Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kocourAmadeus
    Kalousku, sám jsi "vytržený z kontextu" tak, že ani neslyšíš jak ti zvoní hrana. přiznej, že jsi ve volbách dostal nakládačku, z níž ses ještě nevzpamatoval.
  • Kalousek závidí Babišovi volební úspěch.
  • Kalousku Mirdo-vidis jak jsi vseobecne obliben?Proto jsi nevylezl po celou predvolebni kampan z nory,co?Ale pekne vylez Mirdo,neboj se a ukaz se.Plivnou si krom pomateneho Judr.Vlka beztak rychlostdenta z Plzne uplne vsichni.A za facku na verejnost je pry 500,- pokuta.Se divam ze bych do tebe tydne tak 2 000,- vrazil. Nic osobniho.V tvem vlastnim zajmu.Oni te doma malo rezali,co?A to je ta chyba hochu!
    • Kurde,radeji si priplatte a vozte ho jak medvedar medveda po poutich jako vystrahu pro
      pristi generace ,aby se vyvarovaly dosazeni chemika do funkce Financaka.
    • Kurde,mozna by to chtelo pesti mezi oci kazdy den misto jidla.
    • Mezi lidi moc nemůže, musel by se jako věřící nejprve celý vykoupat ve svěcené vodě a ta je moc studená. Ale občas vyjde, viděl jsem, jak klečí dojemně v kostele. Asi se modlil za ty mrtvé parašutisty.
  • Kalousek je v koncích své politické kariéry a tak rozdává podpásovky. Najednou z opozice chce udělat státotvornou skupinu. Jeho ego je již tak nemocné, že uznáva jenom to svoje a nikdo jiný nemá pravdu. To, že na zájmu republiky mají mít povinnost podílet se všichni politici, je pro něj cizí pojem. Je jenom dobře, že je konečně od válu, protože nikdo jiný než on a jeho kumpáni, jsou hrobaři pravicové politiky. Teď bude již pouze v pozici psa, který štěká, ale nekouše. A dobře tak.
    • Jenze nez Kalousek a vsichni dvojnici ministru pujdou od valu,vyzerou tolik z eraru ,ze by to uzivilo 20 rodin na cely rok .Prilis drazi dvojnici soucasnych-fungujicich ministru.Vsude skrtaji,
      invalidy uzdravuji od stolu,setri na duchodcich,minimalni mzda je velka na umreni a mala na ziti a atd.Nevim ,jaka je praxe jinde ,ale toto pripada velice nekorektni proti pracujicim.
    • Zaslouží si rychlý konec, za to jak škodil. Je smutným příkladem chytrého člověka, který sice mentálně vysoko převyšuje většinu okolních politiků, ale je to stejně k ničemu. Místo, aby seděl na špici tohoto státu a přispíval k jeho prospěchu, tak se krčí za kašpárkem knížetem a hloupě žárlí na úspěch Babiše. On ani při své chytrosti opravdu na víc asi nemá.
  • Také jsem to viděl. Když nechám politiku stranou, tak mi Kalousek připadal jako nevyrovnaný člověk, velmi nervózní, viz těkání očima s nepřítomnými a roztaženými zornicemi, záškuby těla, různými úškleby nesouvisejícími s tématem a ztrácení-se v něm.
    Mám z toho dojem, že je ten člověk na pokraji svých sil. Ono intrikování, lhaní a předstírání po dobu několika let udělá svoje.
    Ještě jeden malý poznatek netýkající se Kalouska. Samotné studio kde se konají tyto rozhovory, je natolik neprofesionální, že by se jeho navrhovatelé měli stydět! Záběr na spodní část nohou u sedících pánů (vyhrnuté kalhoty, ponožky a mezera mezi botou a kalhotou), je odpudivá! Kalousek (a nejenom on), vypadal jako když má protézy. U žen se to snese (hezké nohy, lodičky).
    • Jo, u žen by se to sneslo i o hodně výše.....
    • Takhle vypadají lidé, co mají vychlastáno na dest let dopředu!
  • Je potěšující, že se každej každýmu smějě a navzájem se strašej komunistama.
  • I přesto jaký je Kalousek hajzl se našlo spousta lidí kteří tu přiblblou dvoujku Kharl a Kradousek volili.Český člověk je nepoučitelný.
    • Fakt? A koho jiného jsme tedy měli volit?
      • Prdícího korektora a flecka, nanynko!
    • Také jsem se tomu divil. Nu, stále se v národě českém najde pár vypatlanců, kteří skočí na obrázek lidového, noblesního a roztomile žvatlajícího staříka.
      • Proc by si nekecali pres pysky ,kdyz jsou kralovsky placeni ?Delnik tu moznost nema.
  • To ja se zas vysmivam CT.Odhlasil jsem TV a uz je nezivim.Nejsou sami kdo drzi ochranny destnik nad topakama.Tak jo kluci na Kavcich horach.Nejste privatni TV ale chovate se tak.Takze uz bez mych penez.A vsem doporucuju.Usetrene penize lze krasne pouzit treba na obcerstveni pri dovolene.
  • V USA se znovu pálí do lidí, to je opravdu o držku!
  • Co dokázala zločinecká organizace založená Vašíkem za ůčelem rozkradení naší země za 23 let této slavné nové doby, to nedokázaly z výjimkou let padesátých, ani komouši. Kam se hrabou na tuhle sebranku. Bohužel ale patří do toho prakticky všechny strany, které byly ve vládách od roku 89. Jsme zřejmě opravdu národ Debilů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit