Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No, Bublan asi ví, proč se má a čeho se má obávat. Býval ministrem vnitra, tak nejspíš bude o těch korupcích vědět svoje. A tak jeho obavy signalizují, že celá ČSSD je nejspíš korupcí prolezlá stejně jako ODS a TOP 09. To těmi preferencemi pěkně zahýbá. Musíme počkat, průzkumné agentury už jistě pracují na plné obrátky, o kolik se preference ČSSD pohly směrem dolů. A Sobotka si asi moc s tím bohumínským usnesením moc foukat nebude. ČSSD totiž vládnout nebude.... a tak si to usnesení může klidně strčit za klobouk. Určitě má pravice v záloze další kauzu, a Bublan to nejspíš ví, nebo tuší. A tak je ČSSD přes veškeré distancování pěkně "na huntě". Jó, pýcha předchází pád a jednou dopadne na kohokoli...
 • Pochybení jedince? Aha. V minulých letech bylo těch "pochybení" zatraceně víc, každý jistě najde dost příkladů, nejen u ČSSD. A došlo též k pochybení v Ústeckém kraji, kde reálně hrozí vracení stamiliónových dotací za předražené zdravotnické nákupy?
 • když se ukáže, že jde o pochybení jedince,“ věří poslanec ČSSD a exministr vnitra František Bublan.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  prý pochybení jedince.
  *2* *15* *2* celý tenhleten stranicko-zastupitelský režim je na korupci postavený a bez ní není schopen existovat. strany bez korupce to je jako sahara bez písku. jediná šance OBČANSKÁ DEMOKRACIE BEZ POLITICKÝCH STRAN. politruci za dvacet let zprasili co se dalo a ukázali svou nefunkčnost a neschopnost. nadělají víc škody než užitku. dál musíme bez nich jestli tato země má mít nějakou budoucnost http://www.sk-de.cz/
  • Jsou země, kde zastupitelské demokracie funguje dobře. K tomu jsou totiž třeba samostatní a zodpovědní OBČANÉ a těch se nám pohříchu nedostává. Jak si u nás představuješ demokracii bez politických stran? Stany předkládají program, podle něhož si občané vyberou. Tedy ti soudní občané, ovcanům stačí zamávat před čenichem buřtem a stádo táhne za vůdcem. Víš jak by to u nás dopadlo? Co ovcan to "názor". A nastal by chaos, bezvládí, lůza by přestala pracovat a začala by loupit. A pak by nám zase nějaký fýrer socialistického státu (hnědého nebo rudého) poskytl "bratrskou pomoc". Ten hnědý fýrer tomu říkal jinak.
   • je něco jako yeti. všichni o něm mluví, ale ještě ho nikdo nikdy nikde neviděl. občanská demokracie, kde vykonávají lidé svou moc přímo bez zkorumpovaných stranických politruků je věc vyzkoušená a minimálně destkrát kvalitnější a ekonomicky ekologicky i bezpečnostně výkonnější. nižší stranická polopřímá verze je ve švýcarsku. vyšší verze se spouští na islandu. doufám že nehodláš tvrdit švýcarům že jejich polopřímý systém nefunguje na rozdíl od tvého malého zkrachovalého zaprděného českého zastupitelismu? v lepším případě by sis totiž vysloužil jejich soucitný úsměv a v horším případě by tě šoupli rovnou do blázince poněvadž popíráš realitu a zjevná fakta
  • To jako Národní fronta?
 • Proč se jeho strana nepostavila za Ratha?? Jek to dělá zlodějská vláda! Obhajuji svého zloděje a ještě mu dají větší post. Bárta příklad! Klaus zloděj, další příklad !
  Volte komunisty !
  • Trestní zákoník č. 40/2009 Sb.:
   § 403: Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka… bude potrestán...
   § 404: Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 403, bude potrestán...
   § 405: Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti, bude potrestán...
   Z uvedeného vyplývá:
   1) KSČ byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou
   2) další organizace založené na její ideologii, tedy i KSČ(m) je rovněž zločinná a zavrženíhodná
   3) založení, podpora nebo propagace hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, jímž je komunistické hnutí je trestným činem.
   4) veřejně projevované sympatie ke komunistickému hnutí je trestným činem.
   5) veřejné popírání, zpochybňování, schvalování nebo snaha ospravedlnit komunistické genocidium a zločiny komunistů proti lidskosti je trestným činem.
   • Vidím, že si děláš výklady zákonů podle svého mdlého rozoumku. Pišto, ty jsi tak ubohý, že se vidíš asi králem zákonodárcem, či co, protože píšeš kecy, které v zákoně nejsou !!! Celá stať kterou uvádíš jako výklad zákona tam totiž není !!! A výklady zákona přísluší výhradně Ústavnímu soudu. A ty jako jsi tím Ústavním soudem, či co ??? Jsi si vědom, že komolení zákonů je trestným činem ??? tak se toho raději varuj, než někdo na tebe podá trestní oznámení. Policie už si tě najde. Třeba budeš obývat potom celu s Rathem, to si popovídáte, co ???
  • to může napsat jen nesvéprávný občan /snad ani ne občan)
   • Jsem svéprávný a na rozdíl od vás mám i paměť. Komunisty NIKDY !
  • Komunisty?? Tak to teda nikdy!!!!!
  • No, to jsi se zbláznil!
 • ČSSD je jedna velká katastrofa!
 • Před 20 lety se bolševici prostřednictvím prognostického ůstavu se rozparcelovali na modré, oranžové, černoprdelníky.
  V podstatě to jsou všechno bývalí komunistě jen rozkouskováni a přebarvení. Co se změnilo, nic, tedy k lepšímu. Pořád stejně malé platy oproti západu, 3x až 5x, pořád drahota v obchodech. Pořád atmosféra strachu, exekutoři, navíc nedůvěra k důchodovému systému, nejistota v životě a bytí !! Žádná změna systému !!!

  Vrchnost v systému otrokářském, feudálním, komunistickém a dnešním,, pořád to samé. Korupce, zlodějna na státní úrovni, zbídačování a okrádání obyvatelstva prostřednictvím daní. Neúcta člověka k člověku. Lidské zrůdy. Vrchnost a spodina. Drad a podhradí. Moc a bezmoc.

  Systém zbídačování mocnýcnými, tech nemocných. A je úplně jedno jak se tomu systému říká.
  • Nežide, dovolím si Tě opravit: bolševici prostřednictvím prognostického ústavu zjistili, že komunismus chcípl a proto část navlékla modré a oranžové převleky, začali o sobě prohlašovat, že jsou a vždycky byli demokrati a hráli si na "opozici". Ti ostatní, na které převleky nezbyly, ti profláknutí lumpové a nesvéprávní pitomečkové věřící v komunismus, ti si k názvu KSČ přidal "m" (mizerové? mrchožrouti? mumie?...) a překabátili se na KSČ(m). Takže bych řekl, že se bolševici rozparcelovali na modré, oranžové, rudoprdelníky.

   K lepšímu se změnilo hodně: získali jsme SVOBODU, která patří k nejvyšším hodnotám. Exekutoři? Nesmím si brát bezhlavě půjčky a musím platit poplatky. Nemohu chtít všechno co uvidím, musím si na to nejdřív vydělat a ušetřit.

   Malé platy oproti západu, drahota v obchodech? Na tom západě lidé půl století pilně pracovali, šetřili a budovali svůj domov a svoji zem. My jsme celé půlstoletí "budovali socialismus". Takže máme každý to co jsme si vybudovali.

   Neúcta člověka k člověku. Lidské zrůdy. Vrchnost a spodina? Ano, to jsou výsledky půl století vtloukání do hlav tzv. socialistické "morálky", ve skutečnosti způsobů divokých východostepních nájezdníků. Morálka, slušnost, čest, úcta k člověku byla považována za "buržoasní přežitky". A to si myslíš, že morálku a úctu k sobě navzájem nám někdo "dá"? Musíme začít každý sám u sebe. A další generace se postupně vrátí k tradičním hodnotám jako je morálka, čest, úcta k člověku, úcta ke vzdělání. Tato generace je zkažená.
   • Vážený Petře. Nevím kolik je Vám let, ale z textu Vašeho hodnocení lze vydedukovat, že to nemáte z vlastní hlavy a životních zkušeností. Taky nepíšete co jste ve svém životě za posledních cca 20 let v tzv. svobodě a demokracii dokázal.Tatogenerace je zkažená. Máte pravdu Za posledních 20 let vyrostla nová generace, která nemá nic společného ani s Prognostickým ústavem či reálným socialismem v Československu. Před 20 lety jsem procestoval téměř celou Evropu. Chodil jsem s otevřenýma očima, porovnával, hodnotil a nešetřil diety pro TUZEX. Setkával jsem se s obyčejnými lidmi chdícími denně do práce, podnikateli i státními úředníky zejména na místní i okresní úrovni. Tak jako tady i tam a tehdy bylo vše podřízeno penězům. Kdo neměl peníze na bydlení, spal pod mostem nebo na chodníku u pařížské opery přikrytý kartonem
    Chci Vám říct jenom jedno. Každý má tolik demokracie a svobody kolik má výši peněz, zaměstnanec podle platu, podnikatel podle výši zisku a důchodce podle výši důchodu. Na toto konstatování nikdy nezapomeňte. Nějaké hry na programy politických stran a volby je dávno pryč. Pokud sledujete vývoj v USA akci "Okupujte WALL STREED" a vdalších zemích světa možná pochopíte o co začíná lidem celého světa jít, a to o sociální spravedlnost a k tom odpovídající rozdělování výsledků práce. Na pořad dne začíná prsakovat termín "světová revoluce". Bakala se již preventivně odstěhoval do Švýcarska.
    • Souhlasím, moc dobře napsáno. Akorát na Petra je zbytečné to psát. Je to cikán z Plzně, Pišta Žiga, nic nedělá, žije z dávek a nikdy nic nedělal. Má jako jeden z mála z této komunity maturitu, tak alespoň zná pravopis. Schovává se pod nick Petr, aby se nepoznal jeho etnický původ. Já nejsem rasista, a mnoho bílých lidí také ne, jenom se neztotožňují s romským způsobem života a tak se jim raději vyhnou a nechtějí je zaměstnávat. Bohužel si za to mohou sami. Ale tady Pišta nic nepřijme, žádný argument, proto nadává hlavně na komunisty, protože ti by mu vzali dávky a zahnali jej dělat. A to je pro něj strašná hrůza - on a makat ??? Tak jej podle toho ber i jeho eventuální odpověď. Jinak se s ním hádat je zbytečné, pořád tu cituje ten zákon o protiprávnosti komunistického režimu, cituje tam kromě skutečných paragrafů také své výmysly, které ten zákon neobsahuje, a hlavně si tam vymýšlí, co z toho zákona vyplývá, aniž by si byl vědom, že právní výklad zákonů přísluší Ústavnímu soudu, což mu nevadí, aby si na ten Ústavní soud nehrál sám..Jinak diskutovat s ním je ztrátou času, on si bude stejně mlít jenom tu svou písničku.
  • Bohužel máte pravdu.Když jsem jezdil před r.1968 do Rakouska tak jsem platil za 1 schiling 25 hal.i s poplatkama bance.V roce 1989 jsem platil 1,25 Kčs vč.poplatku a dnes již tam nejedu,protože na to nemám.Mají euro a vzpomínjí na svou měnu.Do NSR jsem platil asi 4 Kčs za marku a dnes to samé a do krásné NDR 3,30Kčs vč.poplatků.Než se sem vrhl s.Komárek a jeho blbý slogan papouškovaný studenty,že koruna bude jak marka.Prognostický ústav byl pod dohledem ÚV KSČ,protože tam bylo pár poblouzněných komunistů i nekomunistů a když sledujete vývoj tak kam to dotáhly.Převážně to byly netáhla a o morálce raději pomlčet.Klaus znehodnotil Kčs a pák z většího státu udělal pidistát,ktewrý je každému pro smích.Slováci si již poradily a i v hokeji.Tak jsem si včera říkal,jaké by to bylo kdyby tam byl československý výběr.
   • A jeste pro doplneni-pri onom estebacko-chartistickym divadle v tehdejsim Ceskoslovensku bylo pres 10tisic multimilionaru,a je tedy jasne,ze nakym zpusobem museli legalizovat sve 'uspory'.
    Takze komunisti co nakradli pouzili na sve privatizace.No a diky jim je tento stat v takove P R D E L I !!!Pruzinsky byl a je jejich clovek,to nikdo nemuze vyvratit.O vedeni Charty'77 se rozepisovat nema cenu... *12*
  • Ano,toto je doopravdy pravda.
   Taky at si pisatele vsimnou-jakmile vznikne jakykoli jiny subjekt,tak je temer okamzite znicen!A v parlamentu jsou videt ty same ksichty,jak pred 20ti lety s minimalni obmenou!
 • Budou-li mluvit další obvinění , bude to katastrofa nejen pro středočeskou soc.dem., ale promítne se to celostátně
 • A co takovej Fencl, myslíte, že jak získal ty obrovský pozemky bylo čistý ? Měl by sedět !
 • Bublan půjde brzy sedět taky.
 • No jó, ale ti nekritizují modré ptáky jako Rath. Takže není zájem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit