Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělý muž skvělým prezidentem skvělé země, to je skvělý Pan Putin
  • Slovanská Česká republika a slovanské Rusko, jediné dva státy na světě, kteří mají a budou dlouho mít Prezidenty Par excellence!
    Pa Simča už sem vůbec nechodím!
    • Uvědomuješ si doufám že jsi ubožácký primitivní provokatér z kterého mají všichni jen legraci.
      ČR nemá prezidenta, na hradě zasviňuje podlá prorusácká kreaturní bestie a u zasraných rusáků je úplně jedno kdo je bačuje protože to je jen tlupa nepřízpusobyvých vychodostepních nájezdníků, kteří půjdou jako tupá polena za prvním komoušským bastardem který na ně zahejká.
  • Hlavně to nechte na Rusech, oni vědí, co jejich zem potřebuje. Rozhodně to ale není Garbačovův nebo Jelcinův chaos. Je ale smutné, že se za posledních 18 let nenašel další výrazný politik, který by pokračoval v budování sebevědomého a prosperujícího (kapitalistického) Ruska v období po Putinovi, které jednou přijít musí. Toho poputinovského období se obávám, to by mohlo znamenat opět pád do chaosu.
    • Oni nám při volbách taky radili, tak mi můžeme taky malilinko poradit
    • Oni by se našli, jenomže FSB-KGB svého (bývalého) příslušníka maličkého Putilínka se postará o to, aby nikdo nenašel. Putilínek za svého působení příslušníka KGB v Berlíně si jistě důkladně prostudoval všechny archivní dokumenty z doby 3. říše a tak ví jak řídit své carství.
  • Je to jako u nás. zeman nebo zeman.
    Konečně jsme se dočkali. že na Hradě bude hulit ještě 5 let. Nic špatného mu ale nepřeju.
  • No to bude velice, velice napjaté koho si Rusové zvolí? Bude to Putin nebo Putin nebo Putin? Jisté je jenom to, že to bude jeden z těch tří.
    • Klikáček nesouhlasí, že to bude jeden z těch tří? Myslí si, že to bude někdo jiný? *1* *1* *1* *1*
  • Čest světlé památce pana Němcova, ale za jeho éry bych do Ruska nejel, ani jako turista. Putina občani volí opakovaně, Němcova už opakovaně nechtěli, tak ať si každý udělá svůj názor, kde je pravda a kde začíná vymývání mozků. Je to volba ruského prezidenta, tak o ní nemůžou rozhodova Američani nebo Angličani!
    • Jistě, že o tom nemohou rozhodovat Američané ani Angličané, ale dokonce ani Rusové. *1* Car gosudar Putilínok budět opjať pozvoljen. *1* *2* *15*
  • Ten kdo sypal zlaté cihli zletadla v Jakutsku bude Jakutským presidentem,Jakutsko anetkoval ruský car a původní obyvatelstvo se muselo vzdát svých uzemí Nechětli je ani pustit do Japonska Ruskou flotilu plachetnic s dary Kateřiny Velké než tam došli do Jakutska a dopluli do Japonska tak už vládnul jiný car ,takže je Japonci odmítli z obavy jejich mocnosti a tak tam nemůže být ani jiný president chápete ,tak jako v česku je mafianský kapiatlismus plno nadací kde pobírají platy pojídají zakusk ybombonier ysvačinky kafé ženy v nadacích pověřené jejíi čiností z fabriky obuvníka co ubouval nacistickou artrmádu Pivečka a jeho žen adostale restituce Němka z Německa ,tak si přesdstavte jak by to vypadalo v Rusku když by chteli restituce z doby před Leninem mezinárodní banky a soukromí vlastníci kralovských rodůz Anglije kteří financovali i plavbu kRuzenšterna kolem světa
  • Ať je Putin jakýkoliv, pokud volby budou svobodné, tudíž demokratické, potom v případě, že vyhraje, je to volba voličů. Nevím, proč k tomu tolik remcat. Zřejmě jsme se to naučili zde od našich politiků, zejména těch, co se do Parlamentu dostali s odřenými ušima, příp. "demokratický blok". Kafrat, to teda umíme, ale uměli jsme i makat, kde se to ztratilo??
    • To dzixi:
      V CCCP a svobodné volby *1* *1* *1*
      Je vidět, že soudruh nikdy v CCCP nebyl a ví o něm jenom ze stranického školení.
    • Jen co byla postřílena a pozavírána opozice dojde k demokratickým volbám
  • a just to bude Vladimír Putin, ať se z toho pražská kavárna a havloidi poserou
    • Navěrno, éto budět opjať tovarišč Putilínok, něvozmožno imněť v Rossiji kokogo drugovo cara gosudara.
    • Samozřejmě jak jinak - účast bude 99,99% a soudruh KGB-zmrd putin dostane v rovných přímých neovlivnitelných, ..... volbách 101,1% hlasů.
      Kdo jsou to hlavoidi nevím, ale co vím zcela určitě že to zdejší hradní zombí -prohlaný komoušský konfident a rusácký-číňanský vlastizrádný zeman si už mastí tu svoji ovarovou tlamu aby mu po rusáckých volbách dobře vjela do putinovy řiti, až se tomu podlému komoušskému gangsterovi bude klanět.
      • já jsem ještě slyšel, že v Rusku může vyhrát nějaký drahoš, pustili ho na tuto akci z ústavu
  • Panu Justovi na just a u nás to je jiné?Bohužel voliči volí ,ale nemají z čeho ,tak volí nejmenší zlo.To jsem udělal již při první a druhé volbě presidenta,protože tam se hlásí nebo se vybírají pouze korytáři.Nelíbí se mi mejdany na Hradě a žranice stále stejných lidí,kteří mají jeden hlas.Já si presidenta vážím pro jeho společenský rozhled i když mám k němu výhrady a budu zde o něm kriticky psát.Dělat mejdlo pro pár vyvolených za peníze daňových poplatníků je docela nehorázné.A ironicky říci,že ti co jsou u suchánků tak mají smůlu.,ale pan president jim pokynul také.
    • O sprosté ožralé strašidlo vydírané Kremlem za svoji činnost agenta StB je to nejmenší zlo? To může být tak pro zaostalou ožralou spodinu ze IV. cenové.
    • Jsem na rozpacích, co jsi tím chtěl říct. Ano, nebo ne? *5*
      • Zrovna od vás bych to nečekal,protože my dva máme podobný názor na dění v tomto Absurdistánu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit