Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... mám radost, jakého d*menta jsem vypěstoval v primitivním BIJCI, tím jsem splnil plán :)))
    • ale no tak.Ty plníš plán maximálně ve výrobě hnoje.A to se ti v chlívku daří.
  • Problém TOP09 je ve nejen v osobě Miroslava Kalouska, ale i programová prázdnota. Prostě antibabiš, tibetská vlajka a eurohujerismus je dnes již sakra málo. A vize, že v roce 2030 budeme mít stejnou životní úroveň jako v Německu? Tomu už snad nelze věřit vůbec. Problémem zásadním je však opravdu právě osoba Miroslava Kalouska ale i všechna další řešení jsou pro TOP09 špatná. TOP09 se dostala do situace kdy jí nepřeje spousta věcí,už sám její neschopný předseda Kalousek, nástup Trumpa, neschopnost EU, neschopnost vlády prosadit v podstatě cokoliv, krize a kritika ve vlastní straně, narůstající preference Babiše a vznik nových politických subjektů. TOPka tak zřejmě míří pomalu ale jistě na politický hřbitov,kam však i patří.
    • Podle Vény se máme jak v Německu již od roku 1995. To přece sliboval a ovce na to skočily.
      *2*
    • ... ty jsi duševní hřbitov, musíš být neskutečně opuštěný, že sem bliješ nesmysly, křupane :)))
  • Hrebeňár se nevyspí, hi, hi!
    • ... jsem potěšen, jak marně si přeje sr*č, abych se nevyspal, krásný projev bezmocnosti :)))
      • naprosto bezmocný proti mému kopání jsi TY chlíve.A nikdy s tím nic neuděláš.
    • ... se vyspím dosytosti, jdu hned teď, nejsem troskou jako ty, ty dementní nulo :)))
    • ... vše běží jako vždy v mém scénáři, já nevstávám jako kr*pl ráno ve 4 s popeláři, moulo :)))
  • ... neexistuje důvod bavit se s nulovou inteligencí nemocného blbečka, zdechni, kriple :)))
    • nemocný a špinavý jsi zejména TY čichač kalhotek Simonky.
      • ... marné přání otce myšlenky hlupáka, který nikdy žádnou myšlenku při své demenci nedá
  • tady se bavím Hrebeňárovou bezmocí, bavíte se také tak?
    • ... ty jsi jako vesmír, svou tupou bezmoc vydáváš za mou, zbabělá kryso, čau navždy :)))
      • jen se vrať prase. Do koho by se tady tak krásně kopalo. Okopancem jsi už na vždy!
        • ... tvá demence se vymyká nejodvážnější představě inteligentů o retardech, jsi blbec :)))
  • ... BIJEC je primitivní hlupák, kterému nemá jak dojít, že byl hračkou mé inteligence :)))
    • ... mám radost, jak zdeptané sr*čky nejsou sto žít jinak než v tomto kanálu pro d*menty :))
      • zdeptaný čichač kalhotek od Simonky jsi tady zejména ty. Celoživotní vyvrhel a píchač vlastní matky.
  • ale kecáš! Nalezeš tady zas. Protože se do tebe prase moc hezky kope, víš?
    • ... bohužel, jsi dokonale dementní, budeš zde sám jako ve své smradlavé noře, kryso :)))
  • ... po této zkušenosti s potěšením konečně navždy opouštím dementní diskuze na tiscali :)))
  • Ať žije KSČM. Vivat
  • byl jsem hlupák, ale prohlédl jsem a již vím kde je pravda. Omlouvám se všem přítomným za mé předešlé fantasmagorie a pomýlené bludy a veřejně prohlašuji že i já budu volit nejsvobodnější a nejdemokratičtější stranu u nás, stranu KSČM....jinak ať do mne hrom bací.... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit