Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Kdo pak by se Hofera bál!",samozřejmě Zubatá pleš a jeho Mafiásnská vláda?! Pražská Prasárna z něho také srala Bobky!!!! *7* *1*
  • No jasně moje Top09 zaplatila málo
  • Volby v Rakousku dopadly podle očekávání dobře.
  • Asi tak jak u nás, když "vyhrál" Zeman.
  • A "TO" co nám teď dělá prezidenta je co? Ožrala, hospodský žvanil, zákeřný křivák a lhář, komunista a konfident StB. *12* *12* *12*
  • Terorista odpálil nálož na svém těle. V nemocnici, kam pomáhal vozit raněné z předchozího výbuchu

    http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/sebevrazedny-utocnik-se-odpalil-v-nemocnice-kam-pomahal-vozi/r~14102eae219111e6a3e5002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0
  • A '"TO" by nám chtělo dělat prezidenta. *12* *12* *12*
  • Volby byli sfalšovány velice průhledně.
    Výsledku nevěří ani ten nejvetší hlupák.
  • Tak to jsem podle toho hňupa taky radikál
  • Rakusaci sfalšovali volby, tento kandidát pro ně je nemohl vyhrát, to by byl konec unie, ukázali by, že to jde
  • Příště vyhraje... *3*
  • tak to je dobrej d e b i l
  • až tě parta mladejch musulmanu přefikne budeš mluvit jinak
  • Včera byl v TV Stropnický loboval za to aby česká republika spočítala kolik přesně přijme uprchlíků a přihlásila se o kvóty které jsou potřeba.... a podle něj všichni co jsou proti přijímání ekonomických vyžírek jsou hned radikální extrémisté.... d€ment
  • dobře to dopadlo
  • Princ Eugen spolu s turkobijcem Janem Sobieskim jje hnali svinským krokem. *1* *1* *16*
  • pleteš si rusko a cccp a tvůj mozek zůstal daleko před rokem 89.
  • Nevím jak ty ale já jsme Čech ty novorusijče *3*
  • Já si osobně myslím, že by se mělo dojít k přepočítání hlasů nezávislou organizací.
    Nedivil bych se zmanipulovanému sčítání .
  • Ožralí ruští mužici před sto lety pod vedení pomateného syfilitika Uljanova rozvrátili zemi, bestiálně zavraždili carskou rodinu a zavedli rudý komunistický teror, který se stal vzorem Hitlerovu nacismu. Připojili ke své stepní říši mnohé neruské národy a země a vytvořili tak obrovskou říši zla.
    Zvrhlý psychopat Džugašvilli se svou bandou rudých zrůd začal zavádět v říši komunismus, nechal vyvraždit elitu, spojil se s podobně pomateným psychopatem Hitlerem a rozdělili si Evropu (Pakt Molotov-Ribbentrop) a vyvolali WW2 s desítkami milionů mrtvých.
    Avšak samotné uvedené komunismu do praxe má na svědomí mnohem víc mrtvých, uvádí se 100 milionů mrtvých a jsou odhady i vyšší. Rusko okupovalo střední Evropu a půl století ji drancovalo jako svou kolonii.
    Ruská říše zla se zmocnila výsledků německé vědy a techniky, u nás vydrancovala uran a vytvořila tak zbraně, kterým i ohrožuje celý svět. K moci se dostal zakrslý zakomplexovaný psychopat hrající si na ruského Hitlera, který ohrožuje svět. Ta hrozba stoupá úměrně s tím jak ruská kobyla chcípá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit