Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karel je rád, že má vystaráno na dalších pár roků, na Kalouskovi je vidět, že má místo mozku alkoholické páry a jediné, co umí říci je, že Babiš a jeho noviny lžou, to opakuje v přímém přenosu šestkrát za sebou, aniž by řádně odpověděl na jedinou otázku redaktorky. Jediné, na co se zmohl je, že TOP a STAN, mají ve sněmovně podepsanou smlouvu o spolupráci a tečka. Ani se tomu nedivím, oni mají vystaráno na čtyři roky, co ale mají dělat starostové na nižších postech. Volby jsou za dveřmi a oni tuší, že pokud budou kandidovat za TOP a STAN, jejich šance je mizivá, jejich prohlášení, že budou kandidovat pouze za STAN, je pokus o záchranu svých pozic. Nakolik jim to pomůže není jasné, ve spojení s TOP se podíleli na všech svinstvech, co udělala minulá vláda v čele s Nečasem a jeho kobylou. Pokud nejsme státem hlupáků, vrátíme jim to i s úroky. Je třeba dát šanci mladým a vzdělaným lidem, ti nepotřebují žádný lustrační zákon. Mladí potřebují práci a tak těm Dinosaurům konečně řekněme, kde je jejich místo.
    • Sokol,ted to vypada tak ,ze Kalousek -Dluhopis bude tez potrebovat pemprsky jako jeho
      medved.Nejak se mu nedari udrzet sebevedomi a kostlivci se ozyvaji.To na klidu neprida.
    • Babiš by byl pěkně na hlavu, kdyby se zahodil s takovým póvlem. Jinak je Karel buď někde s Janičkou, nebo natáhl brka a kalous bere na něj důchod.
    • Да, вы правы. Когда мы здесь, чем больше мы все работаем полностью и рассказать всем, где их место. Я желаю вам много успехов в написании статей, которые очень необходимы для нас и полезно.
      • Ja katajus na kankach Ívan. My yďom v těatre. Zajtra buděť v Karlovych Varech cirkus Umberto.
        • Blbe. *11*
      • Už naše babička říkala, Němec je nejlepší když je dva metry pod zemí, určitě měla pravdu.
      • meine Opa byl za reichu důstojník v černé uniformě,byl čerstvě vystudovaný lékař a říkal-
        rus je dobrej když je 1m pod zemí.A sami rusáci prej říkali-Nedej bože Ivana za pána.Je to banda rozlezlá po celém světě a nikdy z nich nic dobrého nevzešlo....tak si tu primitivní azbuku strč někam...
  • Kcharl je starej dědek a nemá intelekt!
  • Kraďouskovi napočítat za každý rok v politice rok v base, on bude vědět proč, a ostatní jeho soukmenovce vypráskat bičem někam do výroby za základní plat, aby splatili alespoň část škod, které státu napáchali.
    • nojono,v tom pripade je to DOZIVOTI,a nemohl by uzivat nakradene mio.Nakonec rezidenci
      postavenou za nase penize obydluje vic nez dlouho.
  • Bezcharakterní křupani - bývalý komančové se pomalu a jistě vytrácej. Ještě je třeba zúčtovat s jejich spratkama co využívají to co jejich fotři nakradli. V pekle to vidíme a připravujeme se na vás *16*
    • Dobrej vtip, ale nesmyslnej...
  • Jsem střelec, ale moje kuličky co nosím v pytlíku jsou jako hrášky.
    .
  • Strana která stojí na knížeti/jednom člověku/mohla snad fungovat za CK mocnářství.Naopak strana založena na ideologii a politickém směru bude existovat stále pokud idea je živá.Naopak u takovýchto stran i platí Řezáčovo:Opustíš li mě,nezahynu.Opustíš li mě zahyneš!
    • Věčně živý Lenin neboli zombí 09-Trantrberk.Jeho třeba bez umrtvení okamžitě nabalzamovat.Všechny prostitutky z Prahy co ho podporovali s ním zazdít a bude
      klid !! *1* *1* *1*
    • Tenhle citát je dneska jako vyšitý pro Klička. Jen o něm ještě neví, ale svou vlast už opustil a zaprodal. Nyní je na řadě druhá část...
  • Ono by bylo načase konečně spočítat vše minulé v Nečasové vládě i TOPce a Starostům. Zatím si většinu odskákala ODSka a je čas i pro TOPku a spol. Přece v minulém byl dominantou vlády Kalousek a ne Nečas. Ten pouze přikyvoval na vše Kalouskovi v obavách o křeslo své a svých spolustraníků. Spravedlnost by měla stihnout konečně i TOPku. Snad již v příštích volbách.
    • Přesně tak, dokonce i Václav Klaus důsledně hovoří o Nečasovo/Kalouskově vládě a dá si opravdu záležet, aby tohle pojmenování nezaniklo v proudu rozhovoru. Lidoveckého renegáta, ani nuladevítku už nikdy. Nie wieder, bitte. *5*
  • Potkani utíkají za lepším. Banda starostů se Kalouska držela protože jim jako ministr financí
    přihrával peníze z rozpočtu. Nyní už jim nic dát nemůže a koupená věrnost je pryč.
    Jsem zvědav která partaj bude tak hloupá a vezme si šaška Gazdíka.
    O knížeti škoda slov. Komu není hanba škrtat peníze na důchodcích a přitom brát
    královské peníze za to že v práce chrápe zasluhuje pouze opovržení!
  • Lidé se budou muset ozvat nebo zemřít!
  • Jako starosta obce - dnes už bývalý- jsem byl členem STAN. To ale jen do doby, kdy se STAN spojila, nebo byla panem Gazdíkem za korýtko prodána TOP 09. Ihned poté jsem ze STAN vystoupil. Při telefonické rozmluvě s p. Gazdíkem jsem mu řekl, že bych členem zůstal, ne však ve spojení s TOP 09. Také jsem mu řekl, že kdyby STAN šla do voleb samostatně zcela jistě bych je volil a pravděpodobně by byla před TOP 09. Dopadla by asi tak jako nyní ANO. Zdá se, že dojde konečně na má slova a TOP 09 a Stan budou dvě samostatné strany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit