Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věřím,, že konečně zvítězí zdravý rozum a komunistická strana bude zakázána a propagátoři zrůdné komunistické ideologie stanou před soudem. Zákony na to máme.
    • Zdravý rozum se tebe vůbec netýká, o tom ve tvém případě nemůže být ani řeč, pořád jen kolem dokola papouškuješ jedno a to samý, takže s IQ na tom asi moc slavně nebudeš.
      A co se týká KSČM, asi tě zklamu, ale v nejbližší době zakázaná nebude *1*
    • Jdi se ukájet jinam, třeba ke své matce, nebo je zas v lochu?
      • Já věřím jedině ve vítězství proletariátu, nic jiného nemá v dějinách význam. Jsem už dost starý na to, abych myslel na další generace *13*
        • Je vidět, soudruhu, že už jsi hodně starý. A ta dementia senilis je potvora, co? *1* Věříš ve vítězství proletariátu (z hlouposti) a přitom komunisty považuješ za zločince (po pravdě),
          • To jsem nepsal já, nebo jo??? *9*
      • Chudáčku bolševíčku...
        • Nestudoval si náhodou ve zverimexu, tvá inteligence na to vypadá, vyplatlanče.
    • velice zajímavé, že ti nevadí EX-komunisti rozlezlé po všech partajích a státních úřadech. Že by proto, že se konečně ukázalo kolik tam bylo podrazáků a kolik komunistů????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit