Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To, že za velkou většinou ozbrojených konfliktů, státních převratů a válek, stojí USA, není konspirační teorie, to je prostě pravda.
  • Myslím, že za tím bude Kalousek a pražská kavárna...
  • cccp?
  • článek js nečetl ..nadpis stačí...pokud by měl mít článek pokračování měl by autor vypsat ty konspirační teorie, popsat jejich žně a také prameny odkud své neochvějné informace zaručeně pravdivé info čerpal....rád bych také znal pravdu... je-li to vůbec možné ....nebo měl přinejmenším tak jasno jako má autor..je to pohodlnější...
  • Saudi?
  • za to, že jsem vypatlanej bolševik můžou USA a EU!
  • s konspiračním teoriemi se roztrhl pytel. Například ta konspirační pohádka, že prý pár islámských analfabetů uneslo a řídilo dopravní letadla, systém NORAD je nezastavil a nakonec shodili budovy s železobetonovým skeletem které byly projektovány proti nárazu letadel. Těch pohádek je celá řada, že prý Američané byli na Měsíci a neviděli tam údajně žádné cizí základny, že na Marsu údajně nejsou pozůstatky mimozemské kultury a ta tvář prý je výplod světla a stínu. A jedna z posledních konspiračních teorií je ta o údajných neviditelných ruských tancích na Ukrajině. JAK ŘÍKÁM KONSPIRAČNÍCH POHÁDEK JE VŠUDE, KAM SE PODÍVÁŠ.....
  • nevím, kdo ten zločinecká útvar řídí, ale je zcela jasné, že nebýt slabomyslné politiky vůči Libyi, Sýrii i dalším státům v regionu, tu provozovala Velká Británie, Francie, USA, nebýt zasahování do vnitřních záležitostí jiných zemí v regionu, vyzbrojování rozličných skupin, nikdy by podobný útvar nevznikl. nikdy by na to tamní zločinci a násilníci neměli ani lidi, ani peníze a ani zbraně
  • Za to, že jsem absolutně hloupá čůza může CIA!
  • Konspirace je konspirace, ale vysvětlete proč USA podporovali, cvičili a vyzbrojovali bojůvky IS. Snad proto, že byla domluva na odrovnání Saddáma. Bohužel pak IS otočili a šli pouze po bezvěrcích. K přistěhovalectví z islámsmských tátů - ať se chovají všude jako HOSTÉ. Jednoznačně zavést trest smrti, ale podložený důkazy. IS vraždí bez veřejného soudu.
  • Nejhorsi je ze co se tyce USA ty jedny z nejhorsich teorii jsou proste pravda :-((( Potoze to je takova asocaln sebranka ze pro mamon udelaj snad vse :-(
  • Souhlasím. Ty konspirační bláboly jsou dílem jedinců se schizofrenními nebo paranoidními bludy nebo pod vlivem drog. Ale také je to nejspíš cílená propaganda. Ta je někdy dost primitivní jako ty konspirační propagandistické bláboly rusofilů a ruských tajných služeb tady na webu. Ono se to hned pozná když je to ruská goebelsovština, protože ten punc východostepního myšlení je tam patrný.
  • Vlastně jsem něco zapomněl.. Kdo řídí Islámský stát? No přece Já! .. Fando *7*
  • Prostě Simona. No nic jdu ven. Ten šílenec co mě tu půl dne krade nick a plive
    na mojí rodinu tělo zdraví i vzdělání už byl opravdu přes čáru.
  • Fando, děkujem´, krásná práce, připojuji se k makakovi, s gratulací, pochopitelně.. *6*
  • Výborná práce pane Kalendo!
    Peníze za článek by měly na vašem účtu být nejpozději do 2 dnů.
    Budu se těšit na případnou další spolupráci.

    Makak
  • A na jakou osobu? Já jsem se v tvé identitě nějak ztratila.
  • Ku předu modrá, zpátky ni krok.
  • Víš že po těch dnešních nehorázných pomluvách na moji osobu ani nemám náladu.
  • Ahoj pussynko. Pověz nám něco..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit