Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Když nebude do srpna mrznout? No v červenci už mnoho mrazů snad nezažijeme.😛

 • Když nebude pršet , nezmoknem ...

 • Makak

  MAP 101 Vraždy a Rabování! NWO ukázal prstem na ukrajinského prezidenta!

  včera významné ukrajinské médium Kyiv Independet financované fondem EED z rodiny fondů Open Society miliardáře George Sorose tvrdě obvinilo Zelenského a jeho pohůnky Vitaliye Martyniuka a Roman Mashovetse, klíčové úředníky Zelenského prezidentské kanceláře, a další významné členy ukrajinských tajných služeb z těchto zločinů:

  • Krytí pachatelů nájemné vraždy polského generála Marka Papaly, a jejich převedení pod novou identitu do klíčových pozic u ukrajinské tajné služby! 
  • Rozsáhlé organizované rabovaní elektroniky, nábytku, šperků, a dalších cenností z obchodních středisek a obchodních domů na východní Ukrajině, deklarované jako vojenské útočné operace proti Rusům, a organizovaný odvoz takto získané kořisti pro vybrané úředníky do Kyjeva.
  • Zabavování západní vojenské pomoci příslušníkům Ukrajinské armády, a organizovaný výprodej těchto  zbraní a tohoto vybavení těm, kdo “platí dolary”.
  • Organizovaní sexuálních útoků na ženy. Organizování antisemitských útoků. Organizované vydírání popravami a vraždami – zejména proti nepohodlným osobám a proti svědkům trestné činnosti příslušníků vládní garnitury a tajných služeb.
  • Tak tohle médium dlouho dýchat nebude. Andělé z Ukrajiny, že by něco takového, ale no ne!!!

 • goyim

  Co takhle se inspirovat Británií? Tam založili na protest hnutí, které vyzývá občany, aby neplatili složenky. ;}

 • Autor článku si asi nevšiml, že srpen již je. Ta zpráva byla, že plyn vystačí do roku 2023 do srpna. Ovšem chápu, že chcete aby uživatelé na článek klikali. Pak je to ovšem podlé.

  • Podle aktuální předpovědi v následujících dvou týdnech třeskuté mrazy zřejmě nehrozí, je tedy jasné, že tím je míněn PŘÍŠTÍ srpen. Navíc to je uvedeno hned v první větě článku.

 • Ničeho se nebojte, nebude-li pršet nezmoknem . Jinak nějaký Fiala to všechno poplet ,sedl do špatného vlaku a on jel do Kyjeva, no a když už tam (možná) byl tak tam nechal to co sliboval nám.

 • Makak

  Tak to jsme v pohodě, listopad - únor jsou jedny z nejteplejších měsíců tak budeme jenom v plavkách.

  Západ jede, Malá Británie žrádlo na splátky a vysoké ceny energií hrozí humanitární krizí.

  Putin už je na lopatkách, nejpozdějc do pondělka se vzdá a jestli ne, tak mu ukážeme nahatou fotku Václava Hlodavce z TV Žumpa a to už nemá šanci ustát.

 • V 7/2022 přednáší předseda našeho Nejvyššího sovětu ve Strakovce takové moudro:

  "Chtěli bychom občany a firmy požádat, aby v úsporách energií pokračovali. Musíme jednat tak, jako by dodávky plynu již nebyly. Není důvod k panice, musíme být ale obezřetní a připraveni"

  A to jako proč? Občané a firmy vyhrožovali do Moskvy odpojením? Občané a firmy chtějí někoho trestat?Občané a firmy mají svých starostí dost.Nemají čas ani zájem na nějakém třídním boji. Maďarsko se v Moskvě prostě domluvilo. Stejné dodávky, stejné ceny. Kluci ve Strakovce. Vám se doporučuje totéž. Nebo v zimě do jednoho vyfičíte. O co?

  • Tak tak. Jenže naši politici to u Ruska tak poswali, že, myslím si, už nemají naději na jakoukoliv dohodu. Jediná možnost je, fialku a celou vládu nakopat do pwdele a zavřít.

 • josef.chmela

  Naše nejlepší, vše znalá a neomylná vláda poručí větru, dešti a tím zlikviduje Putina a celé Rusko. A ten blonďatý generál v sukni se tak těšil na válku s Ruskem.

 • Diwa

  Těmhle pohádkám snad může věřit jedině blázen !!! Kdyby se vláda chovala normálně a EU to samé, bylo by plynu habaděj a za rozumné peníze.....jenže hrdost všech těchto národů spadajících do EU je tak vysoká, že my nebudeme mít nic, jen holou zadnici !!! Naivita našich politiků ohledně solidarity dalších států kteří myslí i na nás je tak vysoká, že větších blábolů jsem nečetl ani za minulého režimu. Místo toho aby se republika rozvíjele a jela sama na sebe a vyprdla se na celé zřízení EU, tak se necháme ovlivňovat bláboly z EU a naši dementní politici tomu ještě tleskají a házejí vše na Putina.....to se musíte opravdu smát a zatím se smějeme, protože zima je zatím pryč a máme teplo a euforii pohody !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit