Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, jak někdo může věřit, že toto všechno, tedy 11. září a Islámský stát je dílem konspirace USA s Izraelem... Jedině schizofrenní jedinci ovlivnění bludy a představami, obzvlášť, když jsou zkouření trávou, tak tomu můžou věřit, ale koptští křesťani speciálně v Egyptě znají muslimy, co jsou to za zvířata, když klidně vtrhnou do kostela a postřílejí tam věřící.. Je islám mírumilovné náboženství? Ani omylem. *10* *13* Je to fanatická pošahaná ideologie založená na pronásledování jinověrců a ateistů s cílem povraždit všechny lidi, kteří nejsou muslimové na úrovni 7. století...V Koránu jsou stovky veršů mluvící o násilí na jinověrcích, ženách a pohanech.. *13* *9*
  • To co jsem zažila dnes to přesáhlo míru pomluv a špinavostí.
  • Nikdo nepochybuje o tvých zrůdných myšlenkách, tohle nevymyslí žádný zloděj nicků!!! *16*
  • Na každém šprochu, je pravdy trochu!!! Ne USA. ale CIA!!! *8*
  • To je zase téma pro zdejší komunisty kteří za každým stromem vidí agenta CIA: *2* *2*

    Islamismus je stejně zrůdný jako Putinismus který páchá stejná zvěrstva na Ukrajině.
    Oba jsou netolerantní k jiným názorům a nesnáší demokracii.

    Jinak mám registrovanou přezdívku zloději nicků.
    Dnešní pomlouvání které trvalo celý den mě přesvědčilo že to nebyla sranda ale cílená
    rudá kampan na mou diskreditaci. Je vidět že Rusofilům vadím když sahají k podpásovkám.
    No nyní je po napodobování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit