Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak oni do nás tak mi do nich.Za komančů by zotpovědný ministr za výživu,ktery by dopustil,aby v čechách byla vajíčka dvakrát tak dražší než v německu šel sedět.Defenestračka je na místě.
  • Ať je to jak chce,na prostředcích MHD by správně politická agitace neměla mít co dělat.
  • Tak nejak mi to pripomina velmi znamy film "Vyssi princip", kde studenti, ne se zlym umyslem, spis jen tak pro odboj a nesouhlas, pokreslily tehdejsiho "vudce"....Dopadlo to velmi spatne... Nechci tady vubec srovnavat napjatou situaci valky s dnesni demokracii, ale nejakou podobnost to ma.... Tahle situace je naprosto absurdni... Kolem nas je spoustu "sasku" pocmaranych *3* A nekterym to i slusi... Vubec nerozumim tomu, proc je kolem toho najednou po takove dobe takovy humbuk... Booooooooze, nadelaji toho!!!! A neni to tak davno, kdy se do novin balilo cokoliv a dokonce slouzily i jako toaletni papir.... Tak to si nedovedu predstavit, jaky by za to byl trest.... Vzdyt si snad nikdo nekontroloval, do ktereho ksichtiku se utira... A nekdy to asi byla takova mala domaci odbojova pomsta... *4*
  • Tady šlo o klukovinu tedy max. přestupek.Komunisti dojeli na to, že nerozuměli legraci.Tito jejich pohrobci ztrácejí také smysl pro srandu a brzy na to dojedou.
    Fandím panu Smetanovi.
  • Voni mu už toho císaře pána vyženou z hlavy,já jim dám tykadýlka,fousy a kladýlka na to do smrti nezapomenou a léčit jich bude doktor Grunstein !Hned po nástupu vypumpovat žaludek,chinin a pořádnej klystýr aby se ty nápady lekly a vyběhly !
    • A tobě dvojitej klystýr. *2* *2* *2* *2* *2*
  • Způsobenou škodu sice zaplatil, ale Langrovi se prostě rozhodli, že bude sedět *12*
    • Neměl podle mě ani nic platit, pomáhal svým činem vyššímu zájmu veřejné informovanosti, zabraňoval účinnně budoucím škodám. To má mnohem větší morální i materiální hodnotu, než počmárané papíry na skle a je to ve prospěch všeho lidu, nejen několika podplacených vyvolených.
  • Komu zvoní hrana :ODS ODS ODS ODS ODS ODS ODS ODS ODS !!!
    • cink cink Ivánku, cink cink ODS, cink cink Ivánku, ty hlavo medvědí, krást modrým grázlům se nelení.
  • honzali
    Videno touto optikou nerozumim pomeru v trestu p Pitra 700 milionu = 5 let vezeni.
    Zda se mi, ze v teto zemi zacina vazne neco hodne smrdet.
    • Smrdí to už nejmíň 23 let. Jakoby ty zákony někdo schválně dělal proti normálním lidem, že? S mírnou nadsázkou řečeno, stačí jen trochu zatlačit proti režimu a jdete sedět. Dnes jako předtím.
  • Buďto se ta Langrovna chce blejsknout a na víc nemá, protože je to zakomplexované chudinka a nebo modří bolševici melou z posledního.
  • V sedmdesátých létech jsme jako mladí kluci počmárali a překreslili volební plakáty Národní fronty. Nikdo nás tehdy vůbec nestíhal ani netrestal. Málem nás to tehdy mrzelo. Že by až nyní jsem konečně za tento čin dostal spravedlivý trest ?
    • To já jsem v osmdesátých letech napsal na zeď: "Nechceme rakety SS 20!" Co se dělo pak, tomu bys asi neuvěřil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit