Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určitě bude zle a to hodně zle, až lidé vezmou do rukou krompáče lopaty a jiné nářadí.Pak bude zle pro tyto lumpy kteří udělali ze vzkvétajícího nezadluženého státu tuto zadluženou trosku.
  • Lid Kalouskovi: Táhni už do ha*zlu ty zm*de
  • Je to opravdu neuvěřitelné. Člověk. který neumí sestavit státní rozpočet a neustále si půjčuje na procenta na sebe je krimináltník. proč Kubice nejedná? Jede s ním?
  • Ti grázlové to, co tady píšeme, nečtou. Je to beznaděj. Moc dobře vědí, že na ně nemůžem.
    Držkou ryjeme zem
    • Možná někteří z Vás namítnou, že to co zde napíšu je blbost ale já se přidávám k těm, kteří věří, že celá tahle šílená politika, kterou zde provádí od roku 1989 celé spektrum rádoby politiků, má jediný cíl a to položit tuto zemi na kolena nejen po hospodářské, ekonomické ale i morální stránce. Myslím, že kdo má oči otevřené a nenechá se zblbnout medii či výroky politické sebranky, tak mi dá za pravdu. Psal jsem to již vícekrát, Kalousek, prezident a ti ostatní nemají zájem aby tato země vzkvétala, oni dělají přesný opak. Lidi vydrží hodně ale přeci všechno má své hranice. Podívejte se kolem sebe, co tu vlastně zbylo co nám ještě patří, co nemá cizí kapitál. Doporučuji se podívat na to, jaká firma vlastní vodovodní sítě, potravinářský průmysl,elektřina (není jen ČEZ) a tak pod. Zjistíte, že českých firem je minimum. Myslete si, že jsem třeba blázen, ale pokud se lidi nespojí a nepostaví se proti celému systému, který není dobrý pro lidi ale jen pro vrstvu bohatých a vyvolených, pak se obávám, že bude opravdu hodně zle.
  • lidem bude líp až te nekdo odkráluje ty hajzle stejne nemáš ochranku tak to nedá moc práce
  • ministr financí na světě. máme štěstí že ho máme. již dvacet let se svými kámoši na ministerstvech a stranických sekretariátech prožírá naši budoucnost a vede naši zemi ke krachu. jsemť v něj naplněn nezlomnou důvěrou že nás nakonec do té půdele dotáhne. budu ho i příště volit. KOZLA ZAHRADNÍKEM. rozpočtově a zodpovědně ke státnímu bankrotu
  • Možná se to nebude lepšit, ale ne do nekonečna. Stačí se podívat do historie a nastane otázka. Kdy se to stane ?


    S pozdravem David Jiří. Ostrava
  • no to je blb když všechno vyžrali jak demokrati tak komanči i fašouní počítano od 1939 tak to je moudro sory psano bez brejlí
  • no to je blb když všechno vyžrali jak domokrati tak komanči i fašouní počítano od 1939 tak to je moudto
  • Kecá a lže, jako když tiskne. Kde asi tak sebral těch 563 miliard úspor ??? U zeleného stolu si je vymyslel, aby lidi oblboval, volili ho a mohl krást dál. Vždyť není schopen ušetřit ani pár milionů, jedině si úspory vymyslet a vydávat za skutečnost. Nyní už lže i se stavem deficitu - za 1 až 5/2012 byl deficit 75 miliard a dále rostl, sám odhadoval překročení plánovaného deficitu 105 miliard zhruba o 35 až 40 miliard za celorok. A nyní kecá, že za 1 až 9 je deficit jen 74 miliard. Kdepak je mohl nabrat ??? Prý zvýšením výběru daní !!! Chachacha, vždyť lidé snížili spotřebu o 200 miliard, takže musel vybrat méně a od počátku roku přibylo na 200 tisíc důchodců, navíc platil do EU a vůbec. Prostě už jenom nestydatě lže - nic z toho nemůže být pravda. Kdyby to byla pravda, že za 4 měsíce nevzrostl deficit ani o korunu, tak by se chlubil, až by se rozplýval blahem. Ale o tom, jak jej udržel mlčí, vlastně hloupě lže !!!
    • papir totiz snese vsechno.
    • podle mě hloupě krafeš akorát ty
      • Péťo. Raději nám řekni něco o tatarsko-mongolských pastevcích. To ti jde náramě dobře. V tom máš jasno a přehled, jak jsi ostatně předvedl mockrát. *1*
      • Jen pro informaci *2* http://www.novinky.cz/ekonomika/272851-statni-dluh-stoupl-za-pul-roku-o-136-miliard-korun-na-1-636-bilionu.html a kolik to bude k dnešnímu dni??????????
      • Nemohu za to, že nečteš nic a nic si nepamatuješ !!! Takže nápodobně. Já uvedl a citoval argumenty, které opravdy vyšly, ala blbečkové jako ty to samosebou nesledují, je to nad kapacitu jejich mozkových polozávitů !!!
        • Nereaguj na toho trotla, on toho snad jednou nechá.
        • Nebav se s blbem !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit