Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babo zalez do pr...., a nevylejzej odtamtud!!!
    • ... nevztekej se, primitive, a koukej to take nekam dotahnout :)))
      • Ty už jsi to korektore dotáhl na obecního blba ale vidím že máš vyšší ambice.
        • ... ty nemůžeš mít žádné ambice, nejso sto napsat jednu větu bez chyby, balíku :)))
          • a hlavička slouží,debilku?
  • Dlouhodobá a pilná práce ODS, přinesla konečně své výsledky:
    Ve volbách zvítězí KSČM, ČSSD a SPOZ !
    • ... co to je to SPOZ, neco o slipech?
      • To neřeš.. *8*
    • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu..
  • Komunistickou spodinu nejvíc žere, že tato mladá, krásná a inteligentní dáma nemá žádnou korupční aféru, aby ji mohli lanařit do sekty KSČm. Je zajímavé toto sledovat!
    • Ta Australská Broskvička (klidně si to přeložte do australštiny *3* ) má nejlepší léta za sebou. A má pražáky za krále idiotů, kteří do roka zapomenou, co je KP zač. Ledaže by kandidovala ve Vatikánu, nevo v Adelaide např. *12*
    • Peake je krásná ??? Inu každý máme jiné gusto, proč ne. Já už se ve svém věku do toho nehrabu, ale beru to podle svého aktívního sexualního života. Za prvé bych o její přízeň neusiloval, takže ona asi také ne, to je jedna jedna, ale být s ní třeba uvězněn na pustém ostrově, že nic jiného by nebylo, tak jedině přikrytou pod plachtou...to ostatní je stejné...
      • ... na tebe by na zadnem ostrove nikdy nesahla ani stolety cigoska, chudaku :)))
      • Jistě protože jsi bukvice a jdeš po chlapcích!! Bukvice je homo-sexuál, abys věděl!!
    • Kdyby byla trochu starší, tedy kdyby byla dospělá před rokem 1989, tak by s jistotou soupeřila s Kabrhelovou.
      • ... ty tobě by muselo být víc o hodně tisíc let, abys soupěřil s neandertálcema :)))
  • Tahle dorota nemá v sobě kouska soudnosti. *12*
  • Zástup nepotřebných a nic nepřinášejících přísavek znovu se snažících najít dost hloupých kteří jim budou plnit konta. Jsem jen zvědav kolik se na tuhle mucholapku chytí
  • Karolína je jako veš,zase se na někoho přisaje nebo ji tam někdo vlivný implantuje a v případě potřeby rozvrátí celou stranu.U mně už nemá důvěru a pán bůh by mi musel vynadat do pitomců kdybych ji hodil hlas.Doufám,že takto smýšlejících je nás více.
  • cela nase rodina vam pani karolino uprimne fandi a drzime palce.
  • No když jí jde o blaho Pražanů že tam nemají to co tam má být tak at podniká. A zavede obchody s potravinami když jí to tam chybí.Ono se to bude těžko dělat od poslaneckého stolu tož tak .Ale at už politiku ted nechá stranou a at ukáže Pražanům že to jde.Já jdu dneska roznášet reklamy tak nemám čas se rozepsat více a volby ty mi jsou už ukradené musím se postarat sama o sebe a o svoji rodinu abychom vůbec přežili děláme od nevidím do vidím.
    • Aničko, kdo nevolí, pokaždé zvolí vítěze voleb.. tím, že nevolil PROTI NĚMU. K volbám je třeba jít a volit. Je to naše povinnost vůči dětem i vnoučatům. Přeji vám hezký den.
  • Jeeeje, pi.ka zase strasi! Ovsem zde je prani otcem myslenky. To by ji nekdo musel nejprve zvolit! *1* *1*
    • Tak tak. Byla zvolena jen jednou anonymně pod značkou VV, ale jakmile ji lidé poznali, co umí, nebude mít šanci. Kdo zrazuje a přelézá sem tam, nezískává oblibu. Byla na očích a lidé ví, co je zač. Neschová se za nějakou partaj !!!
  • Je vidět, že tato dáma to myslí opravdu velmi vážně a ví, co dělá, blaho obyčejných lidí staví před své priority, ano, volme ji, pokud jsme volové, ano, zaslouží si náš hlas.
    • ... podívej se na její foto, jak jsi k smíchu, naivní telátko :)))
      • Komektore *1* , to "naivní telátko" hlasovala pro všechny drábkoviny, katolický megatunel, prostě pro všechna pravičácká svinstva - aby opustila vyždímanou slupku LIDEM... a hledala funkční výtah ke korytu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit