Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USA by si zasloužily Ukrajinský MEJDAN!!!!! *7* *1*
    • No jiostě Ivane. +15 rubl!
  • A to zlí jazykové tvrdili, že jediná země, kde nemůžou Amíci udělat převrat, je USA, neboť tam nemají americkou ambasádu. A ono to nemusí být pravda. Oni se rozloží zevnitř sami.
    • No přímo genitální! Máš +25 rubl Ivane!
  • BREXIT potvrzen nastávající premiérkou. Ta ještě amrdolům pustí žilou... *15*
    • absolutní souhlas, Britové dostanou prašivou Ameriku na jejich prašivá kolena
      • Hloupost, amrdol si ten brexit sám objednal.
    • přéééésně, je dobře že Británie zvolila stalinistickou cestu a může opět nastat krutý boj mezi odvěkými nepřáteli Velkou Británií a Amrdólskem *3*
  • Amrdólie hnije zevnitř, to je fajn!!!

    WOW !!!
    • Říkáš svojí mamě Amrdólie?
      • Né, tvojí hňupe.
        • Jeho matce říkám mamrdólie!!!
  • Jedu Semen, makám nulo!
    • Zdravstvuj fašist!
  • nějak se mi to fašistický impérium rozpadá pod packama, a to mám, prosím pěkně, chápavý palec
    • Ale jsi jim to nandal Ivane. +25 rubl!
    • Jo, ten fašista a terorista Putin to nemá lehké. Poddaní mu chcípaj hladem.
      • V Emerice hladem uz chcipli..hi..hi
  • Už má teplej blbeček Semjon Gayínek ty svý proamrdólský netnoviny???

    CHI !!!
    • Tak jsem tě to neučil Ivane!
    • Zdrávstvuj tovoryšču fašisto. Da zdrávstvujet fašíst Putin!
  • NATO, USA, EU se rozloží samo, nebot' jim pomůže OBAMŮV ISstát s potřeštěným Erdoganem a Porošenkem!!!! *1* *16* *1*
    • Bravo Ivane. +20 rubl!
    • Porošenko, to je ten blbec co měl při kladení věnců ve Waršavě cibuli na fusekli???

      https://twitter.com/Alekzzzzz/status/751529481060450305/photo/1
  • už jen ta Havaj,která se mírumilovně pod dohledem Americké námořní pěchoty připojila k USA,a dnešní lidé kteří usilují o nezavislost a svobodu svého území ,jsou hned separatisté,to víte dějiny píší vítězové
    • tak bylo načase
  • Když jsem nedávno psal o "texitu" tak se teplouš Semjon Gayínek mohl zbláznit!!!
    Málem mu teplota život vzala!!!

    CHICHICHI !!!
    • zlej trolle, zase jsi začal gájínkovat ? *7* dlouho ti nevydrželo nedělat se sebe pomatený, ruský vemeno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit