Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani se nedivím i když z mého pohledu jsou to krysy,když je vytáhl nahoru tak jim byl dobrý a to je mi Kalousek velmi nepříjemný ale tohle se nedělá,je vidět co to je za charaktery.
  • No tak to že mizí "kníže" ani tak nevadí!Národ se těší hlavně na to až zmizí Kalousek!!
    • Kdepak, rakušák byl u moravce. Jinak souhlas.
  • Kcharl je starej dědek a nemá intelekt!!
    • Ten kdo nema intelekt, tak ten se tady produciruje na Tiscali. Bez radeji na vzduch. *11*
    • No moc jste si nepomohli AGROZÁCHVAT A FLANĎÁKY o ČSSD nemá cenu komentovat *16*
  • podvod jménem ,,starostové," a všichni z TOP09, takhle ti podvodníci podvádějí při volbách a hlupáci jim na to skáčí. Pak se dostávají k moci lidi jako Kradousek nebo Drábek.
  • Upřímně řečeno Polčák už musel konečně začít pracovat na vlastním image.V minulém parlamentě v podstatě sloužil jako knížecí páže, které hlídalo svého pána aby správně hlasoval.V paměti mnohých jsou šoty z hlasování Parlamentu, v nichž Polčák nalepený na Schwarzenberka, jej při hlasování drží za rukáv a dokonce i moment, v němž se kníže pán chystá hlasovat a Polčák mu stahuje nadzvednutou ruku dolů.Lze celkem chápat že tato činnost Polčáka přestala uspokojovat a tak se rozhodl, poněkud se osamostatnit.Podle jeho posledního televizního vystoupení je ale zřejmé, že mu to dá značnou práci.Což o to, řečí by bylo dost, ale obsah značně strádal!
  • To neřešte do ANo brzo vstoupí Kalousek s celou Topkou a odeskou ANO je jejich projekt pro český blbečky,který se nechali opít tentokrát koblihou.
    • Doufejme že ne. ANO je orientováno středně levicově na rozdíl bezduché TOP
      • Doufáte marně!ANO je podnikatelský subjekt něco jako VV,ale mnohem mnohem horší zkušený estébák všem teprve ukáže,co je na něm levicového nic a galerka kolem něho,všechno odpadlíci ODS,ČSSD,ČSSD a další netáhla teď se k němu ještě dají strarostové.A ty kecy babiše jak bude řídit stát to je tragédie,ani bych se nedivil,kdyby mu ty kecy předepisoval Kalousek.
        • Ale jo, asi jo. Mě to je jedno, já volím KSČM, tak nad tím nemusím přemýšlet.
          • Já volím komouše od r 98, Ods jsem volil jen jednou po hadráku věřil jsem Klausovi,ale velice mě zklamal,normální člověk musí volit KSČM,když vidí ty lháře a podvodníky co to tady 24let vedou do háje.
    • Zdar. Nechcete někdo založit partaj " Možná ano, možná ne„. Kalouska jako předsedu a Černá hora jako čestný předseda. Prachů mají dost a tak by to mohli zatáhnout. A já bych měl po starostech. Byl bych pokladníkem. Tak hlaste se. Výhodná nabídka
  • Tento( z m r d )národa zaslouží jen linč.
  • Jinak tento slepenec, volený vesměs študáky co neumí ani číst už svou úlohu sehrál. Může se rozštěpit a zaniknout *16*
  • Znovu a důrazně prosím, ať mi někdo sdělí o sponzorech těchto článků o lotrovi a vlastizrádci všech dob. To není možné, že se nepíše třeba o jiných kriminálnících v takové míře jako o tomto.
  • Kníže si užívá se svou mladou ramlicí ,která mu "čistí"bankovní konto .At si chudák užije není první ani poslední dědek ,který dostal chut na mladé masíčko v tomto případě už notně předžvýkané. *3*
    • Slečna Vopěnková bude spíš takovou luxusní ošetřovatelkou co mění posranému a pochcanému knížeti podle potřeby pampers. Při omývání přirození jeho jasnosti možná ještě knížeti pohoní při jednom urozeného šulína.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit