Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://cs.wikipedia.org/wiki/Koncentra%C4%8Dn%C3%AD_t%C3%A1bor_Lety
  • jste na tyto bláboly pyšný anebo se za ně stydíte ? Nějak se člověk živit musí, že ?
  • 25 let tady buduju demogracyjy. Nikdo z Voličů mne nedokázal klepnout přes prsty. Vybudoval jsem rozkradený zdemolovaný polorozpadlý stát s dluhem. Schválil jsem sám sobě beztrestnost. A teď přijde nějaký japonec a to moje dobré bydlo zničí???? TO NEPŘIPUSTÍM !!!!!!
    Odvolatelnost politiků?
    Takže přijdu o trafiku?
    Schválit obecné referendum?
    To si ze státního nenakradu?
    Mám jako jít pracovat?
    Radši budu pyskovat.
    Okamura Okamura
    to je moje noční můra.
  • Za to co říká OkatáMůra může jedině on sám, pokud je svéprávný. Kdyby byl soudně zbaven způsobilosti k právním úkonům, pak by nemohl být v parlamentě a nemohl by se veřejně vyjadřovat, musel by za něho mluvit jeho opatrovník. To ovšem nic nemění na tom, že pokud politik hlásá "vystoupení" z EU, je to nutno považovat za vlastizradu.
  • To, že nejvíce vyřvávají a prskají, právě "neziskovky", novinářská žumpa, Kalousova kafilérka, Havlérka, různí "aktivisté","umělci", darmožrani, najatí feťáci i pouliční socky., řízení, podporovaní a hlavně placení z různých "fondů a skupin"..atd..Je právě jasné potvrzení i důkaz, že celá tahle záměrná špína a masáž., je přímá trefa tzv. do černého !..
    • Tvl., tos tedy fakt trefil přímo do černého. Bingo! Tak si už můžeš vzít prášek a jít si lehnout.
    • A co teprve hradní ovčinec s vrchním Ovčákem a Becherovičem. *1* *1* *1*
  • Za to muze Okamura. Je to nebezpecny populista.
  • padesát let mě cikáni serou a teď mě začínají sráát novináři.
  • narušují čtvrt století námi zavedený mafiánský lupičský systém. To bychom se nato podívali abychom je nevyštípali pryč. Demokratůru si rozvracet nedáme...!
    • V normální zemi by Pitomio umýval talíře někde v nějakém bufetu a Bureš ve vězeňské jídelně.
  • No kdo za to může? Ožralá hradní kreatura, která ho neustále zve na Hrad!
  • Opět ukázka "Jéglovské demokracie". Z komára udělá vola. Hon na Okamuru je akce pravdolaskařů. kteří v bezmoci využijí každé skulinky a chybičky k napadání kde koho. Jak nerespektuji presumpci neviny, tak stejně nerespektuji právo na svůj názor. Kdykoliv, kdekoliv a kde k čemu. Ti, co nezažili cikánský tábor, mají informace pouze "z druhé ruky". A dobře víme, že podobná fakta i v seriozní literatuře jsou často protichůdná, nepřesná a často také z doslechu.. A vyberte tu pravou. Okamura je ukecaný chlap, dost sebestředný, ale má právo na svůj názor, i kdyby se mýlil. Kdo se nemýlí?? Ano, to pouze Pavel Jégl, pravdolaskaři a všichni Pražáci. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit