Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • práce žádná samé mudrování o hov.u a cestování.Tato chátra z malostranské někdejší konírny si oblíbila cestování. A tak si hnoji vesele cestují za naše peníze po světě. Práce? Tady mezi touto smečkou sprosté slovo!
  • ... BIJEC je překrásně primitivní, jednoznačně hovádko, které zde tráví celý život blba :)))
    • Dostal jsi mně. Ale zejména s obrovskou radostí tady kopu do tebe. A ty špína z chlíva s tím nic, naprosto nic neuděláš. Krása, co?
      • ... napiš místo a čas a já si s radostí počkám, jak do mě kope zdegenerovaný zbabělec :)))
  • ááá zas nám tady dorazila elita z chlíva. Píchač vlastní matky a prasič stránek.
    • ... cha cha cha, tvá ubohost nikoho nezajímá a mě vysloveně nudí, bezpohlavní moulo :)))
  • ... já mám rád z kundýý smrad a budu čmuchat Simonce ke kalhotkám, samodřejmě musejí být hodně prochcané, to mě dělá moc dobře. No a když se u toho připosere, tak to taky nebude na škodu, viď Simonko, budeme řádit jak za mlada, to bude pošušňáníčko :)))
    • ... nikdo nečte ani slovo od posledního primitiva, taková tupost se jen tak nevidí, blbče :)))
      • Ty kreteene, znáš deset slov a jsi největší dobytek na Tiscali.
  • ... je zde dokonalá koncentrace největších primitivů, jen tak dál, póvle :)))
    • Ty jsi opravdu dobytek nejhoršího zrna, fuj styď se pitomče.
      • ... pouze nasírám primitivy, děkuji moc, že ses chytil, zdegenerovaný d*mente :)))
        • Ty jsi tady největší prase a koukáš na svět z hrbu Simona, dobytku jeden.
        • chacha hihi to se povedlo.Přece obyčejné prase z chlíva neumí krom vylizování nějaké Simonky a píchání vlastní matky nic. Tak zalez!
          • ... jsi tak neskutečně primitivní, že ti nikdy nedojde, že žádnou Simonku neznám :)))
            ... a tvé pindy o mé matce se mnou nedělají absolutně nic, píšeš o své matce štětce
            • ale ale kdo tady machruje jak Simonku vylizuje do sucha? Fuj ty budeš prasák. Kvalitně páchnoucí!
          • ... deb*le, za větou nechává mezeru každý pětiletý Vietnamec, jsi neškodná troska :)))
      • vanhorne
        Dobytek je o par stupinku vyse nez je on, ten se na uroven dobytka nikdy nedohrabe.
        • ... máš ubohou slovní zásobu, mákni už konečně na sobě, ty bezmocný hlupáčku :)))
  • BTW von kretýno zde ?
    • ne ale simon jo
  • Ano jsem kolaborantská svíině, dělám to proto, že moje mamička i tatiček byli vysocí funkcionáři v KSČ a já su americká demokratka. Též jsem se naučila udávat, byla jsem v uličním výboru a pak jsem se obrátila na západ, byla jsem též v padesátých létech na školení u Američanů a tam jsem se naučila též lesbickou lásku, ať žije západ.
    • no on si to myslí celý svět ,tak že to je pravda *3*
  • Rudokožcům vadí existence svobodně voleného dvoukomorového parlamentu. Chtěli by, aby tady zase vládl kremelským rádoby carem schválený místodržící gubernátor spolu s jím jmenovaným ústředním výborem "rodné" strany.
    • vyhozené peníze
  • Plate do PI.E!!!
  • přesněji vlezlí všehoschopní t e r m i t i, kteří dlouhodobě parazitují na systému bez reálných výsledků práce. Líná chátra usídlená na Malé straně, která potřebuje vykopat! A ne zvolit. Havěď která je třeba odhubit pokud možno nějakým kvalitním repelentem, aby i náklady byly co nejnižší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit