Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Ano tak to musím souhlasit

  • KIMCID

    Jo to máš těžký kdo nic nedokázal asi se tam nepodívá.:D

  • KIMCID

    Umíš reagovat bez oprav?

  • Pavel.Jegl

    Vážený náčelníku, o čistotě státních či obecních zakázek vypovídají nejen karlovarská losovačka, kauza dr. Ratha, ale třeba nejnověji Faltýnkovo Palermo. A to jsou jen špičky ledovců.

  • Umis napsat dve slova bez hrubky...?

  • Takze krome cteni, pravopisu ti dela problem i chapani - takze pro tebe, mene chapajiciho - ma prvni reakce je na tvou hrubku...

  • Takze krome cteni, pravopisu ti dela problem i chapani - takze pro tebe, mene chapajiciho - ma prvni reakce je na tvou hrubku...

  • Zopakuj si češtinu - zvláště i/y...

  • Je videt, ze tebe doma bouchali do hlavy uz v perince...

  • Transparentní jako Burešovo danové přiznání od roku 1990 ,jo v tem roce ještě Donald nevěděl jací šikulové žijí z zemí kde je z hlediska us příjmu 90 % obyvatel pod hranicí chudoby a ejhle Donald obědvá s darebákem co tvrdí že demokracie stojí za houno a ještě tak jedná a nikdo se nepozastavuje nad tím kde svoje prachy nakrad ,jen aby si ten bureš nevzpomněl že má předky z Jeruzaléma až ho v US nebudou chtít jako Ambramovič,tak šetři na výpalné.

  • A někteří lidé se doma modlí před obrázky svatého Andreje a přejí si, aby je svatý Andrej dál ochraňoval. První etapa vedoucí ke zbožštění Babiše se naplňuje. Náboženství již nevydrží setrvávat v těsnících rámech katolického katechismu. Babišismus je progresívní ideový směr
  • napiš to do Brna až půjdou pochodem usmíření aby za oběti z Čech a Moravy obešli 100 x zeměkouli ,když pochodujou za odsunuté.

  • musej ,koukni na Altýnka ,asi zmeškal nějakej komentář na netu.🙂

  • Vhledem k služebním cestám do Němec či Francie si těch našich připálenců začínám vážit aspoň jim nevadí vánoční stromek nebo kříže na ostrovech v Řecku a dodnes mám nepěkné pocity co se v Evropě stalo za posledních 10 let.

  • pokud se tam budou kvartýrovat lidi co si doma nakradou prachy jako třeba Bureš tak budou furt velmoc a china jen vypotřebovaná země spotřeby s měnou kterou nikdo nechce,ještě jsem nepotkal bohatýho Rusáka  co by preferoval Rubl.

  • KIMCID

    Nejdříve dokázat pak plkat.

  • KIMCID

    Nevím kdo je Altýnek ale asi tvoje holka.

  • tot pravda ale stejně to nezměnil a to je na tom to smutné a v tomto případě souhlas.

  • KIMCID

    No já tušil že jsi hnědočeh teď to mám potvrzené.

  • KIMCID

    Stačí když začnou amíci platit dluhy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit