Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... tak už nenapínej, vanhovne, kvůli blbečkovi jako ty jsem nešel nikdy spát později ani o minutu :)))
  • ... než už sem nikdy nezajdu, by mě moc zajímalo, co to je za kripla to vanhovno :)))
  • vanhorne
    "Kdo porazí Miloše Zemana?"
    Nikdo! Protoze s nim nevyrazili dvere hned po tom projevu. Je videt, ze sve volice zna a vi co jsou zac, kdyz je tak vystizne klasifikoval.Podle jeho vypoctu by tech jeho volicu mohlo byt 5/6 obyvatelstva. Ta 1/6 tech normalnich s tim nic neudela.[ V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamen.tu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu."Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě.] (kompletní přepis projevu zde).
    https://zpravy.tiscali.cz/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562 ☺
    • ... já vím, tvá demence nestíhá, chudáčku :)))
    • ... definuj, mrzáku, v 10 slovech, co jsi zač, odvaž se, popusť uzdu své přiblblé fantazie :)))
    • ... docela by mě zajímalo, vanhovne, než opustím zdejší d*mentérium, jaké máš vzdělání :)))
  • Na tom obrázku drží tu kytku jak sklenici s Becherovkou. *1*
    • ... blbost, drží ji, jak ty držíš svého bažanta na áru, ty totálně zdegenerovaný kriple :)))
  • ... již odcházím navždy, jsem příliš inteligentní na ubohosti Jéglů, Bicanů a jejich blbečků :)))
  • Paní s kosou. Už má dost jeho lží, urážek, lumpáren a miliardových tunelů.
    • Tomas8877
      ty ovare vygumovaný,zalez zpátky do kotle a nech si ještě chvilku povařit mozek,abys dostal rozum
    • ... kdopak ihned ohlasoval výblitek d*menta, když zde kromě d*menta nebyl nikdo dementní?
  • Pekelně prolhaní papaláši světa -Brežněv, Mao a Kim Ir Sen, už pevně drží svého pilného žáka za paprče. *16* To neukecá ani politruk Čtveráček ani žádný z bývalých estébáků, co se jimi hemží PS.
    • ... to víš, ty blbe, tebe s IQ 2,5 nemohli vzít ani mezi napůl dementní estébáky :)))
  • ... asi to nevyzní důvěryhodně, ale s výbornou náladou se loučím s tímto ubohým doupětem :)))
  • ... magor Jéglů :)))
  • Makak
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    "Against Miloš Zeman there can be no victory!"

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • I´m affraid Makak, nobody can be here for ever and the spook on the castle neither. It seems his end has been coming near. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • vanhorne
        " I´m affraid Makak,"
        The Grim Reaper is just about finished sharpening his scythe and is ready to mow him down, any time.☻
      • ... ani tisíc dementních opiček nepřidá tvé demenci ani půl IQ, choroši, čau, jebu tě :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit