídchodu po léta naši republiku vede.
  • Ať se zruší akcie na doručitele a politici vrátí nakradený majetek pak bude peněz dostatek.Proč asi politici nechtějí přiznání majetku?Ten kdo nabyl majetek poctivě,tak se nemusí ničeho obávat!
  • ano, Pavlo, máte pravdu....především senát už měl být dávno zrušen.
    Když na historicky první senátní volby přišlo svého času rekordně málo lidí,
    řekl pan prezident, že jsou lidé neuvědomělí, když nechtějí uznat roli senátu, či něco na ten
    způsob. Mrzelo mne to, protože jsem se také tehdy těchto voleb nezúčastnil, jako většina-
    abychom dali signál, že o senát nestojíme. Nepovažuju se přitom za neuvědomělého
    občana - naopak myslím, že politici jsou "neuvědomělí" - když přání občanů v této věci nerespektují-
    Jinak jsem si pana prezidenta Havla moc vážil, ale ustavení senatu byla chyba.
    Je teď aktuálnější než kdy jindy, aby byl zrušen.
  • Kalousku,máš pravdu,až do této situace jsi to dovedl.Nejhorší na tom je ,že ti to tento beránčí národ dovolil!!!
  • ...pokud budem stavět Blanky,kupovat Kasy,platit arbitráže a financovat Bémy ,senát a poslaneckou bandu,bude pořád špatně.Asi si nic lepšího ale nezasloužíme.
  • Nějak začínám mít pocit, že ten vysněný kapitalismus (i já patřím do té generace, který za komoušů vzhlížela k Západu jako k Pánu Bohu...) v českém podání je pěkné svinstvo. Nějak jsem nevěnoval moc velkou pozornost tomu, když mi jako malému klukovi, staří lidé vyprávěli, že kapitalismus znamená bídu, utlačování a hlad. Dnes už vím, co znamená kapitalismus. Je sice pravdou, že pro několik desítek tisíc jedinců znamená bohatství, možnost neomezeného cestování a moc nad jinými lidmi. Jenže drtivá většina národa, má obrovský problém s holou existencí. Myslím, že by byly zajímavé výsledky celostátní ankety, kdyby se třeba Kalousek s Nečasem zeptali všech občanů, zda to, co zde nyní máme, je to, co doopravdy v 1989 chtěli, když zvonili klíčema. Troufám si říct, že by se takových naivních idealistů, jací jsme byli kdysi my, asi moc nenašlo... Ale třeba se mýlím a je to všechno úplně jinak.
    • Mluvte laskavě za sebe, já si iluze nikdy nedělal už třeba proto, že jsem měl informace ze západu jak na podnose konkrétně z NSR před rokem 89 a nikdy jsem nebyl ve straně.
    • Ne ne, vážený, máte pravdu, chtělo by se jich zeptak, kde si tak nakradli již na počátku, když stavěli baráky vedle sebe za pár hezkých milionů. děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit