Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Top09,ODA,KDUčsl ať táhnou ke všem čertům
 • Je nutné vypráskat z vlády a parlamentu tzv. tradiční "demokratické" strany. Platí to hlavně pro ODS, TOP09 a KDU-ČSL jako největší škodiče této země. Ideální složení nového parlamentu a vlády by bylo vítězství ANO s Babišem - schopným ekonomem a KSČM jako kontrolní stranou a straou podporující sociální vymoženosti pro lidi. Myslím, že by se dobře doplňovaly.
 • SPD 13%, zapište si to...
  • ale SPD nemá agenty v tisku ani v ČT, takže se o nich nic nedozvíme
 • Já se domnívám, že TOPka již do Parlamentu nepatří. Ani jeden z představitelů neukázal tolik zákonodárných a prospěšných aktivit, aby si to místo zasloužil. Všichni byli pouhými podkecaly Kalouska. No a ten byl tím největším, jakého porevoluční Parlament "stvořil". Z Parlamentu si udělal banku bez účtu a místo svých většinou zrůdných "kázání" coby bývalý černoprdelník. Jeho zášť, nepřejícnost, zloba a hulvátství je potom zřejmě obrazem celé TOPky. Pokud ale tak tomu není, proč mají Kalouska jako vůdce??!! Připomínají mi osud ODSky, která se ale pomalu a jistě dostává zpět do povědomí voličů. Prožívá obrodu, ale již ne s těmi, co ji dříve vedly ke zkáze a úpadku. Kdežto TOPka stále staví pouze na již zprofanovaném Kalouskovi, a to se ji vymstí a bude znamenat konec. Právě on může celé TOPce "zlomit vaz" a vyřadit je z politického nebe do zapomenutí, odkud se již strany nevrací.
 • Žádné "tradiční" strany, žádné "nové" strany s převlečenými politiky, pouze a jenom vláda odborníků. Připadám si jak za komoušů, kde soudruh Pláteník řešil vše, protože samozdřejmě měl patent na rozum a strana a vláda byla jeho. Tento volební systém je k ničemu a je potřeba zajistit takový volební systém(nejlépe elektronický, který již v minulosti politici smetly ze stolu), aby se do vlády a senátu i na post prezidenta dostávali pouze kvalitní bezúhoní lidé.
  • josef.servit.9
   STEM ještě lže? Dávno jim nikdo nevěří, tak kdy je zruší?
   • STEM se již z lhaní poučila,ale ne tak CVVM.Vidím to také tak.To co Kalous předvádí tak to je již agonie a nebo se začal léčit .Děsí se kam ty ukryté miliony schová,když EU je také mimo hru.Myslím,že to Schulz srovná.
 • V Číně by lidé typu Kalouska, kteří po 7 let rozvraceli ekonomiku země už dávno byli veřejně popraveni. V Číně totiž pouhý pokles růstu o 1-2 procenta na pro nás nemyslitelných 7-8% je prakticky vlastizradou.
 • TOPka, STAN nebo NElidovci, jedna stejná vlastizrádná strana jest, přidáme-li Sobotkovu Klaku a zombi ODu se Zeleným neomarxismem, dostaneme pravý protinárodní Gulášek ! *7* *1*
  • Zapoměl na ANO. Ta potajmu pri ira imigraci taky. Takže jsou na řadě neparlamentní strany.
   A nezapomínat na ty v EU parlamentu co jim kývnou na vše za jidášsských párset tisíc. Dávno tal měli prosadit a zřídit V4 platformu. Alespoň.
 • Mějme na pamětnou,že provokatér Kalousek se bude vehementně snažit se dostat opět do sněmovny.A jak jednou pravil i p.Paroubek-i za pomocí Marťanů.
 • Budou volby. Takže je to jen a jen na nás. Nevolit žádné proimigrační strany. Tedy žádné vládní.
  • Souhlas. Ale ona ta imigrace je nejspíš někým podporovaná ne-li řízená. Ptejme se "qui bono", komu prospěje rozvrátit a oslabit Evropu, by mi mohl ovládnout?

   Je třeba položit si otázku nikoli koho volit, ale KOHO NEVOLIT.

   Rozhodně ne toho, kdo chce "řídit stát jako podnik". To by znamenalo zotročení obyvatel, protože zárukou svobody a demokracie je dělba moci, nikoli její koncentrace. Nehledě na to, že smysl života nespočívá pouze v tom "být zaměstnancem", tj. nesvobodnou pracovní silou.

   O komunistech nemluvě. To je zločinecká strana, jejíž vyznavači nepatří do parlamentu, ale do kriminálu. Máme na to zákony.
   • Máme na to zákony..... I komunisti měli zákony. I nacistické německo mělo zákony. A nakonec všechny tyhle zákony a nakonec i ty dnešní jsou nanic. Všechny hlásají "to své - svou pravdu" . Dřív komunistickou, dnes liberálně kapitalistickou. A v jak známo z historie, nikdy se neproslavili zákony či jejich tvůrci. Vždy to byli konkretní lidé, co dokázali i v komunizmu, i v nacizmu a nakonec i v dnešním kapitalizmu být lidmi v tom dobrém slova smyslu. A tyhle je třeba stavět do čela státu. Nejsou to ti, co se prezentují a cpou dopředu. Většinou stojí bokem a je třeba je nalézt a do čela postavit, Tak se o to snažme.
 • Když vidím toho přiblblého, tupého, afrohlupáka s prolhaným Kraďouskem, je mi na zvracení.... no a ty opravdové kydy... to můžou vypustit, jen opravdu duševní impotenti, jejich morálního typu!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit