Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousek je amater. Vrana k vrane... teda k Hudeckovi...
  • Jestliže někoho chválí zloděj a nepřítel ČR, potom to musí být pěkný h a j z l stejného ražení.
  • Sebechvála vlastní strany smrdí chemický ministře.
  • hádají se tři dědci u píva v Praze u Fleků:u nás na Berounce dokonce plula válenda,
    druhý:to já jsem viděl na Vltavě,u Karlova mostu dokonce chatu souseda ze Sázavy.
    třetí dědek:pánové dovolte mi,u nás v Suchobrdech máme malý potok,chodí tam na pstruhy,ale teď o povodních tam udělal takový fučák,že zatáčku u naši zahrady nestačili ti psruzi vybrat a já jich nasbíral plný koš na louce *1*
  • Kalousek je cocot. Zase to jen stvrzuje, že je pořádně stopořenej
  • To je vážně zajímavé - starosta Prahy 5 se s Hudečkem vidí několikrát denně na krizovém štábu města, kam chodí, a vadí mu, že mu Hudeček nezavloá, když jede do jeho obvodu a nezajistí si od něho informace ... Ta ODS už vážně blbne. Je pravda, že díky topce přišli o primátora, ale tohle jsou povodně a jde o lidi, neo politické svaly. Politiku si mohou vyřizovat zase po povodních.
  • Tak teď už můžeme mít o Hudečkovi naprosto jasno. Kalousek jej chválí, více k charakteristice Tomáše dodávat netřeba.
  • Ale Kalouska nám nezávidí nikdo !
    • Protože je ohavný ohambí.
      • Jooo. A taky plesnivy a strakaty od nestovic a chlastu.
  • Kalousku,ty vymaštěnej de bi le.
  • To co říká komediant Kalousek nemá u normálních lidí váhu. Hlavně se nezmínil jak kníže pán ohrozil naše obchodní a podnikatelské aktivity v Azerbajdžánu svým tlacháním. *12* *16*
    • je to kus debila
    • Schwarzenberg má na hlavě číro, ale v hlavě asi h o v n o. Kolik škody ještě udělá co by ministr zahraničí?
      • Pišto, a co máš v hlavě ty?
        • Ty jsi Pišta . (tečka) vymastěnče.
          • Pišto, už jsi zase utopenec? Ty střídáš ty nicky jako pos.ané podvlíkačky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit