Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kacpa a Zuzana jsou dvě (pravděpodobně jedna) SUPERUKECANÉ ženské (možná muži), které pomocí lží a polopravd obhajují pravici a kapitalismus. (viz všechno níže psané)
    • Poslyš, šmejde, tys musel mamince vypadnout z porodních cest přímo na hrotek, určitě se ti to nestalo při lyžovačce, na to, ty špíno nemáš, jinak si ti nedokážu vysvětlit, že jsi tak úžasně, báječně vytrvalý. *6*
      • Teď zas poslouchej ty, běhno! Když tě tvoje máma chtěla prodat překupníkům dětí (jak bylo jejím zvykem) na "náhradní díly", tak narazila na svůj životní styl feťačky. Byla totiž "na heroinu" už moc dlouho a překupníci věděli že to máš v sobě taky. Bylo tedy po kšeftu a zůstalas naživu. Poděkuj drogám za život a jdi si šlehnout!
        • Je to horší, než jsem si myslela.
          Zkus tohle, nemám čas hledat dál
          http://www.elinka.iporadna.cz/
          Přeju hodně štěstí, drž se onv, knv,mnv, kks atd.
          • Jóó děvenko, "na hrubý pytel (p.ču), hrubá záplata"!
            • Ty pytle, zasloužil bys ještě k tomu ode mne pár facek, ale jsme jen na netu.
              Tak štěkej dál pejsku, haf haf!
      • To by ještě scházelo, aby se ten živočich množil dělením *7*
        • To by ani komunismus ani Pánbuh nepomohl. *1*
          Zuzano, přeju pěkný víkend.
          • Taky přeju pěkný víkend *2*
    • Osle! Jsi pablb nebo tupec? Nebo obojí?
      • Hele ty modrá k r á v o, právě jsi se odhalila co jsi zač! Tenhle trik s odpovídáním sám sobě tu naposled zkoušel Prdící s Evou, tedy nic nového! Čekal jsem jenom, jak dlouho to vydržíš bez vulgarit. Nevěděl jsem totiž, že Kchárljugend má i dívčí oddíl.
        • Můžeš mi ty šmejde vysvětlit, proč nepíšeš pod svým nickem?
          Co tě ke krádežím a podvodům vede?
          Vysvětli a pak vypadni!
          • Ty se radši starej o svou nicku a dávej si na ni pozor, hlavně při holení !
            • Neboj, jsem většinu času střízlivá,
              ale o tebe mám starost.
              Něco se sebou dělej, takových lidí je, co navštěvují psychiatra. Podívej se na USA, tam má skoro každý svého terapeuta. Ale tady se za to stydíme.
              Potřebuješ pomoc. Teď jen píšeš na net vulgarity, pak se to bude stupňovat, můžeš ublížit nejen sobě, ale i ostatním.
              V prvé řadě to chce vystřízlivět!
              Zítra napiš, jak ses rozhodl, když tak sem uveď mail, a jistě tě někam pošleme.
              Držím palce!
          • Už jsi někdy zažila aby se zlodějské děvce něco vysvětlovalo? Já teda ne! Zahnat ji zpět do bordelu ať si na sebe vydělá a šlus! Táhni "pucko", nebo jak ti tam říkají!
            • Kdyby měl 80 nicků, tak se stejně vždycky prozradí........
            • Ty jsi fakt špína. Až se mi chce brečet. Jaký je tvůj původní nick?
            • Zlodějská dě..ka jsi ty, už máš asi šestý nick, prase. Nulo.
            • Ty si teda taky hodně statečnej......... a zbytečnej
        • Piš darebáku pod svým nickem! Podívej se co v tom děláš za bordel, čuně!
          • Přijde ženská k doktorovi a stěžuje si: "Pane doktore, já mám nějakou "kacpu", už jsem tři dny nebyla na wc."
            Lékař: "To nebude takový problém, mladá paní. Až přijdete domů, tak si pusťte televizi a až v ní bude mluvit Kchárl, tak se "poresete" jako nemluvně!"
            • No nic holka, vidím že tu zaplňuješ skoro celou stránku, což s oblibou dělával "sniper, tečka, JUDr.Karel Vlk a korektor s Prdícím". Nadáváš jako špaček (slušně řečeno) a snažíš se přikazovat a rozkazovat. Tvé výlevy hodnotím "palcem dolů", jsou bez vtipu a nanejvýš nudné!
              Pozdravuj v Kchárljugend
              • Reakce na příspěvek:

                Já bych řekla, že to tu sviníš Ty a to fest. Nadávám jen křupanům jako Ty.
                Zmiz a nelez mi na oči šmejde!
                Chlap, který používá iks nicků je dobytek a zloděj. Vypadni!
            • Jemu to stačí. *1*
            • Ze by to byl vtip? Hahaha *12*
            • Hm. Nic jiného jsem od tebe nečekala, žumpo. Styď se, čuně zlodějské!
    • Schíza nebolí, co? *1*
      • Zdravím, paní Zuzano.
        Teď si vemte /mám s tím své zkušenosti/, že máte podřízeného superblba, dosazeného někým, a musíte s ním vycházet /viz třeba/ MNV, to je krutý trest!
        Ve vládě chybí česká Angela Merkelová. Ta by ty pitomce zleva, zprava postavila do latě.
        Přeji Vám hezké dopoledne!
        • Na to je dobré magnesium. Prý to pomáhá, a budeš mít "vylížováno" onv, knv,mnv,opbh nejméně na rok. *12* *1*
        • Taky zdravím *1* No, je to boj....... máme podobné zkušenosti, to potěší *4* . Pravda, potřebovali bychom Angelu či Margaret....... Ale s čecháčkem je to prostě těžký. Možná by otrávil i tyhle ostrý holky
          • Zdravím, paní Zuzano!
            Jestli můžete, tak mi vysvětlete tohle. Když jsem byla naposled na lyžích, tak mi instruktor poradil, abych si sundala z hlavy helmu a připevnila si ji do rozkroku. Oddůvodnil to tím, že my ženy máme mozek jinde než muži a že je potřeba ho chránit. Jestli se vyznáte trochu v anatomii, tak mi poraďte.
            • Kacpo a Zuzano, píšete tu že jezdíte po Evropě na lyžích. To jste nějaké socky nebo póvl? Já když chci lyžovat, tak si sjednám nějakou zkušenou sjezdařku (nejlépe světovou přebornici), dám ji 2000 euro, a ona za mě ten kopec sjede. Koukám na ni z okna a mám vyližováno! Naučte se žít! S autem to je podobné, když má Ferari plné popelníky, tak si koupím jiné a nemusím nic vyklepávat. Šofér je blb, říkal že to jezdí na benzín, ale auto přece jezdí na kolech, že?! Jo a ještě sex. Na něj mám 6ti rychlostního robota v podobě divočáka (žádný mužský prase mi nebude funět do obličeje), a když "jedu" na šestku, tak jsem hotová coby dup a můžu jít do salonu krásy. Já Vás tak lituju holky, žít v takové bídě to si ani neumím představit!
              Zdraví Vás Angela
            • Veselé je, jak se špína těm svým blábolům směje, už ho vidím, jak si u telky vymýšlí, co nám srandovního provede, haha..Už mě to ale nebaví. Je to tady jako v hnojišti.
              Otava jo? Vůbec to nemám odzkoušený, stejně bychom jeli se zkušenými vodáky. Ale láká mě to, je to zase něco jiného, na vodě, přespávat někde po kempech. I když já se přiznám, že jsem moc zvyklá na pohodlí, ale vydržela bych.
              *4*
            • My chápeme onv, opb, že jsi nešťastný, máme pochopení, ale lepší, když se přihlásíš na nějaký sex chat, tam se určitě nějaká chytne, já se špínou nemluvím, paní Zuzana také ne.
              Ukazuješ sám sebe, jakého máš koko..ta. Máš ho na hov..no, jinak bys ho používal doma.. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
              Pa brouku.
            • kacpo, já to měla ještě horší! Já jsem helmu neměla vůbec, narazila jsem na pahýl nějakého stromku (asi metr vysokého) a dodnes mi všichni známí říkají: "Ty Zuzi, nepraštila ses na tom lyžování do hlavy?"
            • Ráda Kacpo anonyme......... instruktor neměl v rozkroku zřejmě nic. Pa, brouku
  • Bez Kalouska by TOP09 možná vyhrála volby. Divím se že s tím strana, nebo dokonce Kalousek sám něco neudělají. Tento člověk je už prostě pro většinu lidí nevolitelný. Svoje šance promarnil, protože jako ministr nedělal to co sliboval, a jeho minulost na ministerstvu obrany je velmi temná.
    • Je to bezcharakterní chrapoun který patří do ustavu,ne výzkumného ale psychiatrického.Korsakovův syndrom.
  • Kousek jsem viděl a Kalousek je jenom ukecanej rádoby chytrolín. Dokázal by vysvětlit i pravej opak stejnejma argumentama...
  • Pan Kalousek je společně se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem nejlepší ekonom na světě. Tak si toho važte a topte se v penězích.
    • na to aby se člověk topil v penězích,potřebuje Kalouska???!!!to je ale blbost!!!!!!!
  • Kalousek ve svých ministerských funkcích hospodařil se stovkami miliard a také si zhruba dvěstě miliard ulil. Bral taky spoustu úplatků např. na ministerstvu vnitra a také podle potřeby uplácel (např. na vysokých školách učitele, kteří zfanatizovali studenty, aby volili Karla.) Nechal sledovat a odposlouchávat rok a půl Ratha, který není ta největší ryba, protože ho urážel ve sněmovně. Nepohodlné lidi se snaží různými způsoby odstranit, viz Lesy a další.Všimněte si také, že Bradáčová odloží kauzy, ve kterých je Kalousek hlavní viník.
    • Ok,,,,,,, a zdroj?
      • Jojo, chybí tady odkaz, zdroj, páč jinak je to jedna paní povídala.
  • Lepší je být komunističtější než škubat a odírat poctivé lidi v tomto státu!!! TOP 09 vždy nahrávala zlodějům!! Z jednoho prostého důvodu-protože jako když byli KDU-ČSL tak tolik krást nemohli-protože u moci tenkrát byla ČSSD. TOP 09 jsou jen chudáci kteří se chtěli obohatit na poctivých a pracujících!! *5* *16*
    • Vláda ČSSD neznamená nic jiného než mít na hradě kripla Zemana a více zlodějských Grossů.
      • Nejdříve si zameť před vlastním ódesáckým prahem! Místo koštěte si ale najmi buldozer!
  • Zuzano,po celou dobu jsem se domníval,že to jen hrajete ale ted už vím že ne.Sancta simplicitas,sbohem rozume,i takoví jako vy a slerotická-ý Kapca mají hlas a podle toho to také v naší zemi vypadá.Ke Kalouskovi už se vyjadřovat nebudu,takové h...o si mou pozornost nezasluhuje.
    • Když tak kacpa.
      Říká vám něco pluralita názorů? Nebo vy chcete zpátky totalitu?
      Zuzana má úplně jiný názory než já, shodly jsem se pouze v tom, že Kalousek za vše nemůže.
      Nevím, jestli jste ekonom, ale tady někdo dával nějaké odkazy. Chtělo by si to přečíst, naštudovat a ne hned bezhlavě nadávat.
      Jinak, chováte se jako čuně, pokud paní, která má přes padesát a vychovala dobře svoje děti, nadáváte do h..o..en. Tím pádem o vaše názory slušný člověk nestojí. Sbohem.
      • Se tady nerozbreč, užvaněná náno! Když si přečtu tvoje příspěvky, tak tě hodnotím jako nejsprostší pisatelku v dějinách Tiscali. Ty snad nejsi ani ženská! Zalez za kuchyňskou linku a pusť si pračku!
        ps.
        A teď zase napiš něco o šmejdech, blbcích, č u r á c í ch apod. Ukaž všem co jsi zač!
        • Hm, když tak zítra.
  • Angelo, to hold umíš žít *1* . Díky za tipy, člověk se učí celej život, ale stejně umře blbej *14*
    • Já to říkám furt, že nejlépe se mají blbci. Čím je člověk více chytrý, tím je více bit.
      Podívejte se, opbh si ve Ferari /s jedním r/ vozí prdel, "ližuje" po Evropě /ponejvíce spíše na jih/. Nakonec zjistí, že chatuje na úplně jiném serveru, že chtěl "ližovat" s jinou instruktorkou za 2000 euro. To musí být kurňa mašina, Kde na to ten pablb opbh vzal?
      • Zase jsis, "skitchubko" naběhla na vidle! He he he... Měkké "i" je tam úmyslně, neb se jedná o orál, frštens? Je fakt, že jsem v tom fofru nedopsal že "zatím mám s řidičem vyližováno"!
        Ještě mi napiš, jestli víš kolik "r" se píše ve větě "ku.vy zas.aný z bo.delu, sp.ostě vot.avujou."
        • Jsis? To je co, ty shite?
          Prostředník a šlus. Jsi primitiv.
          • Ty nesi? Si mrtvá? Sis to zavinila sama? Si čuba nebo pes, ty "cpako"?
            • S ožralými prasaty nekomunikuju. Hezky se vyspi.
        • Ještě valium je celkem fajn. Když ani to, tak lopatou po rypáku.
          Jinak jsme se zasmály, vopravdu, jak dlouho ne.
          Máš radost?
        • ps. Zase mi tam chybí "a" (nedopsala), ale při vaší inteligenci jste jistě pochopily že psát jako ženská není moje parketa. Další utkání s vámi se odkládá na neurčito (teď se musím připravit do restaurace, je pátek).
      • To není naše starost *3* . Ráda bych napsala, že strávím víkend na golfu, ale nenapíšu. Nechci provokovat *1*
        • Tož raději to nepište, ještě by nám mohl někdo tu americkou pračku závidět.
          Užijte si to. *2*
          • Ve skutečnosti to spíš vypadá na dohánění domácích prací *3*
  • Po Schwarzenbergovi bude konec světa, vím to!
    • Nestraš "Tečko", já chci ještě aspoň dva roky žít !
  • Občané naší krásné vlasti, všimli jste si že největší debilové kandidovali v Praze a jejím okolí, jelikož jinde by se do parlametu nedostalli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit