Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalouskova TOP 09: Odmítáme nést odpovědnost za důsledky amnestie....copak zde někdy někdo nesl za něco odpovědnost?! Tak na svůj píseček.. to umíte vy zm-di! *12*
  • Kalousku ty zloději jeden !!! ty jsi ale - *12* chce se mi z tebe *11*
  • Nikdy bych nečekal, že od Václava Klause vzejde takováto zhovadilost. Tato amnestie je velice promyšlený akt. Většina těch, kteří byli propuštěni z věznic se tam během pár měsíců vrátí a jejich drobná kriminalita je běžnou součástí našeho života a asi v tomto systému se ji nelze zbavit. Skutečným cílem této amnestie je úklid po rozkradení našeho státu a vytvoření ctihodných občanů z tunelářů minulých dvaceti let. Je to logické uzavření přechodu od socializmu ke kapitalismu. Nyní když schopní let minulých ( více méně všeho schopní) budou definitivně ochránění, může začít poslední fáze zdecimování našeho státu. Každý má co si zaslouží a prostý občan v následujících letech tvrdě zaplatí za svou pasivitu a hlavně naivitu. Z hrdého a vzdělaného národa bude stádo ovcí a americkém stylu, sloužící pouze jako konzument bez vlastního názoru. Střední třída pak bude oddaně sloužit v naději, že se ji snad podaří pílí dostat mezi vyvolenou elitu. Lidé budou snadnou kořistí různých církví a vizionářských proroků a organizovaný zločin bude čím dál více součástí našeho života, protože strach je nejlepší bič na slušné občany. Nechci zpět komunismus, ale nechci žít ani jako otrok peněz a v neustálém strachu o své blízké
    • Myslíš to dobře. J mít tak přesnou vizi jako ty, co bude, kandiduji na nového prezidenta.
      • To není vize, to je tvrdá realita současnosti.
      • J = Já
  • Kalouskova TOP 09: Odmítáme nést odpovědnost za důsledky amnestie ale v rámci udržení koryt a vládních postů vládu podpoříme. Toto nelze ani komentovat, to je přímo do Dikobrazu.
    • Řeči nemají cenu !!! Pokud nesouhlasíte s poslední amnestií, dejte to národu na vědomí v hlasování o nedůvěře vládě. *16*
      • ... NA VĚDOMÍ V HLASOVÁNÍ? JEDINĚ PŘI VOLBÁCH !
        PS: jsem zvědav kolik blbečků dá hlas Zemanovi či Fišerovi. Oba jsou stejní jako dědek Klaus *16*
  • Kalousku za prodej kasáren na náměstí Republiky, teď obchodní centrum Paladium.
    Vlastně stát za to ještě zaplatil !!!!!!
    N E Z A P O M E N E M E !
    *2*
  • I já bych chtěl prohlásit, že odmítám nést odpovědnost za amnestii. Ani se mnou o tom nikdo nejednal a byl jsem o tom informován až z televize. Důrazně odmítám nést finanční spoluúčast na důsledcích této amnestie !!!
  • A to závěr kuponové privatizace! Kolik mu museli zaplatit, nebo již byl přitlačen ke zdi nájemnými vrahy? Lidi ožebračil a peníze má ukryté spolehlivě. Vzpomeňte na zloděje ze spolku Lípa. Najdete je v seznamu všechny: Nezapoměňte, že prognostický úřad - to byli nomenklaturní kádry ÚV KSČ. Tito dostali za úkol vytvořit novou šlechtu věrných. Pozůstalí po lupičích.
  • President je podle ústavy neodpovědný, tj. nesvéprávný a přitom může svévolně měnit rozhodnutí soudu o vině a trestu.
    Zloděj per se zase předvedl.
    JSME K SMÍCHU CIVILIZOVANÉMU SVĚTU!
    • Ne všichni, deb*le. Ty všude.
      • Nandej mu to blbovi!!!
  • "Kalouskova TOP 09: Odmítáme nést odpovědnost za důsledky amnestie" ... to je jedno, stačí úplně to, za co odpovědnost nesete ...
    • Řeči nemají cenu !!! Pokud nesouhlasíte s poslední amnestií, dejte to národu na vědomí v hlasování o nedůvěře vládě. *16*
    • Nemohou nést odpovědnost za to co udělala svévolně dvojice gaunerů Klaus-Nečas.
  • Jste dobytkové ve vládě pod premiérem svazáčkem, který to podepsal, tudíž odpovědnost máte stejně jako vaši voliči ty prase. *16* *16* *16*
    • Mýlíš se. Slaboch a Klausův poskok Nečas to podepsal svévolně bez konsultace s vládou. Je to stejný gauner jako Klaus.
      • Nemýlím, oni to konzultovali, dokonce z blažka vylezlo, že rok to trvalo. Takže zalez a mlč ty kryple
      • zalez a mlč!
        • Soudruhu ERAe, okřikuje si svého psa, ale bacha, aby tě nekousl!
          • Přestaň mě napadat ty zmrde, jsi stejnej degenerát jako not cssd. Zjisti si ip, pokud na to nemáš nenapadej lidi ty prase imbecilní *10*
            • Nandej mu to blbovi!!!!!
            • StBák se nezapře!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit