Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oběti koncentračních a likvidačních táborů nemají hroby.Což se netýká romu čili práce se štítících v Letech.Ty jsou pohřbeni v Mirovicích.
  • A celý ten marasmus v politice sem zavlekl opilec Zeman a táhne se to už pátý rok!
    • Myslel jsi Havla?To sedí.Tak tady neopruzuj a vzdělávej se.Za komunistů byla povinost pracovat,protože bylo práce habaděj pro všechny.Na jednom servru menuje se Mafra jsem dal poptávku na položení zámkové dlažby a přijel cikán mladý havlův produkt,že provede přes víkend.Nechtěl jsem být rasista tak jsem ho vzal.Dnes jsem již rasista.Jednalo se o 20m2.za 25 000Kč,když mu je nedám tak to přijedou vytrhat.
      • Kritiku je vidět, že jsi vážně hlupák a viděl jsi jeho živnostenský list a zda vůbec legálně podniká? Podporuješ nelegální pracovní činnost a dobře ti tak.
    • Prosím důkaz a rozveď?
  • "Tomio Okamura prosazuje odvolatelnost politiků. Ať je tedy odvolán."
    .
    Tak tu odvolatelnost snad nejdříve schvalte a pak až odvolávejte, ne? Na to by snad přišlo i malé dítě. Úroveň článků a jejich autorů jde rapidně dolů...
    • Obecné referendum máme zakořeněné v ústavě ale nikomu se do toho nechce.
      • Na referendum jsou třeba zodpovědní Občané. U nás zatím převládají tupé ovce. Stačí se podívat co si zvolily do PS a na hrad.
        • A zodpovědný jste pouze vy a vám podobní, že? Ostatní jsou ovce.
          nebo je to přesně naopak?
        • Prská protože nemůže nic dělat moula.
        • Ty vyžvejkaný Bublebum neurážej, taky nepíšeme že jsi kretén, jejda a je to venku. *1*
  • Ostudu dělají především média, jste kanální vzorek národa,
    • Největší ostudu dělá ten hradní "symbol" . To se nevidí, to nikde nemají, ta jeho noble speach. *1* *1* *1*
      • No ten tvůj šašek prohrál to už víme.Ty jsi jen nula co ctím nic nenadělá.
  • felix.julec
    Okamura je upovídaný.Provinil se hlavně tím,že řekl nahlas to,co si říkají doma lidé,kteří mají stejné smýšlení.Je to dobře,nebo špatně?
    • Je to zásadně špatně ! V parlamentu se má konat tak, aby se mezi lidem nahlas neříkalo jak jsou nespokojeni !!! A to podstatné konat DEMOKRATICKY !
  • Pokud v Letech nebyly nalezeny plynové komory, či zařízení k hromadné likvidaci vězňů, nejednalo se o vyhlazovací, ale pracovní tábor!
    Tady kousek od místa bydliště, byli zabiti a pohřbeni Němci. Zbouráme ty paneláky, které stojí na místě tábora?
    • ivislo
      http://www.novarepublika.cz/2018/02/kriminalizace-tomia-okamury-prisla-na.html#more



      http://www.novarepublika.cz/2018/02/kriminalizace-tomia-okamury-prisla-na.html#more



      http://www.novarepublika.cz/2018/02/kriminalizace-tomia-okamury-prisla-na.html#more
      • To hovoří zcela jasně,máme zde demokracii po česku,špína a hnus.
    • Mluvíte mi z duše,Jardo.
  • ivislo
    Netušil jsem že Tiscali je odborníkem na historii a s jistotou ví že Okamura plácá nesmysly.
    Já si myslím že je to opačně a kdo chce si pravdu najde.
    • Tak zaprvé Kanimůra není historik ale nastrčený demagog z Moskvy a za peníze udělá jakékoliv svinstvo co mu Rusáci řeknou. Za druhé, když už historii, tak oprávněnou, vzdělanou, odbornou a věcnou !! Zatím ani vláda a ani novináři o to nikoho nepožádali. Asi ví proč ?
      • felix.julec
        Neil Armstrong xxx Vašnosto voni jsou hlava.Armstrong by se divil,kdo jej chce proslavit.
        • Drahý Felixi, také ti neříkám aby jsi se vrátil k Dádě a tančil s žížalou Julií. Dal jsi otázku jestli to je nebo není špatně. Já ti na to odpověděl a to je vše. Tady se motá v diskuzi páté přes deváté a hlavně se odbíhá od tématu. Proto ještě jednou říkám docela podstatnou a základní věc. Vláda ale i novináři nepořádali historiky o přezkoumání. Takže Kanimůra se snaží pindat a plivat na cokoliv jako prezident, bohužel na to nemá, aneb je to takové populistické cvičeníčko, kam až může pomyslná demokracie v SPD po volbách zajít.
  • Novináři,v době "vyklouznutí Babiše" máte novou oběť.Pan Okamura ve svých citacích tvrdí:
    1)Obstojí tábor v Letech skutečně Osvětimi a jiným?
    2)Kdo z pravdomluvných(nebojících se) historiků osvědčí,že tábor nebyl oplocen a vězňové měli volný pohyb?
    3)Tomio,pokřivení ve smyslu omluvy Tě u nás diskvalifikovalo.
    4)Odvolávám se na "historiky".Pokud význam Let u Písku byl tak vysoký,proč se vynořil až teď po Terezínu,Lidicích,Osvětimu,Mathausenu a dalších obludných táborech?
    5)Nejde o další projev pozitivní diskriminace?O podržení Amnesty?
    6)Máslo na hlavě mohou mít nejen politici,souhlasící s SPD co do Let.Stejné máslo mají na hlavě všichni volící SPD.A že jich nebylo málo.Politici všech stran,zadumejte se!
    7)Pisateli,nelomte vývoj civilizace a nešiňte Čechovu družinu jinam.Chybí nám sice moře,ale jinak jsme spokojeni.Ono moře je letadlem.,autem i autobusem dnes k dosažení.
    Tak neberte Okamuru jako vyplivatele Čechy mezi Vislu a Dněpr.Praotec by se určitě ohradil.Jako já.
  • Nebyl někdo z Okamurovců taky v Nankingu? Tam se japončíci opravdu předvedli, nad tím by zvracel i džihádista John, takové prasárny.........na úplně bezbranném civilním obyvatelstvu, to jim šlo výborně *11* *11* https://cs.wikipedia.org/wiki/Nankingsk%C3%BD_masakr
    Kdyby existovala spravedlnost, neproducíroval by se dnes po ČR žádný japonský rasista, všichni by museli hanbou spáchat harakiri.
    • Jste rasista vůči Japoncům a zároveň lezete do pr... potomkům nacistů? Vy musíte být lidský odpad *1*
    • Pane,nebuďte rasista.Hovadem mohl být i kterýkoliv z Přemyslovců nebo Habsburků.
  • kavárenská ŽUMPA bude vždy smrdět urážkami, i kdyby jste na sebe lili tuny voňavek. A Zeman bude naším prezidentem, i kdyby jste se v té smrdící žumpě nenávistí utopili ! *8* *1*
    • Klidně si ho strčte do zadele. Náš prezident to není a nikdy nebyl. On to nikdy nebyl žádný prezident, jen zlý vodkou nasáklý ambiciózní, arogantní papaláš.
      • Jó to náš první ochlasta a hulič, to bylo něco jiného. Holt umělec *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit