Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se snad nedočkám aby prezident nebyl komunista. Od Beneše všichni členy KSČ i Havel.
  • Je škoda, že se na Tiscali nepíše pod emailovou adresou, to by bylo vidět, kdo sem píše ty sprosťárny. Zemana kritizujeme a já za sebe musím říci, že se mi to jak mluvil nelíbí, ale jaký je rozdíl mezi jeho vyjádřením a tím, co tady někdo dokáže napsat. A to nemluvím o televizních pořadech, pokud je někdo sleduje, určitě ví o čem mluvím. Tolik sprostých slov, oslovování vole a dalších vulgárností nikdy nebylo. Proč někoho pranýřujeme za používání sprostých slov a u našich médií nám to nevadí To bude tím pověstným stejným metrem pro všechny.
  • ... pokud PR agentury prosadí Halíka, je to totéž, jako kdyby jsme si zvolili Posselta ... jeho poradce by mohl být 4%ní Putna ..., hošanům by to spolu slušelo ....
    • Chorvatsko a Slovensko mělo v II .WW katolické vůdce , kteří zavedli fašistický teror s koncentráky a masovým vyvražďováním obyvatel , Halík by zavedl inkvizici a popravy upálením , stejně jako teplý profesor Martin C, Busna by u hochů zavedl povinné nošení skotských sukní
    • Alfons, komunistický bonze, vždyť Ty nevíš, o co jde! Jsi obarvený na rudo! Sklapni a zalez!
  • Pořád nevíme co je to ta demokracie.Když někdo řekne svůj názor tak ho hned haníme,vše nám vadí nic nechceme změnit normálním způsobem a když už máme někoho volit tak volit nejdeme.Zasloužíme si vůbec demokracii???? jsem civilizovaní???umíme naslochat???a co tkahe argumentace-né úražky to dokáže i negramota.Volba je vždy na nás a musíme se sní popasovat.
  • Je neuvěřitelné, že se někdo odvažuje napsat mezi kandidáty jméno Halík. To musí být opravdu pořádný lezprdelka amíkům. Děkuji, nechci. To radši Dlouhého.
  • Diskuse je zvlastni. Vubec se netyka zadani. Ja si myslim, ze dobrymi kandidaty by byli panove Panek, nebo M.Eben. Co si o tom myslite. Nebo vite o nekom jinym ?
    • Ano, Pánek, Eben a ještě Tomáš Halík.
    • Váleček co se stýkal s tím blbem z VUMLu z ODS z Liberce,děkuji nechci a Pánek by možná byl vhodný.
    • Jedině superman Zvorálek, ten by byl přímo "vynikající" k doorání díla..
      • vy rusofilové ho nějak nemáte rádi, asi neskáče jak vy zmrdi pištíte a to je dobře.
  • Buďme rádi že máme za prezidenta pana Zemana, prakticky prvního prezidenta po převratu.
    • Děkuji, nechci.
  • Kdo po Zemanovi? Zeman!
  • Takovou ti tečko jednu vypálím že sežereš protézu a po...eš se, to mi věř!!
  • Takovou zprávu vám nedodá ani ČT1.

    http://aeronet.cz/news/z-americke-zadele-couhaji-sobotkovi-jen-pokalene-boty-na-koberecku-u-brezneva-nebo-u-bidena-tezko-najdete-rozdil-s-jakymi-notickami-se-cesky-loutkovy-premier-vratil-ze-zamorskeho-risskeho-kanclerst/
    • tak to vidí tvoje rudé oči, když nejsme gubernií Ruska, tak jsou všichni pokakaný z USA. Když se ti v Evropě nelíbí proč nejdeš domů, se soudruhem kapitalistou Putinem budovat váš ráj, tam budeš šťastný.
    • vlezdořitní Putinovský poskok má co kecat, za totality lezl rusákům do prd@le, zavíral oponenty, vyvěšoval vlaječky CCCP, vyráběl jen co diktovala Moskva, udával kde mohl. S dnešní dobou se to nedá ty normalizační komouši srovnávat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit