Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oliwer
    Budoucnost v České republice patří starobním důchodcům.
    Jsou jich přes 3 milióny a chodí k volbám.
    Důchodci budou volit zase důchodce.
    Topolánek ani Horáček nemá u starobních důchodců šanci!
    Důchodci budou volit důchodce z Vysočiny a nebo důchodce Drahoše.
    Důchodce z Vysočiny se mnohým přejedl.
    Důchodce Drahoš připomíná eleganci mužů z filmů pro pamětníky.
    Takže bych viděl šanci obou u důchodců vyrovnanou.
    Pokud se Zeman a Drahoš dostanou oba do druhého kola,
    tak je velká pravděpodobnost, že bude Zeman poražen.
    • Ano, důchodci budou volit Zemana, protože, na rozdíl od tebe, mají rozum, zkušenosti a něco už ve svém životě prožili.
    • Probůh, proč Tvoje filozofování nepočítá s dalšími 7 miliony, rsp. pěti miliony dalších voličů?? Píšeš o důchodcích dost opovržlivě, což si nezaslouží, ale právě kvůli nim jsi tam kde jsi. A že píšeš znamená, že se nemáš zle a máš svoje PC. Nech důchodcům klid, mají více rozumu, než takových jako Ty 10 milionů.
    • Čí to je chyba?Já byl hromadně demokraticky propuštěn z technické funkce,která u nás chybí do předčasného důchodu demokratickým ředitelem ODS a ještě okraden o část důchodu.Dnes půjdu volit za milion,abych dostal částečně to o co jsem byl okraden a je mi jedno zda to bude Topolánek,Horáček,Zeman nebo Drahoš.Protože to panoptikum je katastrofa.Chci se mít také dobře.
  • Miliardové tunely, zaostávající, předlužené a ožebračené obyvatelstvo a vedle tlupa všeho schopných, krachujících "podnikatelů" typu Toman, Bakala, Světlík apod. dlužících státu miliardy a přesto neskutečně bohatých. Rozprodávání české půdy oligarchům za hubičku. Umělé a zbytečné snižování hodnoty koruny vůči padajícímu rublu. To je výsledek hrůzovlády Miloše Zemana a jeho rudých kamarádů. *1*
    • Probůh, teda ty ale kecáš blbiny
  • Jediný slušný kandidát je Pavel FISCHER. ČR už dál nepotřebuje žádné soudruhy ředitele, ani arogantní zahýbající figurky reprezentující ruské oligarchy, ani tuneláře, kteří svou šanci už několikrát dostali, ale tvrdě to zpackali.
  • porazí ho příroda.. a před ní ještě Drahoš *4*
  • Paní s kosou. Už má dost jeho lží, urážek, lumpáren a miliardových tunelů.
    • Tomas8877
      ty ovare vygumovaný,zalez zpátky do kotle a nech si ještě chvilku povařit mozek,abys dostal rozum
    • ... kdopak ihned ohlasoval výblitek d*menta, když zde kromě d*menta nebyl nikdo dementní?
  • ... již odcházím navždy, jsem příliš inteligentní na ubohosti Jéglů, Bicanů a jejich blbečků :)))
  • Je možné že vypadne z invalidního vozíku v kterém ho Mynář s Ovčáčkem vozí po krajích jako cvičeného medvěda. Možností je dost. *13*
    • Čuramedán z redakce se právě vyblil.
  • Pan Drahoš bude dobrý president! Už aby bylo to ožralé strašidlo pryč!!!!
  • Nikdo a je to jedno
  • Kdo? Nevím o nikom. Český národ vždy patřil na východ a jen takový prezident, který jde stejným směrem, má šanci být zvolen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit