Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunistický zrůdy se nezměnily: stále hlásají podporu rudému fašistickému komunistickému režimu, propagují pohrobka zločinné komunistické sebranky KSČ(m), porušují zákon, dopouštějí se trestného činu a kradou nicky.
    • Na tebe, ty blbej Simone si to můžeme dovolit, protože jsi bezmocný idioot a teplý prase, nic s námi nesvedeš, teplej blbče...hi...hi..takhle se ti smějeme..hi..hi.. *2* *2*
  • ... mám radost, jakého d*menta jsem vypěstoval v primitivním BIJCI, tím jsem splnil plán :)))
    • ale no tak.Ty plníš plán maximálně ve výrobě hnoje.A to se ti v chlívku daří.
  • ... už se zde naprosto nudím, tak zajdu mezi menší primitivy, nejvíc si budu moc pamatovat blbečka, který se mě marně snažil vytočit mým jménem, takový deb*l se jen tak nenajde :)))
  • ... BIJEC je primitivní hlupák, kterému nemá jak dojít, že byl hračkou mé inteligence :)))
    • ... mám radost, jak zdeptané sr*čky nejsou sto žít jinak než v tomto kanálu pro d*menty :))
      • zdeptaný čichač kalhotek od Simonky jsi tady zejména ty. Celoživotní vyvrhel a píchač vlastní matky.
  • ... finito, k*ipl se projde v létě po dvorku mezi kachničkami s ptačí chřipkou, já po Sicílii :)))
    • prase na Sicili! To se vyvedlo! Ty maximálně mezi hoovnama u vás na dvorku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit