Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Volby jsou az za tri roky a zu se ted mluvi o novem prezidentovi.Pokavad budou tihle jmenovani kandidovat tak volim opet pana Zemana.Nemam rad ritovlezce.Prezident Zeman pracuje pro sve obcany a proto je nepopularni,napadan a ocsocovan kavarenskymi,CTa velvyslancen USA a ostatnimi americany.Stacil notoricky alkoholik Havel.Stale je nam vnucovano ze bychom meli v jeho predstavach pokracovat.To snad mysli jenom ti kteri by jeste chteli n dluh krast a ti co maji uz nakradeno a maji strach aby neprisla jina doba a museli by vse nakradene vratit,proto stale opevuji Schwanzenberg a dalsi poskokove,zlodeji darebaka Havla.Jinak prej panu Zemanovi hodne uspechu.Stojime za svym prezidentem
  • Bolševická lůza ze 4.cenové a tupé ovce si zvolily dlaždiče z Vysočiny. Svůj k svému. To je pěkný obraz naší země ve světě.
   • a ti, kteří stěží absolvovali základní školu, ale mají dojem, že jsou nade všemi, pak pana Schwarzenbergera
    • Pusinko,Ty jsi ta pusinka,nebo ten pusinka,já jen obdivuji Tvoji moudrost a Tvůj rozhled,narozdíl od několika místních klaunů (tečka, jiřík,intelekt. zřejmě student s vyšším IQ)
   • No, ona takzvaná lůza živí vás lotry všeho druhu ale na to vy lotři rádi zapomínáte *16* *16*
    Tím, se nezastávám bolševického výkvětu
 • Podle toho, jestli převáží síla "západu" či "východu", bude i vybírán prezident, který tento směr bude blíže představovat.., protože my jsme si nikdy v historii neuměli vládnout sami, za sebe, za své, na svém i jen pro sebe a "mocipáni" tu byli vždy, podle toho, jak a odkud silněji foukal vítr...Co je dnes, zdaleka vůbec už nemusí platit za několik let a naopak...Každopádně to co si prožil v postupných pádech do jiných změn i směrů celý "ostblok", ten samý signál k změnám i směrům se nyní ukazuje pro celou EU, která v současné formě nemůže dlouhodobě přežít a projde si něčím podobným, jako my v 89 roce a v jistém smyslu to zákonitě musí čekat i samotnou USA, což se vlastně i tak trochu už i děje...Nic netrvá věčně a západ musí být znovu "osvobozen od nenažraného, kapitálového, protektorátního fašismu", který funguje jen na stále vyšších a vyšších dluzích, čiže dotiskovaných penězích, kdovíjak a čím vůbec pokrytých.. i vazalství, jako mor po celém světě..Tady nejde už jen o "nějakého Zemana", ale o to co tu bude za systém na desítky let v naprosto jiném geopolitickém útvaru Evropy i světa obecně, včetně i velkých změn hranic mezi zeměmi !.. Zeman je zas "něčí Trojský kůň", který se patrně "někomu" moc nehodí do scénáře, který evidentně už od "majdanu" nevyšel a totálně se "někomu" vymkl z podkontroly i cíly, směrem k dalšímu nenažranému rabování východu, tam kde to dosud patří jiným, co si to prostě logicky nechtějí nechat jen tak lehce vzít a Zeman zřejmě pochopil o co tu špinavého vlastně jde a komu s tím, že lidé tu zas a opět naivně skáčí "někomu" na okouřený špek, jako v 89 a netuší či nechtějí tušit, že jejich šunku zas sežere vychcaně někdo jiný.. a oni mu za to ještě dokonce i zatleskají a hlavně mu to ze svého i zaplatí !...Náš národ je historicky, neskutečně a uprděně nepoučitelný..!
 • Ta naše mediální žumpa česká... *11*
  Dobrý, Zeman to pohnojil těmi svými kundoidními hovory s Lán. Prdoláskovská média to budou propírat minimálně do Vánoc. A víte o čem vůbec neinformují? Kolik kšeftů za kolik miliard pomohl získat českým podnikatelům jenom z návštev Kazachstánu a Tadžikistánu.
  Zkuste si představit na jeho místě Šláfenberka a nebo dokonce toho troubu Halíka. Ne, že by pro zemi neudělali vůbec nic, oni by dělali ale přesně to, co nepotřebujeme. Jako ještě hlubší klanění před Amerikou a podlézání islámu. Skutečně toto potřebujeme?
  Podívejte například na slovenského Kisku. To je názorný příklad prezidenta, který by byl lepší kdyby vůbec nebyl. Člověk bez názoru a bez pravomocí, naštěstí.
  Řeknu jenom tolik. Díkybohu za toho Zemana. *3*
  • Pěkný popisek situace. Díky bohu za Zemana, nejde jim do kšeftu a mediální masáž už začala.
   Halík, je taky už za zenitem, změnil se, není co býval. Ostatní raději pomlčet. Osobnost by se jistě našla, ale těm pravdoláskařům a šmejdům v kravatách nepůjde třeba na ruku. Korytářů už od 89 bylo až dost.
   Však je zřejmé, jaké zabedněné konšele máme - když jde o přidání na platech, tak jsou napříč sálem všichni zajedno - fuj, to je reprezentace ušlechtilých slibů před volbami.
   Amíci by se měli starat o sebe především. U nás by VZP a ost. pojišťovny měly rozdávat na příděl Ginko na mozek, aby se lidé vzpamatovali.
 • Ano Zeman vyhrál protože kníže jako zástupce TOP holocaustu je nepřijatelný.


  Ale dodnes to knížecí pohunci nemohou překousnout a snaží se sesadit řádně zvoleného prezidenta - v tom je ten malér. Jak není po jejich tak už demokracie neplatí.
  Zeman citoval sprostá slova Pussy a odsuzovaný je on - ne miláčci zdejších vlastizrádců.

  Celý svět obchoduje s čínou. USA si od ní bere půjčky ale Zeman je špatný že to udělal
  také. Plní slib že bude jezdit a hledat zakázky. Oni k nám sami nepřijdou.
 • Proč se do naší politiky míchá USA? Ať si hledí svého amerikáni.
 • To víme,že by ho vysmátí studentíci a voliči pravice nejraději odstranili.Bohužel se jim to 17.listopadu nepodařilo udělat stejně jako na Majdanu.Z těch jmen,která jsou uváděna na příštího prezidenta se bude dost těžko vybírat.Představa,že by byl prezidentem kněz je opravdu zvrácená.Kněz se má věnovat církevním věcem a ne politice.Ostatní také žádná esa nejsou.Hlavně,že tady opozice proti Zemanovi šíří proti němu nenávist.Nikdo ale není schopen s ním diskutovat.Všichni to jsou nuly.
 • Nespokojenost a čí nebo komu vadí ??!! Pár křiklounům lektorům,několika momentálně opožděným študákům,učitelům ? zbohatlíkům ? ussa ambasádě ?kchárl knížeti ,že on nebít (ý-vím) ta čéšská prezidént Novinářům ,že jim nejde na ruku a nepapouškuje jak křivozubka,orálek a další ??!!
  Jakým právem si vůbec tisk,TV a jiné zdělovací prostředky přivlastnily právo psát-"většina občanů "-kdo jim podepsal svolení,že za něho smí takové věci zveřejňovat a jednat jeho jménem ??!!
  JE TO PUČ !!! PUČ PROTI PREZIDENTOVI !!! PROTI OBČANŮM !!! Snaha natahat sem ussa a NATO ARMÁDU,JE TO ZRADA ZAPRODANCŮ !!!!
 • Pan president republiky bude kandidovat podruhé, což mu ústava dovoluje. Přeji panu presidentovi pevné zdraví a víc a hruběji na kavárníky a havlisty
  • ... primitivove jako ty jeho odchod do kanalizace dejin nezmeni :)))
   • Jsi směšný, Zatímco Zeman je prezident, V kanalizaci dějin jsou jen jeho soupeři jako byl Schwarzenberg nebo Fišer.
 • Páni redaktoři poplatní knížeti a Kalouskovi jste špíny špínoucí, ale s veřejným mínním lidí nic nenaděláte, každý Vás už pro Vaši neobjektivnost dávno prokoukl.
  • míněním
 • Konecne mame rozumneho Prezidenta,ktery je znaly,ma prehled,i o sve zemi a rozhodne vi,co dela.Modrym nejde na ruku,proto je na nej hon,aby Zemana znelibili lidem..,nebot se jim nehodi,nemohou intrikarit naplno modri...Prezident si dovede ubrat ze sveho platu na dluh zeme,i kdyz penize mizi dal,ale ma snahu,ne jak vyzirkove,ze si chteji pridat,co je mesicni penze duchodce,hnus..,Lide zivori,deti hladovy,kradou si svaciny,jsou sbirky na jidlo chudym...a pani k horentnim platum maji porad malo...Za komousu bylo vseho dostatek,vyber,kvalita a levne,lide se syte najedli v zavod.jidelne,skol.jidelnach,kde si mohli jidlo pridat,ne na pridel... Prezident se sebou nenecha manipulovat,ani EU,je sam sebou a je dobre,ze mame veseleho Zemana,co se umi zasmat i sam sobe....Preji mu hl.hodne zdravi a uspechy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit