Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANO!!!!
    • KSČM žádné zákony neporušuje, je to nejlepší parlamentní strana!
      • pouze a jen KSČM....
  • svobodu a demokracii a zabránit nástupu totalitních sil TOP a ODS. Proto je nutno ze všech sil podpořit KSČM
  • Prase si užívá? Maximálně s tvojí zparchantělou matkou.Tak tady nelži.
  • nemůžu volit kvůli riziku pětiprocentního limitu. Nerad bych aby můj hlas propadl. Budu muset vsadit na tradiční jistotu a volit Komunisty.....
    • Trestní zákon č. 40/2009 Sb.,:
      § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k POTLAČENÍ PRÁV a SVOBOD člověka…
      § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
      § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, KOMUNISTICKÉ nebo jiné GENOCIDIUM nebo ZLOČINY nacistů a KOMUNISTŮ PROTI LIDSKOSTI…
      bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET. A jelikož

      1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
      2) KSČ(m) jako pohrobek KSČ PODPORUJE A PROPAGUJE ZRŮDNOU KOMUNISTICKOU IDEOLOGII, která prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, proto

      3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI hlásající veřejně zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
      • choromyslné bludy nějakého Sajmona kobliháře,,,,,
  • byl jsem hlupák, ale prohlédl jsem a již vím kde je pravda. Omlouvám se všem přítomným za mé předešlé fantasmagorie a pomýlené bludy a veřejně prohlašuji že i já budu volit nejsvobodnější a nejdemokratičtější stranu u nás, stranu KSČM....jinak ať do mne hrom bací.... *6*
  • Schvaluji, propaguji a popírám jeho zločiny, však už se brzy vrátí a bude zase dobře!
  • Běžte k urnám .....volebním *1*
  • Jediná správná cesta je KSČM.
  • Kalousek by se měl naučit péct koblihy.
    Anebo používat heslo komunistických zločinců:
    "Nikdo vám nemůže dát to co my vám můžeme slíbit."
    • ale proč se chováš jako zločinec a kradeš mi nick?
      • Soudruhu Kulihrachu, velice, velice ubohé. Proč se tak ztrapňuješ? Věcnou připomínku nemáš?
  • ... neexistuje důvod bavit se s nulovou inteligencí nemocného blbečka, zdechni, kriple :)))
    • nemocný a špinavý jsi zejména TY čichač kalhotek Simonky.
      • ... marné přání otce myšlenky hlupáka, který nikdy žádnou myšlenku při své demenci nedá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit