Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Běžte k urnám .....volebním *1*
  • Chumelí se, chumelí,padá snížek bílý,
    škrábeme se v... za uchem, máme dlouhou chvíli.

    *1* *2* *15*
  • lidí.........někteří chytřejší a někteří toho rozumu moc nepobrali. Jsme různých názorů a je to celkem pochopitelné....ovšem že by se na internetu objevilo něco tak dementního a retardovaného jako je blijící pitomeček, který evidentně vzhledem k "hloubce svých nevím, zda se to dá nazvat vůbec myšlenkami" nedokončil ani pomocnou školu, je velmi překvapivé.
    • on je ten pitomeček zjevně agent placený za to, aby tapetováním nesmysly znehodnocoval diskusi. Vládcové ruského chanátu a jejich poskoci se bojí pravdy jak čert kříže.
      • Sajmone. Vy dva, takové aby pohledal. Jak Laurel a Hardy. Jenže jejich vtipy na rozdíl od vás měly aspoň inteligentní obsah.....
  • pěkně vyřádil *7*
  • Prase si užívá? Maximálně s tvojí zparchantělou matkou.Tak tady nelži.
  • ... to já si s vilnou děvou užívám u sektu, který blb nezná, parádní předehru, pos*r se :)))
    • Jéé tak ty máš ve vepříně Simonku! A do sklínky od sektu ti nachcala?To máš krásný večer!
  • ... BIJEC dře jako mezek, lidský odpad vždy posluhoval vzdělancům jako já, makej de*ile :)))
    • Bingo! A zas napiš jak jsi překladatel, nebo prase s noblesou, nebo jak na baru piješ whisky. Ty špinavec z chlívku co umí max poskákat svoji zparchantělou matku.
  • ... bohužel, slovo dělá chlapa, už nemohu, nechci a ani nebudu reagovat na žádné úchyly :)))
    • to sedí. Ty vyvrhel a úchyyl tady slibuješ? Kdeže! Tady budeš!
  • ... finito, k*ipl se projde v létě po dvorku mezi kachničkami s ptačí chřipkou, já po Sicílii :)))
    • prase na Sicili! To se vyvedlo! Ty maximálně mezi hoovnama u vás na dvorku!
  • ... už se zde naprosto nudím, tak zajdu mezi menší primitivy, nejvíc si budu moc pamatovat blbečka, který se mě marně snažil vytočit mým jménem, takový deb*l se jen tak nenajde :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit